ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот meteorit » 02 дек 2018 13:42

Обертан има изразен проблем с мотивацията, но такъв футболист е много ценен за дерби мачовете.

Гомез пък беше перфектен халф, но стана жертва на безумието "Роси" - понеже бе забит да играе като дефанзивен, а силата му е в офанзивната игра. Феновете-разбирачи взеха да псуват него и другите футболисти, а не великият тактик от Римини. При сегашният офанзивен "Левски", Гомез щеше да е изключително полезен.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот veni__85 » 02 дек 2018 13:50

Blue_Blood84 написа:
veni__85 написа:
Blue_Blood84 написа:Ами 3-0 е по-добре от 1-3.Дунав и Ботев Враца не са много различни отбори като класа,една идея Ботев са по-добри,та значи всичко е наред днес,но титлата за мен е мираж.Има някакви малки надежди да се върнем в борбата,ако успеем да бием Берое последния кръг при положение,че преди това тирето и лудогорец направят Х,но първо трябва да бием Септември и Етър,С Етър няма да е леко,но освен второто място друго не виждам колкото и да не искам:))))

Каква титла? След съдийските своеволия за отбора на Домуса срещу Берое и Локо(Пд), мислиш ли , че някой ще ти позволи да станеш шампион. Реално погледнато , ако не бяха съдийските аванти за онези , от началото на сезона сега разликата трябваше да 1-2 точки МАКСИМУМ, да не кажа , че можеше и да са зад нас.

Така е да,поне 5-6 точки в плюс имат лудогорец от спестени дузпи срещу тях(с берое и локо плд най-бързо се сещам),но нека ние да си бяхме били морето и ботев враца.Да държим -1 точка разлика и всичко да се решаваше в дирекните мачове с лудогорец и цска,пък да си ги подгрепят ония от разград колкото си искат.Ако ние си взимахме мачовете както бяхме влезнали в хубавия маратон с берое,славия,цска,колкото и дузпи да спестят срещу лудогорец,щяхме да сме до тях.

Няма отбор в света, който да не прави такива грешки, дори най-силните се дънят срещу по- слаби отбори. Само тук това не се позволява за един определен отбор. Т.е някой отбор освен Лудогорец за да стане шампион трябва да изиграе 36 мача без загуба, което на практика е невъзможно.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот t0bl3ro_bg » 02 дек 2018 16:07

tamkuan написа:Обертан е изключителен на едни 20-30 метра пред пеналтерията, няма такъв футболист в БГ.Проблема е ,че не е голаджия,но той ако беше още да си е в Нюкясъл.И тука тия,които го плюят 100 процента не са играли организиран футбол на голям терен.
п.с. А аз съм.



meteorit написа:Обертан има изразен проблем с мотивацията, но такъв футболист е много ценен за дерби мачовете.

Гомез пък беше перфектен халф, но стана жертва на безумието "Роси" - понеже бе забит да играе като дефанзивен, а силата му е в офанзивната игра. Феновете-разбирачи взеха да псуват него и другите футболисти, а не великият тактик от Римини. При сегашният офанзивен "Левски", Гомез щеше да е изключително полезен.


https://imgur.com/VZgCEeb
[wrapimg=center]https://imgur.com/VZgCEeb[/wrapimg]
Вандерсон не е играл за Юнайтед или Реал. На същите години като огретена е, даже 1 по-голям. С еднаква сума са оценени. На една и съща позиция играят. С какво Вандерсон е по-изостанал или спрял спрямо нашата примадона, че е с по-добри статистики и КПД-то му е по-високото от на двамата :roll: Няма да изкарвам статистиката за минали сезони, защото нашия е разбит тотално там. Все много го разбирате тоя футбол и все се оказва, че е точно обратното. Бил полезен в дерби мачовете - кога ?! Аз цял сезон ще го чакам да му дойде дербито и тогава да играе ли ? Или си играч и играеш еднакво във всички мачове, или просто не ставаш. В тая умряла А група неговите статистики са тотал щета предвид това, което може, А и трябва да показва...

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот Neron » 02 дек 2018 17:55

Не успях да гледам мача, защото бях на работа. В темата за мача с Враца ви написах, че май ни липсваше Кабрал. Вкара два гола, но наистина усети ли се присъствието му спрямо предишния мач? Все повече мисля за наложително да го задържим на всяка цена. Прави грешки и глупости, но е един от малкото ни играчи, които могат от половин положение да ни спечелят мач. Виждам и много спортна злоба в него.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

tamkuan
Мнения: 259
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот tamkuan » 02 дек 2018 19:17

t0bl3ro_bg написа:
tamkuan написа:Обертан е изключителен на едни 20-30 метра пред пеналтерията, няма такъв футболист в БГ.Проблема е ,че не е голаджия,но той ако беше още да си е в Нюкясъл.И тука тия,които го плюят 100 процента не са играли организиран футбол на голям терен.
п.с. А аз съм.



meteorit написа:Обертан има изразен проблем с мотивацията, но такъв футболист е много ценен за дерби мачовете.

Гомез пък беше перфектен халф, но стана жертва на безумието "Роси" - понеже бе забит да играе като дефанзивен, а силата му е в офанзивната игра. Феновете-разбирачи взеха да псуват него и другите футболисти, а не великият тактик от Римини. При сегашният офанзивен "Левски", Гомез щеше да е изключително полезен.


https://imgur.com/VZgCEeb
[wrapimg=center]https://imgur.com/VZgCEeb[/wrapimg]
Вандерсон не е играл за Юнайтед или Реал. На същите години като огретена е, даже 1 по-голям. С еднаква сума са оценени. На една и съща позиция играят. С какво Вандерсон е по-изостанал или спрял спрямо нашата примадона, че е с по-добри статистики и КПД-то му е по-високото от на двамата :roll: Няма да изкарвам статистиката за минали сезони, защото нашия е разбит тотално там. Все много го разбирате тоя футбол и все се оказва, че е точно обратното. Бил полезен в дерби мачовете - кога ?! Аз цял сезон ще го чакам да му дойде дербито и тогава да играе ли ? Или си играч и играеш еднакво във всички мачове, или просто не ставаш. В тая умряла А група неговите статистики са тотал щета предвид това, което може, А и трябва да показва...


На хора които , правят неща дето другите немогат са им простени някой работи.Този е изкючителен и ако се купят 3-4 човека, като него единствения начин да ни бие някой в БГ е да ни бият с колове по терена,което е и видно в някой от мачовете ни дори с един такъв футболист.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот Jordan1914 » 02 дек 2018 20:32

t0bl3ro_bg написа:
tamkuan написа:Обертан е изключителен на едни 20-30 метра пред пеналтерията, няма такъв футболист в БГ.Проблема е ,че не е голаджия,но той ако беше още да си е в Нюкясъл.И тука тия,които го плюят 100 процента не са играли организиран футбол на голям терен.
п.с. А аз съм.



meteorit написа:Обертан има изразен проблем с мотивацията, но такъв футболист е много ценен за дерби мачовете.

Гомез пък беше перфектен халф, но стана жертва на безумието "Роси" - понеже бе забит да играе като дефанзивен, а силата му е в офанзивната игра. Феновете-разбирачи взеха да псуват него и другите футболисти, а не великият тактик от Римини. При сегашният офанзивен "Левски", Гомез щеше да е изключително полезен.


https://imgur.com/VZgCEeb
[wrapimg=center]https://imgur.com/VZgCEeb[/wrapimg]
Вандерсон не е играл за Юнайтед или Реал. На същите години като огретена е, даже 1 по-голям. С еднаква сума са оценени. На една и съща позиция играят. С какво Вандерсон е по-изостанал или спрял спрямо нашата примадона, че е с по-добри статистики и КПД-то му е по-високото от на двамата :roll: Няма да изкарвам статистиката за минали сезони, защото нашия е разбит тотално там. Все много го разбирате тоя футбол и все се оказва, че е точно обратното. Бил полезен в дерби мачовете - кога ?! Аз цял сезон ще го чакам да му дойде дербито и тогава да играе ли ? Или си играч и играеш еднакво във всички мачове, или просто не ставаш. В тая умряла А група неговите статистики са тотал щета предвид това, което може, А и трябва да показва...


Ти просто не си за фен на ЛЕВСКИ София,ти си за фен на '' - '' .Върви си подкрепяй Лайняните Разград и остави Обертан намира!!!

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот t0bl3ro_bg » 02 дек 2018 20:39

Jordan1914 написа:
t0bl3ro_bg написа:
tamkuan написа:Обертан е изключителен на едни 20-30 метра пред пеналтерията, няма такъв футболист в БГ.Проблема е ,че не е голаджия,но той ако беше още да си е в Нюкясъл.И тука тия,които го плюят 100 процента не са играли организиран футбол на голям терен.
п.с. А аз съм.



meteorit написа:Обертан има изразен проблем с мотивацията, но такъв футболист е много ценен за дерби мачовете.

Гомез пък беше перфектен халф, но стана жертва на безумието "Роси" - понеже бе забит да играе като дефанзивен, а силата му е в офанзивната игра. Феновете-разбирачи взеха да псуват него и другите футболисти, а не великият тактик от Римини. При сегашният офанзивен "Левски", Гомез щеше да е изключително полезен.


https://imgur.com/VZgCEeb
[wrapimg=center]https://imgur.com/VZgCEeb[/wrapimg]
Вандерсон не е играл за Юнайтед или Реал. На същите години като огретена е, даже 1 по-голям. С еднаква сума са оценени. На една и съща позиция играят. С какво Вандерсон е по-изостанал или спрял спрямо нашата примадона, че е с по-добри статистики и КПД-то му е по-високото от на двамата :roll: Няма да изкарвам статистиката за минали сезони, защото нашия е разбит тотално там. Все много го разбирате тоя футбол и все се оказва, че е точно обратното. Бил полезен в дерби мачовете - кога ?! Аз цял сезон ще го чакам да му дойде дербито и тогава да играе ли ? Или си играч и играеш еднакво във всички мачове, или просто не ставаш. В тая умряла А група неговите статистики са тотал щета предвид това, което може, А и трябва да показва...


Ти просто не си за фен на ЛЕВСКИ София,ти си за фен на '' - '' .Върви си подкрепяй Лайняните Разград и остави Обертан намира!!!



Напротив, аз съм Обективен фен, не заблуден с очилца ;)
Извадил съм статистиката, даже е някаква част, а не цялата, защото тогава хептен няма какво да го защити тоя.
Защо никой не я коментира, а само колко изключителен бил се пише, без никакви Реални доводи.
Ще чакам някое дерби да заиграе, така ли беше :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 дек 2018 21:24

Neron написа:Не успях да гледам мача, защото бях на работа. В темата за мача с Враца ви написах, че май ни липсваше Кабрал. Вкара два гола, но наистина усети ли се присъствието му спрямо предишния мач? Все повече мисля за наложително да го задържим на всяка цена. Прави грешки и глупости, но е един от малкото ни играчи, които могат от половин положение да ни спечелят мач. Виждам и много спортна злоба в него.
Като цяло преди да стреля за 1-вият гол, като че ли не се виждаше как ще вкараме.
Вярно, че голът е по скоро вратарска грешка, но не му е първият подобен гол... Сякаш има нещо в ударите му... УЖ изглеждат лесни и елементарни, но влизат. :lol:
Прави ми впечатление, и то не само в този мач, че когато Кабрал вкара или направи някво положение, след това му влизат по 2-ма, че и 3-ма, а това отваря страшно много пространства за другите.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) - Събота от 17:30

Мнениеот Elliah » 02 дек 2018 22:59

t0bl3ro_bg написа:
Elliah написа:Не знам той какъв футбол гледа, ама ти си пропуснал миналия сезон явно. Гомес в Левски играеше дефанзивен халф. Като не си гледал мачовете поне питай Гугъл... той ще ти обясни :)


За съжаление Гугъл няма да помогне на теб да вникнеш в елементарни неща. Никъде не пиша, че е играл дефанзивен, за да ми се обясняваш какво и що. Дори написаното не можеш да разбереш, какво остава мисъл да протече. В единия сезон играеш отзад, в другия оторед, тоест най-нормалното нещо е да допускаш голове. Мисълта е велико нещо, но трябва да я имаш.
Стига ти толкова внимание, че ми изглеждаш умен колкото "ъгъл" на кръгла маса.

Пич... поне си чети постовете преди да плюеш и да квалифицираш.
Обясняваш че Гомес нямал връзка с малкото голове получени миналия полусезон: цитирам : Какви допуснати, какви пет лева и връзка с Гомез, като той не е дефанзивен
Казвам ти че той ни беше дефанзивния халф, а ти: "Никъде не пиша, че е играл дефанзивен".
Ко речи?
Придържай се към плюенето на Обертан. Другите неща...по-добре си мълчи.

ПС: Тва с ъгъла кърти мивки :)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / 3:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 03 дек 2018 11:37

Аз бих искал да отлича Белмонт - показа отличен контрол над топката и направи много точни подавания. Ако покаже това постоянство, то няма да е далеч мигът, в който ще стане ключов играч за Левски. :idea:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта