Георги Дерменджиев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот Soulen » 21 яну 2019 13:54

Както казват колегите, това е първия добър ход на ръководството от назначаването на СС начело на Левски. Получихме най-добрия български треньор, за мен е една идея по-добър от Мъри. Ех само, ако се справят с отрепките окупирали стадиона, току виж си върнем Левски. Няма смисъл да се размечтавам толкова де :)

Доколкото знам Дерменджиев искаше работа в чужбина, много смела постъпка, че дойде в кочината, която в момента представлява отбора ни организационно и игрово.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот Neron » 21 яну 2019 13:54

По-добър вариант от Шубата не мога да се сетя към този момент. Единствено Стоилов, но той явно иска да поеме Левски с обещани 3 милиона за селекция и 19 победи от 20 мача и Х в Разград, което няма как да стане. Нека дадем време на Шубата и Колев поне до лятото на 2020 година. Според мен ако се оставят на спокойствие и с някой лев може да направим голям прогрес от загуба срещу Враца и равенство със Септември.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9228
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот bubka » 21 яну 2019 14:03

Харесвах много Стоянович, беше добър треньор и кипеше в играта, личеше му, че влага много емоция в победите и загубите. И макар за противников отбор, БГ има нужда от такива треньори. Нормално при Левски хубави неща не виреят последните години, умеете да съсипвате всичко. Така ще е и с Дерменджиев-добър и интелигентен треньор, но едва ли ще го оставите да развие отбора. Сори, трийте, ако това мнение наранява егото ви, но това е истината.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот Warped » 21 яну 2019 14:06

bubka написа:. Сори, трийте, ако това мнение наранява егото ви, но това е истината.

И Спас ли е модератор тука?
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 21 яну 2019 14:27

bubka написа:Харесвах много Стоянович, беше добър треньор и кипеше в играта, личеше му, че влага много емоция в победите и загубите. И макар за противников отбор, БГ има нужда от такива треньори. Нормално при Левски хубави неща не виреят последните години, умеете да съсипвате всичко. Така ще е и с Дерменджиев-добър и интелигентен треньор, но едва ли ще го оставите да развие отбора. Сори, трийте, ако това мнение наранява егото ви, но това е истината.

А какво трябва да направиш с треньор, който си е позволил да преговаря с друг клуб зад гърба на настоящия си? Уважавах го, и аз, и още мнооого фенове, ама всичко си има някакви граници. На Славиша главата отдавна не му беше в България. ;)
Стоянович постигна по-слаби резултати и от Роси, но всичко е точно, нали?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 яну 2019 14:35

Умерен оптимист съм.
Всички свързват Чичо Гошо с Лудогорец, но колко се сещат, че беше в Сливен, при завръщането им в "А" Група ?
И че с тим от голобради момчета ( некви Яневци и Стояновци ) ... Движеше между 4-то и 8-мо място, с изключително агресивен, свеж и директен футбол ?
После Бат' Данчо ( Лечков ) ... Подари 4-ма от най-добрите играчи на фалиралите и нещата ойдоха у ряката.

Така че... Дерменджиев може да работи с млади-български играчи, това е вън от съмнение.
Това което обаче прави впечатление е, че обича да работи в спокойствие и обстановка без драми.
В моментите в Сливен и Разград, когато имаше напрежение, се влошиха и резултатите ...
Точно в този аспект се надявам новите власт-имащи в Клуба, да осигурят една спокойна и позитивна обстановка.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

vvessel
Мнения: 4315
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот vvessel » 21 яну 2019 14:58

Доволен съм от избора.
Човека налага приятен стил и разбира играта и нещата се получават, особено ако има и добри играчи.
Мисля, че всичко това можеше да се случи поне месец по-рано, да сме приключили със селекцията и отбора да се подготвя и обиграва, но защо се чакаше до сега, един Божков знае.

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот realno » 21 яну 2019 15:06

Само не мога да разбера, защо освободиха един автобус футболисти преди Дерменджиев да си е казал думата. Това професионално ли е ?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

scooool
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот scooool » 21 яну 2019 15:08

Аз юноша на Лудогорец не помня, но може и да греша.Както и да е, желая успех на Дерменджиев и Колев

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Георги Дерменджиев е новия старши треньор на Левски

Мнениеот LM10 » 21 яну 2019 15:34

Доволен съм от треньорската рокада, а към чичо Гошо съм оптимистично настроен. Желая му успех.
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 133 госта