Георги Дерменджиев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Георги Дерменджиев

Мнениеот balef » 21 яну 2019 09:04

Славиша Стоянович повече няма да бъде треньор на Левски, научи Дарик радио. Специалистът се е разбрал с новия изпълнителен директор Павел Колев и ще разтрогне по взаимно съгласие само пет месеца преди края на контракта си.

Мястото на наставника със словенски и сръбски паспорт ще бъде заето от Георги Дерменджиев.

Така новият изпълнителен директор на "сините" Павел Колев започна да действа с голям замах веднага след назначаването си в клуба. Причината да бъде избран Дерменждиев е, че се променя стратегията на клуба, като ще се гради гръбнак от български футболисти. Такива има само трима в най-добрия случай сред титулярите на "сините" през последната година. Целта на клуба ще бъде тази тенденция да се промени, като ръководството иска доказан български наставник да води тима.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот modor » 21 яну 2019 09:18

Да му пожелаем успех на чичо Гошо! Тази година в ЛЕ, догодина в ШЛ :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот k_oleto » 21 яну 2019 09:28

Успех и от мен на чичо Гошо и поздрави на един колега, който беше написал, че след идването на Черепа, ще последва масова чистка, разпродажба и залагане на "българското" - дет се вика, пари трябва да се избиват.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот hydetoshi » 21 яну 2019 09:49

Успех и от мен на г-н Дерменджиев! Накрая всички по естествен път ще стигнем до неизбежната истина,че без силни Левски и ЦСКА-София просто няма футбол в България.
[offtopic]И една шега ,ако позволите. Ако и Чичо Гошо не успее да вдигне отбора на Левски на крака,след него може да се направи опит да се играе без треньор. ;)[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот amoros » 21 яну 2019 09:52

Успех на Дерменджиев един умерен и добър треньор.По добре 3-4 много качествени чужденци покрай които да растат нашите момчета,отколкото 13-14 средна класа чужденци.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот balef » 21 яну 2019 09:52

Новият старши треньор на Левски - Георги Дерменджиев заяви че неговата основна задача ще бъде да върне “сините” към победите. Дерменджиев сподели, че ще се стреми “сините” да играят агресивен, комбинативен и нападателен футбол.

“Всичко стана много бързо. Разбрахме се снощи с ръководството на Левски. Ще имам пълната подкрепа на ръководните фактори на клуба. Не желая да правя някакви гръмки изказвания и да давам обещания. Няма от какво да се притеснявам, тъй като съм свикнал да работя под напрежение. Имам достатъчно натрупан опит и си знам възможностите. Трябва да се обединим, за да успеем. Първата ми цел е да върна Левски към победите. Мога да обещая, че ще дам всичко от себе си и ще работя всеодайно, както винаги съм го правил.
Всички знаем какво представлява Левски. Това е голям отбор с богата история. Искам да играем агресивен, комбинативен и нападателен футбол. Не мога да говоря за промени. Нека първо се запозная с наличните футболисти. Днес пътувам за Кипър, тъй като желанието ми е колкото се може по-бързо да започна работа с отбора. Няма какво да се заблуждаваме. Предстои ни много работа. Имам уверението на ръководството, че доста неща ще се променят към добро. Думата на Павел Колев ми е достатъчна. На този етап ще започна работа с екипа, който в момента е в Левски”, заяви Дерменджиев пред Sportal.bg.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот koisa » 21 яну 2019 09:58

Успех и от мен! :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот specter » 21 яну 2019 10:01

Успех и от мен! Качествен и интелигентен треньор и моето лично мнение е, че е доста добър ход. Нека му дадем нужното време сега и да видим...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот Sisi 1914 » 21 яну 2019 10:01

Радвам се, че предпочетоха българин, а не чужденец!
Много работа го чака и му желая успех! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот helic » 21 яну 2019 10:03

мен лично чичо Гошо не ме кефи. Признавам си го чистосърдечно. Което обаче не значи, че не получава първоначалната ми подкрепа като всеки един треньор на Левски.
Постигне ли успехи, веднага го произвеждам в Сър Гошо Дерменджиев 8-) 8-) и си посипвам главата с пепел


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov, Киро Пора и 62 госта