Георги Дерменджиев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот Nuke » 21 яну 2019 10:55

Не харесвам Дерменджиев, но искрено се надявам да промени мнението ми за него. Успех, Жоре!

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот gihuelo » 21 яну 2019 11:07

balef написа:Личи си че професионално пипат новите шефове - 6-месечен договор доказваш,показваш и си заслужаваш новия си договор !
Сега е наред Кирил Вангелов да изчезва веднага от Левски и финягата да си го вземе във Виваком. Има много футболисти които също трябва да се изчистят за да се успокои съблекалнята ....... Успех на всички които истински и качествено работят в Левски !


Е кое му е професионалното? Какво ще докаже за 3 месеца?
Вероятно е временен вариант а и отлична възможност СС да си тръгне веднага и да поеме Латвия. Какво ще докаже в 15 мача , след като пред Левски има само една дилема - втори или трети, което изобщо не ви бърка .

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 21 яну 2019 11:07

Аз лично съм 50/50 - не беше лош в Лудогорец, никак даже, но от друга страна Левски нямат техните футболисти.
Все пак - пожелавам му успех! Такъв пожелах на Роси, пожелах и на Славиша. Дерменджиев също трябва да получи кредит на доверие, както останалите двама. Най-нормалното нещо беше след смяната на всичко да си тръгне и Стоянович, а и вече си има друг клуб ;)

П.С. Крум Савов облива :lol:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот Warped » 21 яну 2019 11:09

Успех на Дерменджиев, дано започне да налага юноши. Мисля, че е и добър турнирен боец :)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 21 яну 2019 11:13

Симпатизирам на Чичо Гошо. Добър треньор и човек е. Но и на него ще му вземете душата. Лятото ще си търси нов отбор. Просто не е за такъв тип атмосфера и клуб. Ще бъде изкупителна жертва.

Относно Черепа - нищо хубаво не ви чака с такъв собственик. Но поне утехата е, че по-добре той, отколкото фалит и закриване. Цялото ни първенство е такова - едно голямо нищо.

Съчувствам ви, защото и ние сме на вашето дередже.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот kiril.a.d » 21 яну 2019 11:17

Е, левскари, честит ви физкултурник! - сигурно вашите футболисти сега ще могат да тичат повече...
Но знаете си! - за да имате успех с чичо Гошо, задължително условие е, собственик на отбора да е Кирил Домусчиев! Тогава вече и титли и купи и участия в ШЛ и ЛЕ...
А то, спомняте си, че и другия успешен треньор на Лудогорец - Стойчо Стоев ви беше треньор, ама без Домусчиев, колко изкара при вас? И с какви резултати?...
Уви, вярвам и това си знаете, в България, не треньорите правят резултатите в "играта" ;)...Да не се заблуждаваме, нали! - ей го че и при нас, Нестор се отказа да бъде Ел Маестро, стана си Йевтич и проговори на български чак! :lol:
Та така - не тръгвайте с голямата кошница, след като гърба ви е полугол ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9046
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот Soulen » 21 яну 2019 11:20

Дерменджиев го познавам лично, много готин е като човек и абсолютно отдаден на работата си. Направо ще му звънна да го поздравя :mrgreen:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот kiril.a.d » 21 яну 2019 11:24

SANSIRO7 написа:Дерменджиев ми се струва тип чичо Митко Пенев. Какво ще излезе от демокрацията му, ще видим.

Хм, не бях се замислял над такова сравнение, но има нещо вярно! Само че, чичо Митко, управляваше така демократично отбора на ЦСКА в едни други условия, да не говорим че чичо Гошо изглежда малко по-темерутест от Пената ;)...
Може би поради това не съм се сещал за такова сравнение.
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 21 яну 2019 11:30

kiril.a.d написа:Е, левскари, честит ви физкултурник! - сигурно вашите футболисти сега ще могат да тичат повече...
Но знаете си! - за да имате успех с чичо Гошо, задължително условие е, собственик на отбора да е Кирил Домусчиев! Тогава вече и титли и купи и участия в ШЛ и ЛЕ...
А то, спомняте си, че и другия успешен треньор на Лудогорец - Стойчо Стоев ви беше треньор, ама без Домусчиев, колко изкара при вас? И с какви резултати?...
Уви, вярвам и това си знаете, в България, не треньорите правят резултатите в "играта" ;)...Да не се заблуждаваме, нали! - ей го че и при нас, Нестор се отказа да бъде Ел Маестро, стана си Йевтич и проговори на български чак! :lol:
Та така - не тръгвайте с голямата кошница, след като гърба ви е полугол ;)...

А спомняш ли си условията, при които работеше СС ? Или е важно да си ляляме?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот ivan56 » 21 яну 2019 11:38

Един от малкото добри треньори в България.
Главен виновник за развитието на Лудогорец от самото начало.
Единствените му минуси според мен е, че е прекалено добър към играчите, което му изяде главата в Лудогорец, и, че не обича да експериментира, тактиката му еднаква срещу всеки отбор.
Но при всички положения е по- добре от разните му ментета от Италия, Словения, Сърбия и тн. подвизаващи се в България.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 95 госта