Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Stailio » 13 дек 2018 19:38

Кабралата трябва да взима по 100к€ на месец. Има асистенции и ГОЛОВЕ. Обертанчето за 45к ще му е резерва и всичко заспива. Една катерица завива шоколад...

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 14 дек 2018 00:38

Stailio написа:Кабралата трябва да взима по 100к€ на месец. Има асистенции и ГОЛОВЕ. Обертанчето за 45к ще му е резерва и всичко заспива. Една катерица завива шоколад...



Но, но...
Той е играл в Юнайтед
70% от головете нямаше да ги имаше ако не беше той
Полезен е на 20-30 метър
Много допринася в дербитата
Тея около него са слаби
Най-класният в БеГе

В пикът на кариерата си е :oops:

Не сте прави да го нападате1!!!1!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот rane » 14 дек 2018 05:03

wilge написа:
Stailio написа:Еб.м ти и Обертана. 5 асистенции и нито един гол в тая смешна лига. Живи и здрави да са му сите фенове


Много ми е чудно с каква цел се вземат чужденци в Левски, освен за някаква далавера. Успехи нямаме, на тях не им се играе, един завиждал на друг, трети трудно се приспособявал, четвърти не знам какво си... Гледах как играят Звезда и Пилзен. И колко чужденци имат. После се сетих как играеше Левски и какви успехи имаше с този състав:
№ Държава Футболист Пост
1 България Георги Петков Вратар
12 България Божидар Митрев Вратар
88 България Николай Михайлов Вратар
3 България Живко Миланов Защитник
4 Хърватия Игор Томашич Защитник
5 България Борислав Стойчев Защитник
11 България Елин Топузаков Защитник
14 България Веселин Минев Защитник
15 България Симеон Иванов Защитник
20 България Станислав Ангелов Защитник
25 Бразилия Лусио Вагнер Защитник
6 Нигерия Ричард Еромоигбе Полузащитник
7 България Даниел Боримиров Полузащитник
8 България Георги Сърмов Полузащитник
16 България Мариян Огнянов Полузащитник
18 България Мирослав Иванов Полузащитник
19 България Атанас Борносузов Полузащитник
21 България Димитър Телкийски Полузащитник
24 България Николай Димитров Полузащитник
27 Франция Седрик Бардон Полузащитник
30 България Лъчезар Балтанов Полузащитник
77 България Милан Коприваров Полузащитник
10 България Христо Йовов Нападател
17 България Валери Домовчийски Нападател
23 Нигерия Екундайо Джайеоба Нападател
28 България Емил Ангелов Нападател
Хайде някой да ми обясни за какво играем с двама (рядко трима) българи. Клишето, че юношите ни не са готови е изтъркано и не важи за всички. Нека Найденов и Юруков да изиграят един сезон и ще говорим тогава. Илия и Дидо също, само да са здрави. За Кабов съм на кантар тъй като има недостатъчно игрово време. Но Славиша намекна, че ставал. Останалите не ги коментирам. Ако играят по- редовно, дори по 15-20 минути, покрай Обертан и компания все могат да научат нещо. Защото футболът е и занаят. Люпко как научи Сашо Цигането да застава правилно, Роси как заздрави отбраната. Освен качествата, не бива да се пренебрегва и един друг елемент, който за съжаление липсва в легионерите- желанието. Желанието да се научиш, да станеш по- добър, да си победител. Не ни трябват хора на които не им пука. Отбиват си номера, вземат си пачките и ...нищо. Някой трябва да им даде да разберат, че Левски не е благотворително дружество. Дано Павел Колев направи това.

Понеже хората имаме склонност да забравяме лошото и да помним само хубавото, та да припомня някои факти:


Сезон 2013/2014

Крайно класиране

Първа седмица

1 Лудогорец 1945 (Разград) 38 25 9 4 74:20 +54 84
2 ЦСКА (София) 38 21 9 8 56:20 +36 72
3 Литекс (Ловеч) 38 21 9 8 74:37 +37 72
4 Ботев (Пловдив) 38 18 11 9 57:32 +25 65
5 Левски (София) 38 19 5 14 59:39 +20 62
6 Черно море (Варна) 38 14 12 12 40:33 +7 54
7 Локомотив 1926 (Пловдив) 38 15 5 18 49:55 -6 50

Втора седмица

8 Берое (Стара Загора) 38 21 7 10 58:29 +29 70
9 Славия 1913 (София) 38 16 7 15 57:46 +11 55
10 Локомотив (София) 38 16 6 16 46:52 -6 54
11 Черноморец Бургас (Бургас) 38 13 5 20 56:62 -6 44
12 Нефтохимик 1962 (Бургас) 38 7 4 27 26:92 -66 25
13 Пирин (Гоце Делчев) 38 6 4 28 35:91 -56 22
14 Любимец 2007 (Любимец) 38 6 3 29 25:104 -79 21

Владимир Гаджев
Даниел Димов
Орлин Старокин
Цветан Генков
Станислав Ангелов
Димитър Макриев
Гари Родригес
Дъстли Мюлдер
Горан Блажевич
Нуно Пинто
Кевин Бру
Ларсен Туре
Антонио Вутов
Пламен Илиев
Пламен Димов
Мирослав Иванов
Борислав Цонев
Валери Божинов
Алехандро Перес
Пламен Крумов
Йордан Милиев
Радослав Цонев
Стефан Велев
Аймен Белаид
Рикардо Нунеш
Владислав Мисяк
Илиян Йорданов
Павел Чмовш
Рафаел Баштош
Кристовао Рамос
Мики Орачев
Стивън Петков
Димитър Везалов
Рамон Лопес
Жоао Силва
Илия Димитров
Кристофър Димитров
Христо Попадийн
Михаил Иванов
Александър Любенов


Сезон 2014/2015

Първа шестица

1 Лудогорец 1945 (Разград) 32 18 9 5 63:24 +39 63
2 Берое (Стара Загора) 32 15 10 7 46:30 +16 55
3 Локомотив (София) 32 16 7 9 39:31 +8 55
4 Литекс (Ловеч) 32 16 6 10 49:36 +13 54
5 ЦСКА (София) 32 14 10 8 45:27 +18 52
6 Ботев (Пловдив) 32 12 6 14 38:39 -1 42

Втора шестица

7 Левски (София) 32 17 5 10 66:33 +33 56
8 Черно море (Варна) 32 15 5 12 42:36 +6 50
9 Славия 1913 (София) 32 12 7 13 40:38 +2 43
10 Локомотив 1926 (Пловдив) 32 9 5 18 28:52 -24 32
11 Марек 2010 (Дупница) 32 5 5 22 14:71 -57 20
12 Хасково 2009 (Хасково) 32 4 3 25 18:71 -53 15

Борислав Стойчев
Мигел Бедоя
Валери Домовчийски
Аймен Белаид
Антонио Салас
Роман Прохазка
Веселин Минев
Луис Педро
Владимир Гаджев
Стефан Велев
Божидар Краев
Пламен Илиев
Пламен Крумов
Георги Сърмов
Радослав Цонев
Либан Абди
Мики Орачев
Емил Нину
Борислав Цонев
Боян Йоргачевич
Сашо Александров
Пламен Димов
Наджиб Амари
Лукаш Гикевич
Валери Божинов
Владислав Мисяк
Мирослав Иванов
Антон Огнянов
Стефано Кунчев
Кристиян Наумовски
Илия Димитров
Александър Любенов
Радослав Димитров
Деян Иванов
Николай Кръстев
Галин Ташев
Лъчезар Балтанов
Георги Янев

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Stailio » 14 дек 2018 08:27

С Гонзо и Стойчо Стоев ... толкова. Даже и това беше много. Измислени чужденци, слаби българи, слаб треньор, тъп директор....

Serafim
Мнения: 5172
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 14 дек 2018 08:57

Между другото Стоев е на 15 точки от първия и на 8 от втория във втора лига. И то с играчи, като Андонов, Макриев, Венци Христов, Бенгюзов, Сандев, Пламен Крумов, Борислав Стойчев, Караджов, Веселин Марчев, дето сигурно заедно имат 500-600 мача в ППЛ....

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот wilge » 14 дек 2018 10:18

Колега rane, хората се делят на два вида. Едните виждат бутилката полупълна, а другите- полупразна. Аз съм от първите. Радвам се на хубавите неща, но не забравям лошите. Просто избягвам да си спомням за тях. На моето желание да бъдем като Звезда и Пилзен сега (с малко но качествени легионери) или поне като дрийм- тима на Мъри и Наско, ти противопоставяш представянето на Левски в най- слабите си години. Но не забравяй, че тогава отбора беше ръководен от двама безкрайно некадърни спор(т)ни шефове. Единият вечно намръщен и в противовес другия- вечно нахилен. Знаем къде са и двамата сега. Ще си позволя да ти препоръчам да гледаш с малко повече надежда в бъдещето. Извини ме, ако те обиждам с тази препоръка. Сага имаме треньор който знае какво е да си шампион. Според мен има и качества. Имаме прилични футболисти. И такива, които не биха взели и във втора лига. Нима не педпочиташ вместо Белаид да гледаш Дидо или Папазов? Вместо Белмонт- Найденов или Юруков, вместо Буш- Димитров или Кабов, вместо Полачек- Михайлов или Иванов? На всеки безхаберен скъпоплатен наемник предлагам двама българи, левскари. Не искам да коментирам ползата от присъствието на Виана, Ривалдиньо, Нашименто, Вашчук, Нганиони, и в последните два месеца на Яблонски, Цветкович и Паулиньо. Да, в Левски нещата не са наред. Надявам се с назначението на Павел Колев и нов спортно- технически директор, след задължителното отстраняване на Вангелов, лъскача на гнили ябълки и треньора на вратарите нещата постепенно да се нормализират. Нямам предвит титла. Lasciate ogni spreranza! Управленската импотентност е на лице. В резултат- слаба селекция, неравномерно представяне, загуба на точки, психическо изразходване. Надежда има. Необходими са правилни хора с правилни действия.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 14 дек 2018 10:31

Serafim написа:Между другото Стоев е на 15 точки от първия и на 8 от втория във втора лига. И то с играчи, като Андонов, Макриев, Венци Христов, Бенгюзов, Сандев, Пламен Крумов, Борислав Стойчев, Караджов, Веселин Марчев, дето сигурно заедно имат 500-600 мача в ППЛ....


От страхлив треньор какво очакваш ?
Аз между неговия стил и този на люпко не виждам много разлика, освен в резултатите - бяхме първи с пълни злетаци, а с другия не помня вече. Добре, че го махнаха по-бързо, че си бях казал докато е той там, че няма да ги гледам, защото това бе смешно и комично.
Ако някой каже, че при сърбина играем отзад, а при другия отпред - много се лъже. Стоев заради страха и схемите си бе изгонен от разград. Наистина не е нормално с такива играчи да е толкова назад, макар че със селото си ги резнаха, пак остават назад твърде много.

Сегашния ни тренер е идеален, но попадна при аматьори и едва ли ще направи нещо. Човекът се бори сам с екипът си срещу куп примадони, неадекватно "ръководство" и куп още НЕумни хора, които му бутат играчи, които той не е искал. Две години работа с него и играчите, които иска = добро представяне у дома и навън, 100% съм убеден, даже и повече, защото просто си личи, че той Може и Знае! Дано спас му даде времето, което даде на Роси.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 14 дек 2018 12:39

Serafim написа:Между другото Стоев е на 15 точки от първия и на 8 от втория във втора лига. И то с играчи, като Андонов, Макриев, Венци Христов, Бенгюзов, Сандев, Пламен Крумов, Борислав Стойчев, Караджов, Веселин Марчев, дето сигурно заедно имат 500-600 мача в ППЛ....

Основната заслуга за това изоставане са загубените точки от страна на треньорското светило Елин Топузаков, който започна "ударно" сезона в Кърджали. Ако го бяха оставили още малко, в момента Арда можеше да зимува и в долната половина на таблицата. Стоев много или малко успя да стабилизира отбора и като нищо след зимната подготовка и очакваната интересна селекция, ще подгони по-сериозно лидерите във ВПЛ.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот rane » 14 дек 2018 19:43

wilge написа:Колега rane, хората се делят на два вида. Едните виждат бутилката полупълна, а другите- полупразна. Аз съм от първите. Радвам се на хубавите неща, но не забравям лошите. Просто избягвам да си спомням за тях. На моето желание да бъдем като Звезда и Пилзен сега (с малко но качествени легионери) или поне като дрийм- тима на Мъри и Наско, ти противопоставяш представянето на Левски в най- слабите си години. Но не забравяй, че тогава отбора беше ръководен от двама безкрайно некадърни спор(т)ни шефове. Единият вечно намръщен и в противовес другия- вечно нахилен. Знаем къде са и двамата сега. Ще си позволя да ти препоръчам да гледаш с малко повече надежда в бъдещето. Извини ме, ако те обиждам с тази препоръка. Сага имаме треньор който знае какво е да си шампион. Според мен има и качества. Имаме прилични футболисти. И такива, които не биха взели и във втора лига. Нима не педпочиташ вместо Белаид да гледаш Дидо или Папазов? Вместо Белмонт- Найденов или Юруков, вместо Буш- Димитров или Кабов, вместо Полачек- Михайлов или Иванов? На всеки безхаберен скъпоплатен наемник предлагам двама българи, левскари. Не искам да коментирам ползата от присъствието на Виана, Ривалдиньо, Нашименто, Вашчук, Нганиони, и в последните два месеца на Яблонски, Цветкович и Паулиньо. Да, в Левски нещата не са наред. Надявам се с назначението на Павел Колев и нов спортно- технически директор, след задължителното отстраняване на Вангелов, лъскача на гнили ябълки и треньора на вратарите нещата постепенно да се нормализират. Нямам предвит титла. Lasciate ogni spreranza! Управленската импотентност е на лице. В резултат- слаба селекция, неравномерно представяне, загуба на точки, психическо изразходване. Надежда има. Необходими са правилни хора с правилни действия.
Не съм сигурен, че работата опира до пълни и празни чаши в случая.

Да, аз предпочитам да виждам Д. Иванов вместо Белайд, но пред Иванов предпочитам да виждам Холмар, Яблонски и Рейш :idea: Папазов даже не става и за пета резерва към момента.

Не, не предпочитам да виждам Найденов и Юруков. Даже и Белмонт не искам да виждам! И тримата просто не стават към момента за този клуб, и на тримата им трябват години развитие, а и за Найденов и Юруков се съмнявам да надскочат много сегашното си ниво. Не тая и елементарни надежди, че от един от тези трима хубавци ще излезе новия З. Янков например. От Белмонт евентуално би излязло нещо доближаващо се до коПелето, но дори това да стане ще е след доста години.

Да, предпочитам да гледам И. Димитров пред Буш, но не и Кабов, т.к. последния играе като крилце(на ниво Гацо Бацов засега, но има потенциал да стане нещо от него). На вратата към момента всичко е пълна енигма. Като качества, категорично най-слаб е Митрев и този престъпник за нищо на света не искам да го виждам дори и на тренировка на отбора, камо ли в игра. Същото важи и за Полачек. Синчето на Перуката има качества, но е под сериозен въпрос, дали се е променил като човек. Кръстев също е загатвал за качества, но доколко ще ги развие е много спорен въпрос, а и при всички положения ще минат доста години докато стане утвърден вратар, ако изобщо стане?! Към момента във вратарската листа на отбора не бих поставил други освен Михайлов и Кръстев, но с уговорката, че трябва да бъде взет първи вратар, който да е по-добър от тях и да ни закрепи поне за пролетта!

Нганиони в малкото мачове, където игра доказа, че е по-добър от Горанов. Аз Горанов бих го оставил резерва, както и Цветкович(ако имаше алтернатива). Луй е по-добър от Горанов :idea:

В заключение си спомни какви играчи имаше онзи отбор от периода 2005-2008 и го сравни с лекетата излезнали от школата след това ;)
Ако не ми вярваш, виж на какво ниво са ни нац. отбори. В елементарна група с Норвегия, Словения и Кипър ,България остана 2-ра. СМЯХ :lol: Кой от юношите ни е по-добър от Йовов да речем? Цоневите ли, Мисяк ли? КОЙ?
Последна промяна от rane на 15 дек 2018 06:22, променено общо 1 път.

vvessel
Мнения: 4207
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vvessel » 14 дек 2018 20:16

TristaNNN написа:
Serafim написа:Между другото Стоев е на 15 точки от първия и на 8 от втория във втора лига. И то с играчи, като Андонов, Макриев, Венци Христов, Бенгюзов, Сандев, Пламен Крумов, Борислав Стойчев, Караджов, Веселин Марчев, дето сигурно заедно имат 500-600 мача в ППЛ....

Основната заслуга за това изоставане са загубените точки от страна на треньорското светило Елин Топузаков, който започна "ударно" сезона в Кърджали. Ако го бяха оставили още малко, в момента Арда можеше да зимува и в долната половина на таблицата. Стоев много или малко успя да стабилизира отбора и като нищо след зимната подготовка и очакваната интересна селекция, ще подгони по-сериозно лидерите във ВПЛ.

Някои хора по инерция продължават да плюят по Стоев и удобно забравиха как пое отбора 2 мача преди да изпадне във втората осмица (единият беше гостуване на Лудогорец). Следващият сезон с него бяхме на първо място по това време на годината, а не можеше да съберем пълна група за мач и допълвахме с всякакви юноши. Тогава не се плащаха заплати по 3 месеца, но все пак играехме по-успешно, отколкото с тези примадони. Публиката не е сляпа и неслучайно той беше единственият треньор изпратен с аплодисменти в последния си мач.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 30 госта