ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София)/ 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Бием
56
41%
Правим равен
20
15%
Падаме
61
45%
 
Общо гласове: 137

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот onegavon » 15 дек 2018 21:16

Не знам колко е вярно, ама ще го напиша.Имам едно познато момче хокеистче юноша на Млада Болеслав/парадоксално,нали българин хокеист в Чехия/.Та то е левскарче и се интересува доста за Левски.Момчето ми каза,че Яблонски имал предложения за Китай и ще бяга натам и то не заради парите,ами щото работата с панделата е доста напреднала и мисли да се покрие при китайците щото в Европата ще го върнат в Чехия да си лежи.

Малко и за мача беройчето материализира приказката " И оная работа му е футболист" :)

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот W84me » 15 дек 2018 21:18

Подкрепям Стоянович, че на Левски му трябват българи, само че не виждам кой качествен българин можем да вземем. Единствен Тодор Неделев може да вдигне нивото, другите ще ни свалят още повече.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот LM10 » 15 дек 2018 21:20

W84me написа:Подкрепям Стоянович, че на Левски му трябват българи, само че не виждам кой качествен българин можем да вземем. Единствен Тодор Неделев може да вдигне нивото, другите ще ни свалят още повече.

Бандата е с класи над Милош, ама нито Неделев, нито Бандаловски ще дойдат на Герена.

Луков също е по-добър вариант от полачек, а това вече ми се струва осъществим трансфер.
Изображение

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот t0bl3ro_bg » 15 дек 2018 21:21

W84me написа:
t0bl3ro_bg написа:
Мен и теб ли да пусне ?
Юношите НЕ стават, стават НЕ - как да го напиша, за да го разбереш.
Няма кой да играе.
Имаме 25+ играча и едва 4-5 стават от тях, той ли е виновен ,че тря да избира по-малкото зло ? :shock:
Паулиньо - харесвам го, но той е пълен потрес последните 10 мача, няма алтернатива и това го оставя в състава - същото и за олигофрена огретен #32 и куп други.
Яблонски се изсра на всичко, което направи в началото. Не искам такива като него в Левски, да си хваща багажа и куфарите с пари и да напуска, това не е ПРОфесионално, никак даже. Аматьор !

Айде, по-сериозно

На бека да пусне Найденов, няма да е по-зле от Цветкович в това му състояние, алтернатива на Яблонски наистина няма, може би Деян Иванов, ако е напълно здрав. Грешките в подредбата на Обертан и Мариани са явни вече много мачове поред.


Аз може да не съм треньор по футбол, но Найденов на бека е толкова вярно решение, колкото привличането на огретена ...
Ивайло е за центъра - до Тиам ! Там играе момчето и се представя добре.
Треньора е жертва на тия идиоти, което е жалко, защото ако беше с играчите на литекса, сега щеше да е пред луноходките с разлика. Не се бъзикам, защото е видно, че Славиша знае какво е това Футбол, Но му трябват играчи. Истински играчи, не такива, които се имат за подобни. Всичко го каза след мача, а и не само сега. Приказките са му директни и верни. Не като някои, които си седяха и взимаха пари, уволниха ги, и се сетиха да говорят истината. Това са путки, на него му личи, че не е такъв.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот t0bl3ro_bg » 15 дек 2018 21:23

LM10 написа:
W84me написа:Подкрепям Стоянович, че на Левски му трябват българи, само че не виждам кой качествен българин можем да вземем. Единствен Тодор Неделев може да вдигне нивото, другите ще ни свалят още повече.

Бандата е с класи над Милош, ама нито Неделев, нито Бандаловски ще дойдат на Герена.

Луков също е по-добър вариант от полачек, а това вече ми се струва осъществим трансфер.


Луков не ни трябва. Той не може да се справи в Пловдив, какво остава при такова напрежение в ПФК Левски ...

Аз съм за Бандаловски, но не вярвам да дойде.
Също и Пиргов сега щеше да е добра опция, но и той не издържа на напрежението и прави глупости.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот LM10 » 15 дек 2018 21:27

По-добре Луков и Перуци отколкото Неможката и Полачек.

Иначе Пиргов при Люпко беше много стабилен стана и национал, но от там на сетне деградира.
Изображение

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот joro5rov » 15 дек 2018 21:49

За мен Славиша трябва да остане .. може да е сбъркал с позициите на някои от футболистите но този човек има достойнство .. а много ръководители на Герена го нямат. Славиша каза че иска българи които знаят за кой отбор играят .. трябва да се подкрепи този човек .. въпроса е ще иска ли ръководството да удовлетвори желанието му защото знаем че българите не са много долюбвани в нашия отбор а най-лошото е че и от феновете вече .. като кажеш примерно че един Цонев не отстъпва по нищо от Мариани или Васко Панайотов не отстъпва на Белмонт и ще те изядат с парцалите. Лека вечер на всички и Весели Празници! :!:

vvessel
Мнения: 4297
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот vvessel » 15 дек 2018 21:58

Стоянович може и да е точен като човек и да си ги казва нещата 1 към 1, но това го прави добър за компания, а не за треньор. Колкото и да го оправдавате, има играчи с които мачкаше и постигаше успехи в началото. Сега, след като ги натренира и подготви тактически, на практика нямаме отбор а сбирщина. Това, че ръководството си има вина, не е от един и два месеца, ами от години, но не би трябвало да служи като оправдание за слабите игри напоследък.
Чорбарския лаф на седмицата е, че по Коледа всички стават по-добри, само Левски - не :mrgreen:
И за съжаление е точен.

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот W84me » 15 дек 2018 22:03

t0bl3ro_bg написа:
Аз може да не съм треньор по футбол, но Найденов на бека е толкова вярно решение, колкото привличането на огретена ...
Ивайло е за центъра - до Тиам ! Там играе момчето и се представя добре.
Треньора е жертва на тия идиоти, което е жалко, защото ако беше с играчите на литекса, сега щеше да е пред луноходките с разлика. Не се бъзикам, защото е видно, че Славиша знае какво е това Футбол, Но му трябват играчи. Истински играчи, не такива, които се имат за подобни. Всичко го каза след мача, а и не само сега. Приказките са му директни и верни. Не като някои, които си седяха и взимаха пари, уволниха ги, и се сетиха да говорят истината. Това са путки, на него му личи, че не е такъв.

Дори да сложи Найденов в центъра, ще освободи място за Мариани напред, където му е силата. Той не направи нищо от това, остави нещата да вървят по течението, духът на отбора се загуби и всеки почна да играе за себе си. Това са грешки на треньора, ако ръководството мисли за Левски, трябва да обмисли оставането му много сериозно. Далеч съм от мисълта, че Черно Море, Враца, Етър, Септември Локо Пд и Берое имат по-добри футболисти от нас, но не успяхме да ги победим...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) , 15.12.2018 год.

Мнениеот kiril.a.d » 15 дек 2018 22:07

Ееееееее, Тристан, виждаш ли колко бях прав? - ако имаше още 2 минути продължение и в 96-тата щяхте да получите дузпа!
Пусти съдия ;)....
:lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, tmanolov, W84me и 53 госта