Контрола / Левски (София) - Судува (Литва) / 05.02 / 1:1 FT

Модератори: rhaegar, Rivaldo10, SkArY_9, ntodorov, TodorT, paceto, modor, kartago, slavia_forever, Madridist

Вълчан

Re: Контрола / Левски (София) - Судува (Литва) / 05.02 / 17:00

Мнениеот Вълчан » 05 фев 2019 18:54

Левски игра приятен футбол.Видяха се по смислени неща.То е ясно че не е от кои знае какво обиграване и тактика но се вижда живец.Още 3ма има за махане и ще се получат работите....

Потребителски аватар
alexdb
Контакти:

Мнениеот alexdb » 05 фев 2019 18:54

Много далеч сме от истината. Левски е в потресаваща форма. Добре, че влезе този гол, че иначе си отивахме на поредна загуба, а по-лошото и на надиграване от отборче от страна където футбола сигурно е 20-ти по популярност спорт.
Практически Левски не показа почти нищо. Безсмислено задържане на топката до където ни позволят и толкова. Никаква острота, никаква изненада, никаква комбинативност, а бързината е ужасяваща. Тези момчета май не знаят какво означава отиграване с едно докосване.
Не искам да съм лош пророк, но ще берем страшно много ядове в първенството и то срещу посредствените отбори между 6 и 11 място.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Контакти:

Мнениеот ralka_levskarka » 05 фев 2019 19:03

metodito написа:
LM10 написа:Има ли някой, който предпочита да Горанов пред лошия негър

От показаното в контролите и двата официални мача франсето показва повече класа от капитанчето. Ванката , Милош и Буш са потресаващи.

Юруков добре играе.

Съдиш на основата на две контроли срещу над 20 официална мача на Горанов...? Дооообре. :lol:

Ами не. Когато Горанов беше контузен игра Нганиони. Не знам на Иван къде му е главата, сигурно при шофьорските курсове, но всеки път, в който Нганиони го е замествал се е справял добре. Аз пък искам да играят тези, които са в по-добра форма. А не ще играе този, щото е българин, а този щото е капитан. Горанов държа ниво докато Роси бе тук. След това рязко надолу и това не е само мое мнение. Нганиони като го замести срещу Ботев и на стадиона хората останаха доволни от него, щото нито веднъж не минаха през зоната му.

LM10
Контакти:

Мнениеот LM10 » 05 фев 2019 19:05

metodito написа:

От показаното в контролите и двата официални мача франсето показва повече класа от капитанчето. Ванката , Милош и Буш са потресаващи.

Юруков добре играе.

Съдиш на основата на две контроли срещу над 20 официална мача на Горанов...? Дооообре. :lol:

Не, 2 официални на франсето и още 7-8 контроли. А Горанов в тези официални срещи беше на ниво само пролетта под ръководството на Безделио.

Методи, мериш с два аршина. Някои млека не показват нищо, когато им се даде шанс, а ти "как да покажат умения, след като не получават поле за изява" , а лошия негър винаги когато е бил на терена показва, че е по-добър от Горанов, но в такъв случай следва - "това са само две контроли"

п.п. Иначе Жиката без да съм гледал мач откакто бе при нас за последно няма как да е по-зле от Цветкович. :mrgreen:
Последна промяна от LM10 на 05 фев 2019 19:11, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Re: Контрола / Левски (София) - Судува (Литва) / 05.02 / 1:1 FT

Мнениеот modor » 05 фев 2019 19:10

Доктора е железен. Дано го задържим.....
Защото нашето име задължава! То е легенда и слава!

vvessel
Контакти:

Мнениеот vvessel » 05 фев 2019 19:11

Гледах мача с прекъсвания, но това което видях, особено първото полувреме, ми хареса. Повече бързина и скорост при разиграванията, преса в средата и като цяло владение на топката и опит за контролиране на мача. Проблема е все още в завършващата фаза. Без Костов и Кабрал сме доста беззъби.
Ако има шанс да шитнат и Буш , а на негово място да дойде Божинката ще е перфектно.
Жиката за Цветкович също е добра опция.
Юруков игра мъжки, С.Иванов - страхливо.
Луи на добро ниво се представи, но доста се презастрахова и предпочита да подава настрани и назад отколкото да изостри атаката. И не само той. Дерменджиев трябва да поработи върху това.
Май това ще са титулярите, защото не се правиха експерименти в защита и в средата.

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 05 фев 2019 19:20

ralka_levskarka написа:
metodito написа:

Юруков добре играе.

Ами не. Когато Горанов беше контузен игра Нганиони. Не знам на Иван къде му е главата, сигурно при шофьорските курсове, но всеки път, в който Нганиони го е замествал се е справял добре. Аз пък искам да играят тези, които са в по-добра форма. А не ще играе този, щото е българин, а този щото е капитан. Горанов държа ниво докато Роси бе тук. След това рязко надолу и това не е само мое мнение. Нганиони като го замести срещу Ботев и на стадиона хората останаха доволни от него, щото нито веднъж не минаха през зоната му.

И на мен ми се нрави Нганиони. Просто ми е странно как може да се направят крайни оценки така.

Потребителски аватар
metodito
Контакти:

Мнениеот metodito » 05 фев 2019 19:25

LM10 написа:
metodito написа:

Юруков добре играе.

Не, 2 официални на франсето и още 7-8 контроли. А Горанов в тези официални срещи беше на ниво само пролетта под ръководството на Безделио.

Методи, мериш с два аршина. Някои млека не показват нищо, когато им се даде шанс, а ти "как да покажат умения, след като не получават поле за изява" , а лошия негър винаги когато е бил на терена показва, че е по-добър от Горанов, но в такъв случай следва - "това са само две контроли"

п.п. Иначе Жиката без да съм гледал мач откакто бе при нас за последно няма как да е по-зле от Цветкович. :mrgreen:

"С два аршина"... Може и така да е. Признавам си, че отдавам предпочитание на българското пред чуждото. Както други правят обратното (само че не си признават). Но ако ме питаш Мечката или Роман/Гомес, винаги ще кажа Роман/Гомес, Стаси или Кабрал - Кабрал ще кажа. Не съм толко залюпен чак.

Потребителски аватар
Michael_Buble
Контакти:

Мнениеот Michael_Buble » 05 фев 2019 19:33

Стандартно, бавно и шаблонно обикаляме около наказателното поле като мечка около кошер. Нямаме острота, експлозивност, извеждащи или скрити пасове в последната фаза. Ако в следващите 2 седмици не настъпи коренна промяна ще имаме доста проблеми срещу затворени средняци тип Славия и Враца. Не обвинявам никой. С напускането на Обертан и отсъствието на Костов и Кабрал(най-добрите ни играчи напред) беше лесно да се предположи какъв ще е резултата. Трябва да се оглеждаме за привличането на качествен плеймейкър през лятото. Дано Господ ни пази през пролетта и да имаме късмет, щото положението е зле.

LM10
Контакти:

Мнениеот LM10 » 05 фев 2019 19:34

metodito написа:
ralka_levskarka написа:
metodito написа:

Юруков добре играе.

И на мен ми се нрави Нганиони. Просто ми е странно как може да се направят крайни оценки така.

Трябва да играе по-добрият в момента... независимо дали е българче, легенда, марсианец.

Пример в момента е как Марсело търка пейката заради некъв Регилион или там как се казва.
Изображение

Върни се в “Левски”