Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот koisa » 16 яну 2019 12:11

terata написа:Ми питай де. Нали все подучуваш оттук оттам. Питай си агентите. Ма нещо кат се мълчи по тоя въпрос в пресата и ти секва инфото. :mrgreen: Само за инфо за откупната клауза на недоразумението Райнов е далеч от 70-100К.

Колко точно е откупната му клауза тогава, г-н навътре съм в ла*ната.... опс, нещата? :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот terata » 16 яну 2019 12:18

koisa написа:
terata написа:Ми питай де. Нали все подучуваш оттук оттам. Питай си агентите. Ма нещо кат се мълчи по тоя въпрос в пресата и ти секва инфото. :mrgreen: Само за инфо за откупната клауза на недоразумението Райнов е далеч от 70-100К.

Колко точно е откупната му клауза тогава, г-н навътре съм в ла*ната.... опс, нещата? :oops:

О, ти нали си в час и знаеш. :mrgreen: До оня ден разправяше, че проблема бил в мениджъра му, че сме му дължали пари. Днес проблема била откупната клауза, утре ще кажеш трето и накрая ще има "аз казах ли ви". :mrgreen:

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот LM10 » 16 яну 2019 12:27

koisa написа:
specter написа:За Райнов подозирам, че от Берое са се циганили и нямаше да ни го дадат толкова лесно точно на нас. На него след 5 месеца и половина вече му изтича договорът и ще можем да го привлечем евентуално като свободен агент, ако все още е нужен, ама тия напъват да му се плаща цялата откупна клауза. Някак си... :lol: Сигурно Славиша го е искал сега при нас, ама ако те са зациклили на пълната сума, нещата са малко 50-50 и според мен по-голямата част от отборите биха им теглили майната и биха се опитали да си го вземат по-лесно лятото без трансферни суми и глупости.

Плащаш откупната клауза (която според слуховете е между 70-100хил. лв) и Берое няма какво да направят. :oops: Те са в правото си да искат цялата сума заложена в откупната клауза. Няма нищо циганско... Не са задължени да го пускат безплатно все пак.
По-скоро би било цигания, ако нашите са искали от Райнов да разтрогне с Берое, за да не плащаме нищо. :lol:

Според слуховете, които съм чул е повече от тази цифра и при това в евро. (същата е и ситуацията със защитника от Ботев)
Еми глупаво ще е да я платим, още повече, че февруари трябва да извадим 2млн за евро лиценз.
Изображение

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Kris_men2000 » 16 яну 2019 12:48

Положението в Левски е такова:
Юли месец 2019г.си тръгват като свободни играчи без пари Яблонски,Цветкович,Кабрал и ония от Рига.
Връщат се куците коне:Роналдиньо,Кабов. и бразилчето от Царско село
Неможката , Полачек,Нашименто и Роналдиньо ни подпукват за твлъсти неустойки иначе няма да мръднат от яслата наречена Левски.
През 2020г. си тръгват без пари;Паулиньо.Тиам.Нгони.Рейш и Найденов.
Та Юли месец 2020г. сме или фалирали или сме още 10 милиона отгоре дългове и сме гранд от калибъра на Витоша Бистрица.
Това е самата истина колкото и да не ни се иска да става така.КАЗАХ.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Kris_men2000 » 16 яну 2019 12:51

LM10 написа:
koisa написа:
specter написа:За Райнов подозирам, че от Берое са се циганили и нямаше да ни го дадат толкова лесно точно на нас. На него след 5 месеца и половина вече му изтича договорът и ще можем да го привлечем евентуално като свободен агент, ако все още е нужен, ама тия напъват да му се плаща цялата откупна клауза. Някак си... :lol: Сигурно Славиша го е искал сега при нас, ама ако те са зациклили на пълната сума, нещата са малко 50-50 и според мен по-голямата част от отборите биха им теглили майната и биха се опитали да си го вземат по-лесно лятото без трансферни суми и глупости.

Плащаш откупната клауза (която според слуховете е между 70-100хил. лв) и Берое няма какво да направят. :oops: Те са в правото си да искат цялата сума заложена в откупната клауза. Няма нищо циганско... Не са задължени да го пускат безплатно все пак.
По-скоро би било цигания, ако нашите са искали от Райнов да разтрогне с Берое, за да не плащаме нищо. :lol:

Според слуховете, които съм чул е повече от тази цифра и при това в евро. (същата е и ситуацията със защитника от Ботев)
Еми глупаво ще е да я платим, още повече, че февруари трябва да извадим 2млн за евро лиценз.


Най голямата глупост и простотия е да се дават каквито и пари да са за този спънат кон Райнов.За него дори и 0.50 стотинки са прекалено много.Кой нормален отбор дава пари за играч на който договора му изтича след 4-5 месеца.То може само кретен да го направи или Домуса с държавни пари.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Kris_men2000 » 16 яну 2019 13:03

Преди 20 год. като се кажеше нов в Левски значеше класа,звезда , или играч които е две класи над другите играчи в шампионата.А сега нов в Левски = на некадърник (който в цяла Европа няма кой да го погледне камо ли да го вземе )свършил с футбола куц кон,залязващ некадърник или хрантутник дошъл и той за последно да вземе някой лев от некадърните шефове на Левски или ето я поредната комисионна се задава.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот koisa » 16 яну 2019 13:40

terata написа:
koisa написа:
terata написа:Ми питай де. Нали все подучуваш оттук оттам. Питай си агентите. Ма нещо кат се мълчи по тоя въпрос в пресата и ти секва инфото. :mrgreen: Само за инфо за откупната клауза на недоразумението Райнов е далеч от 70-100К.

Колко точно е откупната му клауза тогава, г-н навътре съм в ла*ната.... опс, нещата? :oops:

О, ти нали си в час и знаеш. :mrgreen: До оня ден разправяше, че проблема бил в мениджъра му, че сме му дължали пари. Днес проблема била откупната клауза, утре ще кажеш трето и накрая ще има "аз казах ли ви". :mrgreen:

Хаха, само дето аз не съм този дето се хвали, че бил много навътре с нещата в клуба... Споделил съм това, което знам, а именно, че през лятото не се е стигнало до трансфера на Райнов заради задължения към агента му... От лятото до януари е минала повече от половин година. Може да са му платили или да се се разбрали... Споделил съм и това, което към момента върви като слух (не случайно съм писал, че е слух). Ти като се имаш за много всезнаещ и навътре във всичко, може спокойно да ни просветлиш, а не само "ама само за инфо откупната клауза на Райнов е далеч от 70-100к". Е, кажи колко е, нали си му чел договора. :lol: Иначе файда от това само да правиш жалки опити за дребни заяждания - няма!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

ikar
Мнения: 1271
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот ikar » 16 яну 2019 14:19

Нямам спомени през последните години да се е коментирал някой футболист за привличане в Левски повече от "голямата" звезда Райнов.Толкова го дъвкахме, дъвкахме, че чак го удавихме от говорене .Наблюдавал съм му поне 80% от неговите мачове и смело мога да кажа че това е един среден футболист дори за нашите футболни стандарти......Да кондицията му е на прилично ниво покрива голям периметър, но от към техника, фантазия и футболен интелект е силно лимитиран.Като капитан на Берое си е "извоювал" правото всяка топка да минава през него и е видно дори за доказан лаик как доста често притъпява скоростни атаки, не на последно място и доста греши при пасовете.Не разбирам с какво той ще е толкова по полезен от един голобрад юноша например Юруков???????Интересно е как подобен род футболисти биват забелязани в една доста зряла възраст за съвременният футбол???????????С подобен род футболисти трудно се стига до титла или купа, още повече - пробив в Европа.
Вече повече от 10г говорим за надграждане, а в действителност няма основа и което е още по трагично няма ясна стратегия за развитие на отбора.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 16 яну 2019 15:31

rane написа:
specter написа:
wilge написа:
specter написа:
rane написа:
specter написа:Между другото, разгледах снимки от лагера в Кипър и всъщност Ники Михайлов изобщо не изглежда дебел, а в нормална форма. Явно на първата тренировка е бил доста навлечен, за да изглежда по такъв начин... :) Предполагам, а и се надявам, че на тази подготовка ще си даде зор, за да е в оптимална форма за старта на сезона.

Изображение
Играчът с номер 12, който стига до рамото на Кръстев, да не би да е третият вратар(П. Иванов)?


Да, той е. Колко дребен изглежда до тия двамата двуметрови обаче... Чак сега се загледах за това... :lol:

Това пише в клубния сайт:
12 Петър Иванов Вратар Рожденна дата: 08/02/2000 г. Височина:185 см. Тегло:78 кг.
Човек расте активно до 21 годишна възраст и по- малко до 25 год. Пламен Илиев със специални тренировки (не знам защо не се прилагат от ДЮШ) вече прехвърлил 21 годишна възраст порастна с 3-4 см.


Да, ясно ми е, че не е нисък, ама на фона на тия двамата, а и както е изрязана снимката изглежда като да е 1.60... :mrgreen:
Ами за вас не знам, но според мен това момче просто няма данните да стане вратар :!: С вдигнати ръце, този момък дали изобщо ще стигне да хване горната греда на вратата?!
В днешният футбол, за да си добър вратар се иска да си висок! Доста по-висок от това, което има като данни това момче. Той ще е още един, който ще е на хранилка Левски преди да разберат, че нищо няма да стане от него!
Виждам го като нещо средно между П. Илиев и Неможидар. Вероятно ще има рефлекс за удари от близко разстояние, но при далечни удари, центрирания от статични положения, фаулове и дузпи ще е кошмар! Всичко това, защото е къс :) Има шанс и да стане новият Йоргачевич, но колко ли % е?
Лично мнение, разбира се.



Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот metodito » 16 яну 2019 15:47

https://topsport.bg/levski/ot-maliyskiy ... evski.html
Да се смееш ли, да плачеш ли...

Макар чееее, Йостерзунд баш с някакви бежанци отстраниха Галатасарай и играха супер успешно в ЛЕ. :lol:
И оттук насетне дирите на Санянг и Сане се губят. Последната информация за гамбийското дуо е , че имат проблеми с документите и в момента са в Нигерия, където правят опити да си извадят виза за България. Междувременно са били приети за студенти във филиала на Аграрния университет в Пазарджик...

Далавери нонстоп. Така може да се опише трансферната политика на този клуб в последните пет-шест години...
Интересно е да се опитаме да направим обратна класация. Как би изглеждала? На успешните трансфери.

Аз бих започнал отзад-напред.
Холми
Давид
Горанов
Гомес
Костов
Бедоя
Де Ноойер
Йорга
Дъстли
Бурабия
Мечката
Роман
Пацо
Аниете
Арш
...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, luchoni, rhaegar, vvessel и 26 госта