Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот koisa » 16 яну 2019 09:51

specter написа:Тъй като не съм гледал интервюто на Славиша в Ютуб канала ни, реших да го видя посъкратено в медиите какво е казал. Ако действително това са му думите, а не са попроменени леко, за да се смени смисъла, то явно за пореден път ръководството си води който си иска и изобщо не се занимава със списъци и желания на треньор. :? За тоя с кололото съм почти сигурен, че Славиша изобщо не го е искал, ама не знам как да тълкувам "алтернатива" за централния защитник. Дали е негов резервен вариант, дали е някакъв, който са му натресли...

Искам да проверим двамата нови футболисти. Търсим централен защитник от първия ден. От декември съм казал на кои позиции искам нови футболисти. Засега тези играчи ги няма тук. Централният защитник от Норвегия е алтернатива. Има 4-5 тренировки до мача с УФА", започна Стоянович.

"Ще видим какво става и с френския нападател. Всеки ден се появяват нови информации и имена на нови играчи, които съм искал."

За играчите от списъка на Славиша трябва да се плаща... Ето днес СТД на Берое казва, че Левски изобщо не са влезли в контакт с Берое, защото има клауза в договора на Райнов, а нашите не искат да плащат. Искат го без пари. :lol:
Нали е по-лесно тези пари да отидат за агент, играч и Вангелий!?
Само, че този път Славиша явно е поискал първо да пробва играчите, а не както лятото да му натресат Нганиони и Виана.
Като не могат да му осигурят желаните, човека ще се принуди да тества тези от Ютуб на Вангелий, а лятото си хваща куфарите и чао. :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот specter » 16 яну 2019 10:05

koisa написа:
specter написа:Тъй като не съм гледал интервюто на Славиша в Ютуб канала ни, реших да го видя посъкратено в медиите какво е казал. Ако действително това са му думите, а не са попроменени леко, за да се смени смисъла, то явно за пореден път ръководството си води който си иска и изобщо не се занимава със списъци и желания на треньор. :? За тоя с кололото съм почти сигурен, че Славиша изобщо не го е искал, ама не знам как да тълкувам "алтернатива" за централния защитник. Дали е негов резервен вариант, дали е някакъв, който са му натресли...

Искам да проверим двамата нови футболисти. Търсим централен защитник от първия ден. От декември съм казал на кои позиции искам нови футболисти. Засега тези играчи ги няма тук. Централният защитник от Норвегия е алтернатива. Има 4-5 тренировки до мача с УФА", започна Стоянович.

"Ще видим какво става и с френския нападател. Всеки ден се появяват нови информации и имена на нови играчи, които съм искал."

За играчите от списъка на Славиша трябва да се плаща... Ето днес СТД на Берое казва, че Левски изобщо не са влезли в контакт с Берое, защото има клауза в договора на Райнов, а нашите не искат да плащат. Искат го без пари. :lol:
Нали е по-лесно тези пари да отидат за агент, играч и Вангелий!?
Само, че този път Славиша явно е поискал първо да пробва играчите, а не както лятото да му натресат Нганиони и Виана.
Като не могат да му осигурят желаните, човека ще се принуди да тества тези от Ютуб на Вангелий, а лятото си хваща куфарите и чао. :oops:


За Райнов подозирам, че от Берое са се циганили и нямаше да ни го дадат толкова лесно точно на нас. На него след 5 месеца и половина вече му изтича договорът и ще можем да го привлечем евентуално като свободен агент, ако все още е нужен, ама тия напъват да му се плаща цялата откупна клауза. Някак си... :lol: Сигурно Славиша го е искал сега при нас, ама ако те са зациклили на пълната сума, нещата са малко 50-50 и според мен по-голямата част от отборите биха им теглили майната и биха се опитали да си го вземат по-лесно лятото без трансферни суми и глупости.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот mikata » 16 яну 2019 10:19

Този защитник който е на проби,ако става нещо от него ще играе с Яблонски,а Рейш ще играе в халфовата линия.Райнов въобще не ни трябва сега :roll:
Какво става с новите договори на Яблонски,Цветкович и Кабрал?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот koisa » 16 яну 2019 10:21

specter написа:За Райнов подозирам, че от Берое са се циганили и нямаше да ни го дадат толкова лесно точно на нас. На него след 5 месеца и половина вече му изтича договорът и ще можем да го привлечем евентуално като свободен агент, ако все още е нужен, ама тия напъват да му се плаща цялата откупна клауза. Някак си... :lol: Сигурно Славиша го е искал сега при нас, ама ако те са зациклили на пълната сума, нещата са малко 50-50 и според мен по-голямата част от отборите биха им теглили майната и биха се опитали да си го вземат по-лесно лятото без трансферни суми и глупости.

Плащаш откупната клауза (която според слуховете е между 70-100хил. лв) и Берое няма какво да направят. :oops: Те са в правото си да искат цялата сума заложена в откупната клауза. Няма нищо циганско... Не са задължени да го пускат безплатно все пак.
По-скоро би било цигания, ако нашите са искали от Райнов да разтрогне с Берое, за да не плащаме нищо. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот koisa » 16 яну 2019 10:22

mikata написа:Какво става с новите договори на Яблонски,Цветкович и Кабрал?

И мен това ме интересува... Като нищо ще стане номера с Прохазка!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот specter » 16 яну 2019 10:33

koisa написа:
specter написа:За Райнов подозирам, че от Берое са се циганили и нямаше да ни го дадат толкова лесно точно на нас. На него след 5 месеца и половина вече му изтича договорът и ще можем да го привлечем евентуално като свободен агент, ако все още е нужен, ама тия напъват да му се плаща цялата откупна клауза. Някак си... :lol: Сигурно Славиша го е искал сега при нас, ама ако те са зациклили на пълната сума, нещата са малко 50-50 и според мен по-голямата част от отборите биха им теглили майната и биха се опитали да си го вземат по-лесно лятото без трансферни суми и глупости.

Плащаш откупната клауза (която според слуховете е между 70-100хил. лв) и Берое няма какво да направят. :oops: Те са в правото си да искат цялата сума заложена в откупната клауза. Няма нищо циганско... Не са задължени да го пускат безплатно все пак.
По-скоро би било цигания, ако нашите са искали от Райнов да разтрогне с Берое, за да не плащаме нищо. :lol:


Не знаех, че е толкова. Аз си мислих, че е по-висока. Но действително, както каза и @mikata, ако вземем ЦЗ, който да се впише веднага и е с качества, Рейш ще си отиде до Тиам и трети ДХ с претенции за титуляр ще е множко май. Все пак имаме и сега футболисти, които могат да запълват дупки там при нужда.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот TristaNNN » 16 яну 2019 11:31

koisa написа:
thresh написа:Ти какво очакваш от хората, да вдигнат бунт пред Герена, че сме паднали от Вадуц и Ботев Враца?

Каквото се налага, стига да не допускаме гаврата с клуба да продължава, а на виновните да се търси отговорност!

E, да де, то така - "Да се направи каквото се налага." без да ни ебе много-много кой, какво и как, е много лесно пред клавиатурката. :lol: Щото хем се дава акъл, че трябва да се направи нещо, хем сега тръста като пробва да направи стъпка и се почва - какви са тия, пари не дават, Очко Бочко, не ща да ги чуя и прочее. Те поне опитват да направят нещо, тоест поне да покажат, че организация на привържениците няма просто да е поредния страничен наблюдател на разрухата в Левски и най-малкото ще иска отговори защо собственикът не си изпълнява поетите ангажименти. И какво имат насреща - само професори и мрънкалници! Как па един не рече хубава дума за тях през годините, един нямаше в тоя форум! Как па един не коментира и одобри вчерашното съобщение.
И какво излиза накрая - очевидно имаме проблеми в Левски, очевидно едни хора в лицето на тръста опитват да направят нещо по въпроса, но не срещат никаква подкрепа от останалите левскари, а вместо това "Да се направи нещо "; "Да се търси отговорност"; "Тоя вън"; "Оня вътре" и т.н. - акъл след акъла, професор до професора. Ама действия, подкрепа и обединение в името на Левски - К*р! А колелото продължава се върти безмилостно и животът си тече, сезон след сезон... :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот terata » 16 яну 2019 11:37

koisa написа:
mikata написа:Какво става с новите договори на Яблонски,Цветкович и Кабрал?

И мен това ме интересува... Като нищо ще стане номера с Прохазка!

Ми питай де. Нали все подучуваш оттук оттам. Питай си агентите. Ма нещо кат се мълчи по тоя въпрос в пресата и ти секва инфото. :mrgreen: Само за инфо за откупната клауза на недоразумението Райнов е далеч от 70-100К.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Eminem » 16 яну 2019 12:00

TristaNNN написа:E, да де, то така - "Да се направи каквото се налага." без да ни ебе много-много кой, какво и как, е много лесно пред клавиатурката. :lol: Щото хем се дава акъл, че трябва да се направи нещо, хем сега тръста като пробва да направи стъпка и се почва - какви са тия, пари не дават, Очко Бочко, не ща да ги чуя и прочее. Те поне опитват да направят нещо, тоест поне да покажат, че организация на привържениците няма просто да е поредния страничен наблюдател на разрухата в Левски и най-малкото ще иска отговори защо собственикът не си изпълнява поетите ангажименти. И какво имат насреща - само професори и мрънкалници! Как па един не рече хубава дума за тях през годините, един нямаше в тоя форум! Как па един не коментира и одобри вчерашното съобщение.
И какво излиза накрая - очевидно имаме проблеми в Левски, очевидно едни хора в лицето на тръста опитват да направят нещо по въпроса, но не срещат никаква подкрепа от останалите левскари, а вместо това "Да се направи нещо "; "Да се търси отговорност"; "Тоя вън"; "Оня вътре" и т.н. - акъл след акъла, професор до професора. Ама действия, подкрепа и обединение в името на Левски - К*р! А колелото продължава се върти безмилостно и животът си тече, сезон след сезон... :|

Нямат подкрепа, защото са заедно със софия запад. Това доказва какви са!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот koisa » 16 яну 2019 12:05

TristaNNN написа:
koisa написа:
thresh написа:Ти какво очакваш от хората, да вдигнат бунт пред Герена, че сме паднали от Вадуц и Ботев Враца?

Каквото се налага, стига да не допускаме гаврата с клуба да продължава, а на виновните да се търси отговорност!

E, да де, то така - "Да се направи каквото се налага." без да ни ебе много-много кой, какво и как, е много лесно пред клавиатурката. :lol: Щото хем се дава акъл, че трябва да се направи нещо, хем сега тръста като пробва да направи стъпка и се почва - какви са тия, пари не дават, Очко Бочко, не ща да ги чуя и прочее. Те поне опитват да направят нещо, тоест поне да покажат, че организация на привържениците няма просто да е поредния страничен наблюдател на разрухата в Левски и най-малкото ще иска отговори защо собственикът не си изпълнява поетите ангажименти. И какво имат насреща - само професори и мрънкалници! Как па един не рече хубава дума за тях през годините, един нямаше в тоя форум! Как па един не коментира и одобри вчерашното съобщение.
И какво излиза накрая - очевидно имаме проблеми в Левски, очевидно едни хора в лицето на тръста опитват да направят нещо по въпроса, но не срещат никаква подкрепа от останалите левскари, а вместо това "Да се направи нещо "; "Да се търси отговорност"; "Тоя вън"; "Оня вътре" и т.н. - акъл след акъла, професор до професора. Ама действия, подкрепа и обединение в името на Левски - К*р! А колелото продължава се върти безмилостно и животът си тече, сезон след сезон... :|

Тръста хвърлят само някакви декларацийки в пространството, на които Спас не обръща абсолютно никакво внимание... Но не предприемат нищо конкретно в същото време. Ако наистина предприемат действия и потърсят реална отговорност, то тогава съм сигурен, че много хора ще ги подкрепят. Включително такива като мен, които не членуват в тръстове, организации и фракция, а си ходят на мачове с приятели.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 100 госта