Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот koisa » 15 яну 2019 19:46

И в момента Славилизацията сред сините фенове не е много малка... Като гледам как се търпят разни смешници да убиват клуба с малоумното си управление и да става за смях на цяла България. Как някои хора лижат (без извинение) г*за на Спасчо и ко. обяснявайки, че всичко е точно и нормално и няма място са драми... Как загуби от Вадуц, Ботев Вр и т.н. се приемат за нормални. И още куп простотии... Славилизацията вече чука на вратата.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот rane » 15 яну 2019 20:00

delqnski47 написа:
rane написа:Поредната мозъчна диария от жалък припознавач, нямащ акъл "на две магарета сено да раздели", пардон, да разпознае Литекс в нещо с тире :lol:

След време пак ще си говорим.. ;)
Само да не се скриеш.
Аз вече го написах преди няколко седмици. При вариант Левски да сложи тире или нещо друго (мечтаният вариант за припознавачи с мозъчен капацитет по-малък от този на червей), то аз ще спра да се интересувам от български футбол и ще гледам ШЛ, ЛЕ, ЕП и СП!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23767
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот delqnski47 » 15 яну 2019 20:10

rane написа:
delqnski47 написа:
rane написа:Поредната мозъчна диария от жалък припознавач, нямащ акъл "на две магарета сено да раздели", пардон, да разпознае Литекс в нещо с тире :lol:

След време пак ще си говорим.. ;)
Само да не се скриеш.
Аз вече го написах преди няколко седмици. При вариант Левски да сложи тире или нещо друго (мечтаният вариант за припознавачи с мозъчен капацитет по-малък от този на червей), то аз ще спра да се интересувам от български футбол и ще гледам ШЛ, ЛЕ, ЕП и СП!

Тва кво ше правиш си е твоя работа.Просто написах обективен коментар за родната действителност и как в БГ инвестиция се получава от собственика или трансфер докато в останалите страни клубовете имат повече възможности.Това е.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот rane » 15 яну 2019 20:27

delqnski47 написа:
rane написа:
delqnski47 написа:
rane написа:Поредната мозъчна диария от жалък припознавач, нямащ акъл "на две магарета сено да раздели", пардон, да разпознае Литекс в нещо с тире :lol:

След време пак ще си говорим.. ;)
Само да не се скриеш.
Аз вече го написах преди няколко седмици. При вариант Левски да сложи тире или нещо друго (мечтаният вариант за припознавачи с мозъчен капацитет по-малък от този на червей), то аз ще спра да се интересувам от български футбол и ще гледам ШЛ, ЛЕ, ЕП и СП!

Тва кво ше правиш си е твоя работа.Просто написах обективен коментар за родната действителност и как в БГ инвестиция се получава от собственика или трансфер докато в останалите страни клубовете имат повече възможности.Това е.
Абе моя си работа, ама ти пишеш нещо за криене, при положение, че такива като теб трябваше отдавна да са се скрили....ако имаха поне малко мозък. Вместо това сте тръгнали да се самоубеждавате, че Литекс бил ЦСКА, а някои даже правите нелепи опити да убеждавате и мислещите хора в това :lol:
Ако спре да съществува Левски, за мен спира да съществува целият български футбол :!: :arrow: аз нямам интерес да следя или пиша каквото и да било по тази тема :idea:
Кое точно не ти е ясно?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23767
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот delqnski47 » 15 яну 2019 20:39

rane написа:
delqnski47 написа:
rane написа:
delqnski47 написа:
rane написа:Поредната мозъчна диария от жалък припознавач, нямащ акъл "на две магарета сено да раздели", пардон, да разпознае Литекс в нещо с тире :lol:

След време пак ще си говорим.. ;)
Само да не се скриеш.
Аз вече го написах преди няколко седмици. При вариант Левски да сложи тире или нещо друго (мечтаният вариант за припознавачи с мозъчен капацитет по-малък от този на червей), то аз ще спра да се интересувам от български футбол и ще гледам ШЛ, ЛЕ, ЕП и СП!

Тва кво ше правиш си е твоя работа.Просто написах обективен коментар за родната действителност и как в БГ инвестиция се получава от собственика или трансфер докато в останалите страни клубовете имат повече възможности.Това е.
Абе моя си работа, ама ти пишеш нещо за криене, при положение, че такива като теб трябваше отдавна да са се скрили....ако имаха поне малко мозък. Вместо това сте тръгнали да се самоубеждавате, че Литекс бил ЦСКА, а някои даже правите нелепи опити да убеждавате и мислещите хора в това :lol:
Ако спре да съществува Левски, за мен спира да съществува целият български футбол :!: :arrow: аз нямам интерес да следя или пиша каквото и да било по тази тема :idea:
Кое точно не ти е ясно?

Добре бе добре бе. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот sin4ec » 15 яну 2019 22:44

Делянски, имам усещането, че наистина не разбираш за какво иде реч!
Ние не сме вие! И това го запомни хубаво! Ако Левски фалира и се затрие, за нас БГ футболът приключва. Ние ще отидем на могилката и ще основем нов клуб по селските дивизии, но няма да се подложим на вашето унижение никога! И в момента управата ви твърди пред УЕФА и КАС, че сте Литекс и нямате нищо общо с ЦСКА. Вие удобно се скатавате и си траете. За което всички в БГ ви презират и ви се подиграват. Но това си е ваш проблем :mrgreen: .
За жалост, това с могилката няма да стане... траншовете идват и този Левски ще продължи да съществува. Друг въпрос е дали това е НАШИЯТ ЛЕВСКИ? :(
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот thresh » 15 яну 2019 23:26

koisa написа:И в момента Славилизацията сред сините фенове не е много малка... Като гледам как се търпят разни смешници да убиват клуба с малоумното си управление и да става за смях на цяла България. Как някои хора лижат (без извинение) г*за на Спасчо и ко. обяснявайки, че всичко е точно и нормално и няма място са драми... Как загуби от Вадуц, Ботев Вр и т.н. се приемат за нормални. И още куп простотии... Славилизацията вече чука на вратата.


Славилизация дрън дрън. Ти какво очакваш от хората, да вдигнат бунт пред Герена, че сме паднали от Вадуц и Ботев Враца? Наистина ли не разбираш, че проблема не е в определени загуби било то и от подобни противници, а проблемите са много по-дълбоко и от много отдавна. Всеки може да падне, нима великия Реал не падна от кой ли не този сезон? Не знам феновете му да се славилизират. Какво точно очакваш от редовния запалянко, който е свикнал да гледа големите първенства вкъщи и да се интересува от собствените си проблеми, които хич не са малко? Това, че на няколко мача тази есен събрахме по близо 10 000 е само по себе си истински чудо за родната ни действителност. Хората отидоха защото усетих промяна, усетих надежда за излизане от дългогодишната посредственост, но за пореден път бяха излъгани. Българина е станал по примирен от всякога и търпи мълчаливо всичко.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Sisi 1914 » 16 яну 2019 07:47

W84me написа:
Sisi 1914 написа:Супер, че се отървахме от Нашименто и Ривалдиньо! :P

Защо обаче не се отървахме от Мъпета, дето ни е треньор?!


И това ще стане!
Не мисля, че ще изкара до края на сезона.
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот specter » 16 яну 2019 09:43

Тъй като не съм гледал интервюто на Славиша в Ютуб канала ни, реших да го видя посъкратено в медиите какво е казал. Ако действително това са му думите, а не са попроменени леко, за да се смени смисъла, то явно за пореден път ръководството си води който си иска и изобщо не се занимава със списъци и желания на треньор. :? За тоя с кололото съм почти сигурен, че Славиша изобщо не го е искал, ама не знам как да тълкувам "алтернатива" за централния защитник. Дали е негов резервен вариант, дали е някакъв, който са му натресли...

Искам да проверим двамата нови футболисти. Търсим централен защитник от първия ден. От декември съм казал на кои позиции искам нови футболисти. Засега тези играчи ги няма тук. Централният защитник от Норвегия е алтернатива. Има 4-5 тренировки до мача с УФА", започна Стоянович.

"Ще видим какво става и с френския нападател. Всеки ден се появяват нови информации и имена на нови играчи, които съм искал."
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот koisa » 16 яну 2019 09:44

thresh написа:Ти какво очакваш от хората, да вдигнат бунт пред Герена, че сме паднали от Вадуц и Ботев Враца?

Каквото се налага, стига да не допускаме гаврата с клуба да продължава, а на виновните да се търси отговорност!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1 и 60 госта