Павел Колев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот emigo73 » 05 яну 2021 18:10

Ако не беше направил гафа с Дерменджиев и Хубчев, щях да му дам оценка 6+. За това от мен 5.5. И това в най-трудния финансово , динамичен, изпъстрен с обрати период на любимия "Левски".
Благодарности и пожелание за успехи за в бъдеще на П. Колев!

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот Sinite ot Sofia » 05 яну 2021 19:21

Със сигурност е допуснал грешки, но от мен има едно огромно благодаря! Павел Колев остана тогава когато бе най - тежко, когато не се виждаше как изобщо ще ни има утре.. уважение за Колев, добре дошъл си винаги на Герена!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот olimpi » 06 яну 2021 16:50

Мога да му пожелая здрве и успех в новото поприще, което ще е определено по-спокойно.

Грешки сигурном е правил, но му се падна на г-н Колев да бъде ръководител в Левски в едни луди трудни времена за клуба ни. Можеше спокойно да развее белия байрак и да си спаси, но остана, за което трябва да получи благодарности.

Гледах му интервюто, притеснително е това с дълговете към ВБ, може да ни закопае направо и впечатление прави начина му на говорене, силно отличаващ се от титани на мисълта като стойкас, ВД или бабечанина.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот Непринуден » 12 яну 2021 01:45

но му се падна на г-н Колев да бъде ръководител в Левски в едни луди трудни времена за клуба ни.


Аз пък си мисля, че ако беше друг на негово място ситуацията щеше да е същата, ни повече, ни по-малко динамична, луда или както я наричаш. С две думи дали лицето щеше да е Павел Колев, аз, ти или Папа Бенедикт ситуацията щеше да е абсолютно същата просто защото нищо определящо няма в това че точно той бил. И друг да беше щеше да е същото или си мислищ, че ако не беше ПК, а някой друг сега щеше да е по-различно и Левски нямаше да го има?
Просто друг е който трябва да бъде споменаван и не е все едно и също ако го имаше или нямаше ама няма да влизам в подробности, защото е абсурд имена от политиката и икономиката да имат някаква връзка с най-чистия клуб в света.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: SAKO30, Testa_di_Legno, vlong и 139 госта