Георги Дерменджиев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот W84me » 22 яну 2019 16:44

Nuke написа:И какви са тия хейтъри, дето мразят всичко и всеки. Който дава парите, той поръчва музиката. Като не ти харесва, вади милионите и почвай.

Не, просто на хората не им харесва и вече не се интересуват от тая пасмина...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12256
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот TristaNNN » 22 яну 2019 16:45

Гледам, че тия дни пак изобилства мрън-мръна, но напук на статуквото, ми се иска да отлича нещо, което ми направи много приятно впечатление, а именно: Добрата приемственост между нов и стар треньор. Седнали хората, интелигентно, професионално, като големи мъже и си говорили какво е свършено досега, какво следва по план, какво-що представляват играчите. Дерменджиев рече в интервюто "Каквото аз питах, те ми дадоха отговор." Не си спомням за друг такъв случай в близкото минало, а и изобщо напоследък да се е случвало нещо такова в страната на семките и шкембето. Може да е било, но да съм забравил.
Та, хубаво е, когато в най-популярния и обичан отбор в България нещата се случват по европейски и интелигентно. Със сръдни и курвенски номера всеки знае, а сетне резултатите за клуба ги виждаме година след година.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

v77ko
Мнения: 8
Регистриран на: 24 авг 2015 15:11
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот v77ko » 22 яну 2019 17:52

specter написа:
ralka_levskarka написа:
kiril.a.d написа:Е, левскари, честит ви физкултурник! - сигурно вашите футболисти сега ще могат да тичат повече...
Но знаете си! - за да имате успех с чичо Гошо, задължително условие е, собственик на отбора да е Кирил Домусчиев! Тогава вече и титли и купи и участия в ШЛ и ЛЕ...
А то, спомняте си, че и другия успешен треньор на Лудогорец - Стойчо Стоев ви беше треньор, ама без Домусчиев, колко изкара при вас? И с какви резултати?...
Уви, вярвам и това си знаете, в България, не треньорите правят резултатите в "играта" ;)...Да не се заблуждаваме, нали! - ей го че и при нас, Нестор се отказа да бъде Ел Маестро, стана си Йевтич и проговори на български чак! :lol:
Та така - не тръгвайте с голямата кошница, след като гърба ви е полугол ;)...

А спомняш ли си условията, при които работеше СС ? Или е важно да си ляляме?


Самият факт, че нарича Дерменджиев "физкултурник" трябва да ти е достатъчен, за да знаеш, че е изключително далече от материята футбол... :lol: Типичен жлъчен коментар, породен от това, че се случва нещо положително в нашия клуб.



1998-Спартак Пловдив (помощник)
1998–1999-Спартак Пловдив
1999–2008- Литекс Ловеч (помощник)
2008-Ботев Пловдив (помощник)
2008–2009-Сливен (помощник)
2010–2011-Сливен
2011–2014-Лудогорец Разград (помощник)
2014–2015-Лудогорец Разград
2015–2017-Лудогорец Разград
2018-Ордабаси
2019–Левски София

Без да се заяждам, това ли е най успешният треньор в България в момента, не мисля....

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот защо » 22 яну 2019 18:18

ivo55 написа:Например за играч на Берое искат 20 хиляди лева заплати и 100 хил в брой при подпис с довода, че уж и ЦСКА искал същия играч. Звънка Дерменджиев на Ганчев "Бате Гриша, верно ли искаш ***** или ме ебават"" и си се разбират.

В смисъл, бате Гриша отговаря: "Не искам *****, те искат да те ебават, към тях се обърни!"
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот terata » 22 яну 2019 18:26

v77ko написа:
specter написа:
ralka_levskarka написа:
kiril.a.d написа:Е, левскари, честит ви физкултурник! - сигурно вашите футболисти сега ще могат да тичат повече...
Но знаете си! - за да имате успех с чичо Гошо, задължително условие е, собственик на отбора да е Кирил Домусчиев! Тогава вече и титли и купи и участия в ШЛ и ЛЕ...
А то, спомняте си, че и другия успешен треньор на Лудогорец - Стойчо Стоев ви беше треньор, ама без Домусчиев, колко изкара при вас? И с какви резултати?...
Уви, вярвам и това си знаете, в България, не треньорите правят резултатите в "играта" ;)...Да не се заблуждаваме, нали! - ей го че и при нас, Нестор се отказа да бъде Ел Маестро, стана си Йевтич и проговори на български чак! :lol:
Та така - не тръгвайте с голямата кошница, след като гърба ви е полугол ;)...

А спомняш ли си условията, при които работеше СС ? Или е важно да си ляляме?


Самият факт, че нарича Дерменджиев "физкултурник" трябва да ти е достатъчен, за да знаеш, че е изключително далече от материята футбол... :lol: Типичен жлъчен коментар, породен от това, че се случва нещо положително в нашия клуб.



1998-Спартак Пловдив (помощник)
1998–1999-Спартак Пловдив
1999–2008- Литекс Ловеч (помощник)
2008-Ботев Пловдив (помощник)
2008–2009-Сливен (помощник)
2010–2011-Сливен
2011–2014-Лудогорец Разград (помощник)
2014–2015-Лудогорец Разград
2015–2017-Лудогорец Разград
2018-Ордабаси
2019–Левски София

Без да се заяждам, това ли е най успешният треньор в България в момента, не мисля....

Що така "неволно" си пропуснал да напишеш и успехите му? Особено в ЕКТ, м?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 22 яну 2019 19:01

В Ордабаси не се представи пък хипер зле. Тръгна си, защото не му бе плащано 4 месеца и ги остави на 4-тото място, при наличието на Алмати и Астана, с шанс за ЕКТ, но ги наказаха.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
comorad
Мнения: 338
Регистриран на: 26 мар 2008 14:29
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот comorad » 22 яну 2019 19:08

TristaNNN написа:Гледам, че тия дни пак изобилства мрън-мръна, но напук на статуквото, ми се иска да отлича нещо, което ми направи много приятно впечатление, а именно: Добрата приемственост между нов и стар треньор. Седнали хората, интелигентно, професионално, като големи мъже и си говорили какво е свършено досега, какво следва по план, какво-що представляват играчите. Дерменджиев рече в интервюто "Каквото аз питах, те ми дадоха отговор." Не си спомням за друг такъв случай в близкото минало, а и изобщо напоследък да се е случвало нещо такова в страната на семките и шкембето. Може да е било, но да съм забравил.
Та, хубаво е, когато в най-популярния и обичан отбор в България нещата се случват по европейски и интелигентно. Със сръдни и курвенски номера всеки знае, а сетне резултатите за клуба ги виждаме година след година.


+1

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот balef » 22 яну 2019 19:31

До сега Павел Колев си върши перфектно работата - Нов старши треньор Георги Дерменджиев. Изгони пиявицата които 10-години е бил на заплата в Левски и чак на десетата година каза че от него не са зависили трансферите е тогава г-н Киро Вангелов какво си правил в Левски ? Няма го вече и Красимир Иванов които имаше задължението да лъже повече от Финягата ......
До сега подкрепях Мъри Стоилов но вече ми стана смешен с неговите аргументи - Левски изостава в развитието си ! Левски не е готов за мен и т.н.
На Левски никой не може да поставя условия който постави да бяга където си иска но няма място в Левски !!!
Последна промяна от balef на 22 яну 2019 19:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот terata » 22 яну 2019 19:35

balef написа:До сега Павел Колев си върши перфектно работата - Нов старши треньор Георги Дерменджиев. Изгони пиявицата които 10-години е бил на заплата в Левски и чак на десетата година каза че от него не са зависили трансферите е тогава г-н Киро Вангелов какво си правил в Левски ? Няма го вече и Красимир Иванов които имаше задължението да лъже повече от Финягата ......

Да и върна Ясен Екимов, направо перфектен ход!

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот balef » 22 яну 2019 19:39

terata написа:
balef написа:До сега Павел Колев си върши перфектно работата - Нов старши треньор Георги Дерменджиев. Изгони пиявицата които 10-години е бил на заплата в Левски и чак на десетата година каза че от него не са зависили трансферите е тогава г-н Киро Вангелов какво си правил в Левски ? Няма го вече и Красимир Иванов които имаше задължението да лъже повече от Финягата ......

Да и върна Ясен Екимов, направо перфектен ход!

Имаш право и съм съгласен но съм сигурен че е временен вариант


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 73 госта