ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София)/ 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Бием
56
41%
Правим равен
20
15%
Падаме
61
45%
 
Общо гласове: 137

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12794
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот Eminem » 15 дек 2018 22:14

Тези "футболисти" не владеят нито един елемент от тази игра. Никакъв стил, нулева идея и креативност. Дори не могат да си подадат топката по земя, пък какво остава за центриране. Тотална трагедия са.


Eminem написа:
Егати оптимиста. По-вероятно е да ти проговори мравка.

TristaNNN написа:
Аз, за разлика от повечето форумни мрънкалници и омразници, по принцип вярвам безрезервно в Левски.

Eminem написа:
Няма лошо, но да гледаш реално на нещата, няма да те направи мрънкалник или омразник.

modor:
Реално, реално... колко да е реално. Къде отиде тръпката, вярата, романтиката?


Модоре, надявам се, че се наслаждаваш на романтиката.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот t0bl3ro_bg » 15 дек 2018 22:19

W84me написа:
t0bl3ro_bg написа:
Аз може да не съм треньор по футбол, но Найденов на бека е толкова вярно решение, колкото привличането на огретена ...
Ивайло е за центъра - до Тиам ! Там играе момчето и се представя добре.
Треньора е жертва на тия идиоти, което е жалко, защото ако беше с играчите на литекса, сега щеше да е пред луноходките с разлика. Не се бъзикам, защото е видно, че Славиша знае какво е това Футбол, Но му трябват играчи. Истински играчи, не такива, които се имат за подобни. Всичко го каза след мача, а и не само сега. Приказките са му директни и верни. Не като някои, които си седяха и взимаха пари, уволниха ги, и се сетиха да говорят истината. Това са путки, на него му личи, че не е такъв.

Дори да сложи Найденов в центъра, ще освободи място за Мариани напред, където му е силата. Той не направи нищо от това, остави нещата да вървят по течението, духът на отбора се загуби и всеки почна да играе за себе си. Това са грешки на треньора, ако ръководството мисли за Левски, трябва да обмисли оставането му много сериозно. Далеч съм от мисълта, че Черно Море, Враца, Етър, Септември Локо Пд и Берое имат по-добри футболисти от нас, но не успяхме да ги победим...


Треньорът дойде и ги биеше точно такива отбори, след това спря да ги бие, защо ли :roll:
Примадоните си избират кога да играят и кога не, при Делио бе същото :|

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот mikata » 15 дек 2018 22:21

От както треньора им чете конско след втория мач с Черно море и се разби колектива! В съблекалнята има разделени на групички чужденци!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот t0bl3ro_bg » 15 дек 2018 22:40

mikata написа:От както треньора им чете конско след втория мач с Черно море и се разби колектива! В съблекалнята има разделени на групички чужденци!


Браво, точно това имам предвид !
Пълни манекени !
Дори тези групички се виждат в инстаграма, където се събират определени хора на едно събитие, и други на друго.
Имаха събитие скоро, там също си пролича по масите, че едните са седнали със своите, другите с техните си хора.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот specter » 15 дек 2018 22:56

Честно казано, дори нямам какво да кажа за тоя мач. За пореден сезон ме докараха до състояние като ни бият дори да не се впечатлявам кой знае колко. Абсолютно бездушна игра, никакво желание за победа, никакво желание за живот дори, ебати! Нещо много сериозно се случва в съблекалнята и това е*ава майката на всичко. Дали е заплатата на Обертан, дали е конското на Славиша, дали е нещо трето, не знам, но има нещо много сериозно. Най-хубавото от днес е, че следва зимната пауза, в която ще си починем от това да си тровим нервите всяка седмица. Благодаря за възможността
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот mikata » 15 дек 2018 23:03

Превърнахме се в домакински отбор,кога ще бием навън?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот Stailio » 15 дек 2018 23:05

То пък вкъщи нали много бием

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3235
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот alexdb » 15 дек 2018 23:23

Тъй, този сезон много рядко влизах за да не нервя някой хора тук със сини очила и бодряшкия оптимизъм на други. Но по-голямата част от първенството прехвърли, Левски за поредна година ще доиграва напролет, а както върви май отново ще се трепери на бараж (по-вероятно като четвърти) за жадуваната евроквота - т.н. поредното разочарование и провал.

Причините съм ги казвал, но си е редно да да ги подесетя, че белким повечето фенове на Левски схванат. Главната се нарича Спас. Спас и Ко не са в Левски за да развиват спортен проект, а да разкешват и да им вървят техните далавери. Спас от идването си ясно каза, а после и показа, че нито му дреме за клуба, нито за феновете. И тъй като за него това не е спортен проект спортни постижения и отличия не се и предвиждат.
А понеже това си личи от хиляди километри това се предава по цялата верига надолу. За това футбалерите не се напъват, за това няма класни попълнения, а некви последни дупки на кавала като Полачек. До сега гледам един Славиша дет се излъга та се хвана на хорото се напъва, но мисля, че скоро и това ще свърши ако между другото не го и изгонят щото не се вписва в концепцията.
Та тъй. Докато Спас е тук (а преди това Тотонев и други назначени номинали) все тъй ще си бъде - отбора ще си крета, сезоните му ще свършват преди да са почнали, ще се трупат все нови и нови дългове докато един ден всичко рухне окончателно.
Айде сега Весели празници, че после идват напразните надежди за качествена селекция и тези на първо време, че отбора ще покаже игра и няма да е на 30 точки от върха, а после че ще направи пробив в Европа. Ама тия неща си ги знаете

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот bilyaletdinov » 15 дек 2018 23:36

Славиша си е балканец и си ги усеща нещата. Готвят го вече доста време. Няма подкрепа от ръководството и очаквам да си тръгне.
За разлика от талианското менте той показва, че е достоен човек. Няма да стои и да го правят на балък, за да си прибере неустойката и да плямпа, че отпадане от Вадуц не е провал.
Той такъв наглец не е.
Очаквам някой "болен левскар" да поеме клуба, защото само такъв гьонсурат ще се хване със Спас и другите мошеници. На първо четене веднага ми изниква Овчия.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот wilge » 16 дек 2018 00:33

balef написа:Не е виновен Стоянович ! Виновен е само и единствено Спас Русев защото държи некадърника Вангелов държи за К.а финансиста Красимир Иванов толкова време нарочно няма спортен шеф и т.н. ЗНАЧИ СПАС РУСЕВ ДА СЕ МАХА ВЕДНАГА ОТ ЛЕВСКИ !


Как не е виновен Стоянович? Кой разрешава на играча изгонен от Юнайтед да тренира както намери за добре и да играе както и където си иска? Това най- малкото разбива атмосферата в съблекалнята. Кой налага Паулиньо и Мариани въпреки слабите им игри от поне два месеца? Ние сме като отворена длан- всеки треньор знае как и с кои футболисти ще играем. Томаш е поредния който го каза. Срещу всички отбори играем по един и същи начин. Вече всички ни разгадаха и успешно ни се противопоставят. Резултатите го доказват. За мен Стоянович е тактически неграмотник, т. е. слаб треньор. Не ме интересува защо са го изгонили от Прибалтика. Все е имало защо. Интересува ме, че тук се провали. Един инатлив италианец, ако не друго, беше направил защитата почти безгрешна. Друг, още по- инатлив сърбин, съсипа и малкото направено от италианеца. Сега вече нямаме и защита. И всеки удар в очертанията на вратата е гол. С изключение на един този ден.
Не оспорвам, че Вангелов е за гонене и Кр. Иванов трябва да се занимава само и единствено с цифрите. Нека почнем първо със спортен директор. На всички ни е ясно, че и този сезон за огромно съжаление се провали. Редно е виновниците за това да понесат отговорност.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1 и 53 госта