ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот rane » 03 дек 2018 18:45

TristaNNN написа:Аз бих искал да отлича Белмонт - показа отличен контрол над топката и направи много точни подавания. Ако покаже това постоянство, то няма да е далеч мигът, в който ще стане ключов играч за Левски. :idea:
Проблемът на Белмонт е, че прави прилични мачове със слабите отбори, а със средняци и силни отбори е кръгла 0. Същият е като Найденов например, който срещу Дунав също изглеждаше що годе добре.
Лчино аз смятам, че Белмонт има потенциал, но ще го развие след 2,3,4 години, а толкова време в Левски едва ли ще му се даде. Мисля си, че има всички предпоставки във футболно отношение да се превърне в копие на коПелето, но към момента е много далеч от него.
Белмонт образно казано "вижда" играта и има усет кой съотборник да изведе, но подаванията му са неточни( в огромната си част) и е прекалено мек в единоборствата. Към момента е на ниво резерва, дълбока при това!
Личното ми мнение е, че той е един от 10-та футболисти, които ръковоството е добре да освободи/продаде през зимата.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 04 дек 2018 11:57

rane написа:
TristaNNN написа:Аз бих искал да отлича Белмонт - показа отличен контрол над топката и направи много точни подавания. Ако покаже това постоянство, то няма да е далеч мигът, в който ще стане ключов играч за Левски. :idea:
Проблемът на Белмонт е, че прави прилични мачове със слабите отбори, а със средняци и силни отбори е кръгла 0. Същият е като Найденов например, който срещу Дунав също изглеждаше що годе добре.
Лчино аз смятам, че Белмонт има потенциал, но ще го развие след 2,3,4 години, а толкова време в Левски едва ли ще му се даде. Мисля си, че има всички предпоставки във футболно отношение да се превърне в копие на коПелето, но към момента е много далеч от него.
Белмонт образно казано "вижда" играта и има усет кой съотборник да изведе, но подаванията му са неточни( в огромната си част) и е прекалено мек в единоборствата. Към момента е на ниво резерва, дълбока при това!
Личното ми мнение е, че той е един от 10-та футболисти, които ръковоството е добре да освободи/продаде през зимата.

Съгласен съм с теб, но пътят към силните игри срещу по-коравите отбори минава през слабаците. Белмонт е младо момче, с потенциал, който очевидно се забелязва от двама поредни треньори, но според мен понякога му липсва самочувствие и психика, а те се каляват точно срещу по-непретенциозни тимове. Щото, срещу същите непретенциозни тимове аз не успявам да забележа потенциала на Станислав Иванов, примерно.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот rane » 04 дек 2018 17:36

TristaNNN написа:
rane написа:
TristaNNN написа:Аз бих искал да отлича Белмонт - показа отличен контрол над топката и направи много точни подавания. Ако покаже това постоянство, то няма да е далеч мигът, в който ще стане ключов играч за Левски. :idea:
Проблемът на Белмонт е, че прави прилични мачове със слабите отбори, а със средняци и силни отбори е кръгла 0. Същият е като Найденов например, който срещу Дунав също изглеждаше що годе добре.
Лчино аз смятам, че Белмонт има потенциал, но ще го развие след 2,3,4 години, а толкова време в Левски едва ли ще му се даде. Мисля си, че има всички предпоставки във футболно отношение да се превърне в копие на коПелето, но към момента е много далеч от него.
Белмонт образно казано "вижда" играта и има усет кой съотборник да изведе, но подаванията му са неточни( в огромната си част) и е прекалено мек в единоборствата. Към момента е на ниво резерва, дълбока при това!
Личното ми мнение е, че той е един от 10-та футболисти, които ръковоството е добре да освободи/продаде през зимата.

Съгласен съм с теб, но пътят към силните игри срещу по-коравите отбори минава през слабаците. Белмонт е младо момче, с потенциал, който очевидно се забелязва от двама поредни треньори, но според мен понякога му липсва самочувствие и психика, а те се каляват точно срещу по-непретенциозни тимове. Щото, срещу същите непретенциозни тимове аз не успявам да забележа потенциала на Станислав Иванов, примерно.
Станислав Иванов, към момента е бита карта за Левски( както и още 4-5 такива като него). Ако има искрица надежда да се развие някакъв потенциал в него, то това задължително минава с преотстъпвания, няколко при това, в други отбори.

Белмонт е играч с потенциал, голям при това, но за да го разкрие ще му трябва време. Време, за да стане по-твърд в единоборствата - както е Тиам например, както беше Прохазка, както са били и много други преди тях на тази позиция. Белмонт физиката за такава игра я има, но явно в главата още не е узрял, за да го осъзнае.
Време ще му е нужно и да си оправи пасовете. Тук дори по-дълго време ще му е нужно защото не е лесно от раз да започнеш да даваш перфектните пасове. Такива, като паса на Панайотов към Мапуко срещу делиорманци от миналата есен или такива, като паса на Гомес към Обертан срещу тирето в мача 2-2 за КБ от тази пролет.
Белмонт има нюх кой съотборник да изведе и как да елиминира голяма част от защитата на противника с пас, но подаванията му са или много дълги(по-често) или къси. Момчето не е като повечето ни играчи, дето предпочитат пасове на 4-5 метра от себе си, а търси съотборници, които са далеч от него и които имат потенциал да развият по-опасно атаката, обаче като им я даде с 10-15 метра по напред или директно я изкара в аут и.....те вбеси :x
Според мен, ако не го освободят, което смятам че е най-правилното сега, не е зле да го преотстъпят и него, за да има повече игрова практика и да се усъвършенства.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 81 госта