ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот ralka_levskarka » 01 дек 2018 21:20

rane написа:
ralka_levskarka написа:
W84me написа:Огретена е много бездарен. Гомез получаваше освирквания от "специалистите" за далеч по-малки глупости...

Е а добър ден.
Сега ще пристигнат и ще ти кажат, че има асистенция. Веднъж на 6 мача - КРАСОТА!
Без Обертан мачът можеше да се превърне в огледален на този с Ботев Вр! 2 от трите ни гола са благодарение на него ;) Много от другите играчи трябва да се критикуват, преди да стигнете до него. Специално за този мач имам предвид! Всъщност само Рейш и донякъде Яблонски направиха една идея по-добър мач сравнени с Обертан.

Докато не започне да играе в абсолютно всеки мач, а не да се крие, имам правото да говоря за него каквото поискам. Кога голямата звезда ще направи удар отдалеч? А пардон, той се пробва, ама то взе, че се превърна в асистенция. Направи един добър мач и говорим за него един месец, направи 5 слаби и сме ниски, колкото тревата и никой не смее да си каже нещата както са.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот specter » 01 дек 2018 21:30

ralka_levskarka написа:
rane написа:
ralka_levskarka написа:
W84me написа:Огретена е много бездарен. Гомез получаваше освирквания от "специалистите" за далеч по-малки глупости...

Е а добър ден.
Сега ще пристигнат и ще ти кажат, че има асистенция. Веднъж на 6 мача - КРАСОТА!
Без Обертан мачът можеше да се превърне в огледален на този с Ботев Вр! 2 от трите ни гола са благодарение на него ;) Много от другите играчи трябва да се критикуват, преди да стигнете до него. Специално за този мач имам предвид! Всъщност само Рейш и донякъде Яблонски направиха една идея по-добър мач сравнени с Обертан.

Докато не започне да играе в абсолютно всеки мач, а не да се крие, имам правото да говоря за него каквото поискам. Кога голямата звезда ще направи удар отдалеч? А пардон, той се пробва, ама то взе, че се превърна в асистенция. Направи един добър мач и говорим за него един месец, направи 5 слаби и сме ниски, колкото тревата и никой не смее да си каже нещата както са.


Да твърдиш, че това, което направи беше удар е доста странно и нелепо, честно казано... :) От зор да го оплюете, дори му отнехте абсолютно перфектната топка, която даде и я превърнахте в някакъв олигофренски шут, който случайно е попаднал при Костов... :lol: Не е лошо да се търси вина във футболистите, когато го заслужават, ама едно е да е заслужено и обективно, съвсем друго е да се нарочи някого и да се оплюе за щяло и нещяло, дори след като е изработил 2 от 3 гола.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот ralka_levskarka » 01 дек 2018 21:45

specter написа:Да твърдиш, че това, което направи беше удар е доста странно и нелепо, честно казано... :) От зор да го оплюете, дори му отнехте абсолютно перфектната топка, която даде и я превърнахте в някакъв олигофренски шут, който случайно е попаднал при Костов... :lol: Не е лошо да се търси вина във футболистите, когато го заслужават, ама едно е да е заслужено и обективно, съвсем друго е да се нарочи някого и да се оплюе за щяло и нещяло, дори след като е изработил 2 от 3 гола.

Поздравления за играча, който реши да се покаже след 5 мача. Браво! Аплодисменти! Ако беше със статут на Петко от ФК Горна Малина вече щеше да е набит 6 пъти със сопата на гол гръб. Асистенцията за тази година е готова, чакаме гола, може би ще е срещу Септември, че нали само на тях вкарва в страхотната ни лига. Ура!
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот specter » 01 дек 2018 21:49

ralka_levskarka написа:
specter написа:Да твърдиш, че това, което направи беше удар е доста странно и нелепо, честно казано... :) От зор да го оплюете, дори му отнехте абсолютно перфектната топка, която даде и я превърнахте в някакъв олигофренски шут, който случайно е попаднал при Костов... :lol: Не е лошо да се търси вина във футболистите, когато го заслужават, ама едно е да е заслужено и обективно, съвсем друго е да се нарочи някого и да се оплюе за щяло и нещяло, дори след като е изработил 2 от 3 гола.

Поздравления за играча, който реши да се покаже след 5 мача. Браво! Аплодисменти! Ако беше със статут на Петко от ФК Горна Малина вече щеше да е набит 6 пъти със сопата на гол гръб. Асистенцията за тази година е готова, чакаме гола, може би ще е срещу Септември, че нали само на тях вкарва в страхотната ни лига. Ура!


Доста несполучлив и тъжен опит за ирония, честно казано. Вече съм абсолютно убеден и ми потвърди думите, че има разлика между обективно и заслужено недоволство и чисто и просто нарочване и плюене при всеки удобен (а и неудобен) случай. ;)
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот koisa » 01 дек 2018 22:00

Като игра за мен този мач беше по-слаб от предния с Ботев Враца с разликата, че този път вкарахме част от положенията си. Иначе една идея по-добре в защита.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот ralka_levskarka » 01 дек 2018 22:10

specter написа:
ralka_levskarka написа:
specter написа:Да твърдиш, че това, което направи беше удар е доста странно и нелепо, честно казано... :) От зор да го оплюете, дори му отнехте абсолютно перфектната топка, която даде и я превърнахте в някакъв олигофренски шут, който случайно е попаднал при Костов... :lol: Не е лошо да се търси вина във футболистите, когато го заслужават, ама едно е да е заслужено и обективно, съвсем друго е да се нарочи някого и да се оплюе за щяло и нещяло, дори след като е изработил 2 от 3 гола.

Поздравления за играча, който реши да се покаже след 5 мача. Браво! Аплодисменти! Ако беше със статут на Петко от ФК Горна Малина вече щеше да е набит 6 пъти със сопата на гол гръб. Асистенцията за тази година е готова, чакаме гола, може би ще е срещу Септември, че нали само на тях вкарва в страхотната ни лига. Ура!


Доста несполучлив и тъжен опит за ирония, честно казано. Вече съм абсолютно убеден и ми потвърди думите, че има разлика между обективно и заслужено недоволство и чисто и просто нарочване и плюене при всеки удобен (а и неудобен) случай. ;)

Не ми пука. Аз поне казвам това, което мисля, а не се кланям на някой си, който решил, че днес му се играе.
Лека.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот t0bl3ro_bg » 01 дек 2018 22:26

specter написа:
Да твърдиш, че това, което направи беше удар е доста странно и нелепо, честно казано... :) От зор да го оплюете, дори му отнехте абсолютно перфектната топка, която даде и я превърнахте в някакъв олигофренски шут, който случайно е попаднал при Костов... :lol: Не е лошо да се търси вина във футболистите, когато го заслужават, ама едно е да е заслужено и обективно, съвсем друго е да се нарочи някого и да се оплюе за щяло и нещяло, дори след като е изработил 2 от 3 гола.


Чист удар си беше това... Виж му тялото и подготовката, както и подхода към топката. Няма логика да са на 5 метра и с такава сила да "подава", все пак не е центриране по земя от флагчето. Та той дори погледна вратаря и я излепи с всичка сила, но уви топката отиваше в тъч ако Стаската не беше там. Така че това е чист късмет в случая, който му се пише асистенция.
При дузпата ми е интересно кое дете, от подаващите топките, щеше да излъже ако не бе глупаво фаулиран, защото при 2 метра оставащи тръгна да дриблира вместо да бие/подава, незнайно защо... Просто този човек не си дава никакъв зор и не показва защо трябва да е в ПФК Левски. С тая физика и техника много лесно може да вкарва по 10+ гола, а той 15 кръга е с КПД близо до нулата. Лека-полека хората на стадиона започнаха да проглеждат относно този, ще видим кога и останалите заблудени ще видят, че не ни е нужен такъв тип играч, а някой гладен за успехи.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот metodito » 01 дек 2018 22:53

koisa написа:Като игра за мен този мач беше по-слаб от предния с Ботев Враца с разликата, че този път вкарахме част от положенията си. Иначе една идея по-добре в защита.

Нямаше го гос'ин Аймен. ;)
А и... да не се приема като "плюене", но откакто е дошъл в "Левски", Милош тръгва напред и не му стига въздух да се връща. Малкият явно повече си знаеше възможностите и не се опитваше да се прави на батко си Цвятко.

Поздравявам русенци за това, че малко от малко се опитаха да играят футбол. Можеше да забъркат един здрав бетон и пак щяха да паднат, но с по-малко. Малоумен картон на Давид.
Чувстваше се някаква нервност в играчите. Всичко е добре обаче, когато свършва добре. Аз не изключвах нова грешна стъпка.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот Blue_Blood84 » 01 дек 2018 22:54

Ами 3-0 е по-добре от 1-3.Дунав и Ботев Враца не са много различни отбори като класа,една идея Ботев са по-добри,та значи всичко е наред днес,но титлата за мен е мираж.Има някакви малки надежди да се върнем в борбата,ако успеем да бием Берое последния кръг при положение,че преди това тирето и лудогорец направят Х,но първо трябва да бием Септември и Етър,С Етър няма да е леко,но освен второто място друго не виждам колкото и да не искам:))))

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот Blue_Blood84 » 01 дек 2018 23:01

Яд ме е,че като се разиграхме и тръгнахме добре....ми вкарайте още два гола второто полувреме.Подходете малко по-сериозно,много лежерно,хората искат голове.Това връща публиката на стадиона,головете,големите победи,ако ще и срещу умряло куче да е.Да вкарваме колкото може повече,хората четат сайтовете после,отзиви,зарибяват се,харесват резултатната игра и се надъхват за следващия мач да дойдат,какво стана след третия гол не знам,но се ядосвах.Това са мачовете за кеф на публиката,не от ония мачове където и 1-0 ни устройва като със Славия или Берое,да вкарват колкото може повече.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта