Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 06 дек 2018 09:29

Ако това е истина, аз предлагам да им се плати колкото искат и да го взимат. Ще съм им вечно признателен

Ръководството на Ботев (Пловдив) обмисля привличането на Божидар Митрев през януарски трансферен прозорец, твърди "Тема спорт".

"Жълто-черните" почти сигурно ще се разделят с титулярния си вратар Даниел Кайзер, който е желан от Лудогорец, и именно заради това вече търсят вариант за негов заместник.

Стражът на Левски обаче не изживява най-добрата си година на "Герена" и е напълно вероятно "сините" да се съгласят на раздяла догодина. Ако се стигне до такава сделка, в Пловдив Митрев ще си партнира на терена с други бивши играчи на Левски - Антонио Вутов, Димитър Пиргов, Лъчезар Балтанов и Стивън Петков.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

realno
Мнения: 6424
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот realno » 06 дек 2018 09:47

Няма нищо по хубаво от конкуренцията. Ако тези футболисти нямат достойна конкуренция, бъди сигурен, че няма да играят по силно от "младите" ни надежди или пък няма да има постоянство в изявите им и често ще се стига до губене на точки от отбори като Ботев Враца или маркучите. Затова ако има възможност, задължително е да се търсят титуляри, а не скъпо платени резерви на сегашните ни титуляри. Така още дълго време ще тъпчем на едно и също място.[/quote]


Не обичам да се самоцитирам, но...думите ми се потвърждават. Докато има футболисти,които са спокойни за титулярните си места ще е берем срам. Само да добавя, че в този списък вече влиза и СлаБиша. Отбора играе по един и същ предвидим начин. И малките деца разбраха, че се центрира към крилата и от там връщане на топката към дузпата. Отбора е неспособен да изнесе, задържи, разиграе топката и да създаде голово положение по друг начин. Тактически сме абсолютно неграмотни. СлаБиша от няколко месеца е в Левски, но вместо да отстрани слабостите на Роси, разруши и малкото, което беше постигнал Роси.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6424
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот realno » 06 дек 2018 09:47

realno написа:"Няма нищо по хубаво от конкуренцията. Ако тези футболисти нямат достойна конкуренция, бъди сигурен, че няма да играят по силно от "младите" ни надежди или пък няма да има постоянство в изявите им и често ще се стига до губене на точки от отбори като Ботев Враца или маркучите. Затова ако има възможност, задължително е да се търсят титуляри, а не скъпо платени резерви на сегашните ни титуляри. Така още дълго време ще тъпчем на едно и също място."[/quote]


Не обичам да се самоцитирам, но...думите ми се потвърждават. Докато има футболисти,които са спокойни за титулярните си места ще е берем срам. Само да добавя, че в този списък вече влиза и СлаБиша. Отбора играе по един и същ предвидим начин. И малките деца разбраха, че се центрира към крилата и от там връщане на топката към дузпата. Отбора е неспособен да изнесе, задържи, разиграе топката и да създаде голово положение по друг начин. Тактически сме абсолютно неграмотни. СлаБиша от няколко месеца е в Левски, но вместо да отстрани слабостите на Роси, разруши и малкото, което беше постигнал той.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23085
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот W84me » 06 дек 2018 12:18

Снощи Иван Тилев скри топката на Белмонт. Чандъров също им е много талантливо момче, нашите да се активизират. Ако Обертан ще играе зад или наравно с нападателя, по-добре да го продават и да вземат някое от тия момчета.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 06 дек 2018 12:31

realno написа:Не обичам да се самоцитирам, но...думите ми се потвърждават. Докато има футболисти,които са спокойни за титулярните си места ще е берем срам. Само да добавя, че в този списък вече влиза и СлаБиша. Отбора играе по един и същ предвидим начин. И малките деца разбраха, че се центрира към крилата и от там връщане на топката към дузпата. Отбора е неспособен да изнесе, задържи, разиграе топката и да създаде голово положение по друг начин. Тактически сме абсолютно неграмотни. СлаБиша от няколко месеца е в Левски, но вместо да отстрани слабостите на Роси, разруши и малкото, което беше постигнал Роси.

Изобщо не съм съгласен, че Славиша е разрушил нещо постигнато от Роси... Разликата е в това, че сега играем далеч по-офанзивен футбол, което винаги и навсякъде дава повече шансове на противника да контраатакува, отколкото при дефанзивния футбол на Роси. При Славиша създаваме повече положения, но няма кой да ги реализира. При Роси създавахме по-малко положения и пак нямаше кой да ги реализира. При Роси ни беше голмайстор цент. защитник с голове предимно от статични положения, а при Славиша цент. нападател с 90% голове от игра.
Както ще да играем, докато има вътрешни проблеми и драми между ръководство и играчи, все ще сме трети... В момента нашите играчи не играят като отбор.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 06 дек 2018 17:07

Докато политиката на ръководството е толкова малоумна и непоследователна, все тая кой е тренер, кои са играчите. Мен само ме е страх да не се случи като с онова умрелото де играеше на Армията. Реално, може да се каже, че не Лупи и Тройчо ми те си го закопаха клуба с дитирамбите, които сипеха по негов адрес и червените очила, които така и не свалиха. А Борисов и боклуците просто им забиха последния пирон в ковчега. Това беше хроника на една предизвестена смърт.

Ако трябва да изскоча за малко от апокалиптичните сценарии и погледа "отгоре", помните ли като писах в началото при идването на Роси, че с правилна работа, сезон 2021/22 или най-рано 2020/21 може да се очаква нещо голямо. Пак ще го напиша. Ако се случи чудото и видим последователна визионерска политика, работи се правилно, нещата ще се оправят до сезон 2022/2023. Айде да е 2021/22. Но не виждам на какво основание може да се надяваме за промяна в политиката на ръководене. Изгледайте интервюто с Гонзо. Аз също искам баланс на бг играчи и чужденци. И освен това ЛИДЕРИ. В този отбор няма лидери, а женички. Показа го Нашименто, когато взе да бие онази дузпа, показа го вчера Паулиньо, показва го всеки мач Габи, който се цупи сякаш. Не знам за какво - за грешната позиция, на която го слагат, за умрелите му съотборници. Кой знае?! Отборът не е едно. Отбор и треньор не е едно. Отбор, треньор и ръководство не са едно. А не беше така по времето на Гонзо и Стойчо. Тогава, нито футболистите могат да се сравняват със сегашните, нито нищо. Но бяха едно. Гонзо стоеше с името си зад Стойчо и го подкрепяше до последния момент, независимо от провалите и неуспехите. Подкрепяше футболистите и ако ще да не беше инженер, си личеше, че е зад тях. Футболистите, в по-голямата част си харесваха и Гонзо и Стоев. Чухте ли, видяхте ли някой от тях да мрънка, да прави стойки някакви, някога? Ако ще и да - поне според мен - нито Гонзо си беше на мястото, нито Стойчо - лично мнение. Ама в сравнение с последните две години... :oops: И двамата днес ми изглеждат като професори. Атмосферата днес и тогава няма нищо общо. Днес явно атмосферата е тотално отровена. Тогава, всички бяха заедно. И не помня кой от ветераните, говореше в едно интервю по Канал 3 за нещо интересно - как винаги в "Левски" е имало една "фамилност". Като семейство. И също така, че винаги е имало левскари в клуба. От Тонев насам, има главно хора, които са "външни" за този клуб. Това също е много важно.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12230
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 07 дек 2018 11:45

metodito написа:... И не помня кой от ветераните, говореше в едно интервю по Канал 3 за нещо интересно - как винаги в "Левски" е имало една "фамилност". Като семейство. И също така, че винаги е имало левскари в клуба. От Тонев насам, има главно хора, които са "външни" за този клуб. Това също е много важно.

Ветераните, както повечето възрастни хора, трудно приемат, че времената се менят и често отказват да се адаптират към новите обстоятелства, към новите условия. Светът се мени динамично и футболът е част от тази тенденция. Ще ме прощават, ама най-големите виновници за сегашното състояние на клуба са точно "семейните" левскари - Боримиров, Илиев, Топузаков, Гонзо, Митов, Йовов, Пелето, че и дори Сираков при последния си престой. Видяхме какви ги натвориха "синовете", към които аз имам безкрайно уважение като футболисти на Левски, но дотам.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот bilyaletdinov » 07 дек 2018 12:12

Тристанче, тия дето ди ги изброил с мед да ги намежеш пред Бойко, Тонев и Спас. Ей тия тримата ни е@@@@ ма@@@@@ и да не забравя техния сайдкик София Запад. Ей тия разсипаха Левски и продължават да го разписват.
Разби стадиона ни, махна Л-то от фланелката, даде власт на СЗ и изгони публиката. Това е чисто ОБЕЗЛИЧАВАНЕ!!!
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12230
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 07 дек 2018 12:42

bilyaletdinov написа:Тристанче, тия дето ди ги изброил с мед да ги намежеш пред Бойко, Тонев и Спас. Ей тия тримата ни е@@@@ ма@@@@@ и да не забравя техния сайдкик София Запад. Ей тия разсипаха Левски и продължават да го разписват.
Разби стадиона ни, махна Л-то от фланелката, даде власт на СЗ и изгони публиката. Това е чисто ОБЕЗЛИЧАВАНЕ!!!

Ей, човек, ти не спря да ревеш тия дни, би му майката...
Аз говоря за спортно-техническите дела, не си падам по конспирациите - тях може да си ги дърлите с един колега от подфорума, на него му допадат. Всичко, според мен, опира до игра и резултати на отбора - това ясно се видя преди мачовете във Варна. Имаше ли игра? Имаше. Имаше ли резултати? Имаше. Имаше ли настроение? Имаше? Имаше ли много публика? Имаше?
Имаше ли тогава СЗ и Бойко? Имаше. Имаше ли Л на екипите? Нямаше. Обезличаването, драги колега, се крие точно в това примиренчество, че има обезличаване, за сметка на левскарските идеали! Ти не беше ли тоя, дето преди време ни нарече баламурници, задето бяхме на един протоколен мач с Литекс, който загубихме с 2-3, малко след финала за купата? Нещо коментирахме всеотдайността на публиката и по-конкретно на "Южна Дивизия" тогава, и колко е важно да бъдем докрай до отбора, независимо от горчилката, която за пореден път трябваше да изпием.. Ей това е обезличаване, драги колега, да се отречеш от отбора и събратята ти по шал, а затова вината не в СЗ, Бойко, Мойко и стадиона. :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот bilyaletdinov » 07 дек 2018 14:50

Какво да говорим Спортно-технически като нещата не зависят от това?
Спортно-технически са до момента, в който не заплашим статуквото. Щото, откак Домуса скръцна със зъби на Дришата и Спас с оная декларация разликата от една стана 7 точки. Истината е, че когато започна да се събира повече публика, нещата се разпадат случайно как така всяка година става пък едно и също?
Иначе можем да си говорим спортно-технически. Нямаме директор по тоя въпрос, който да е силен и стабилен гръб на треньора вече 2 години. За сметка на това имаме Кирил Вангелов, който уж има предпоследната дума преди Спас за трандферите. Спас, който си няма хабер от футбол води последните разговори с футболистите. Имаш Краси Иванов, който е финансов директор, ама и той води някакви разговори с футболистите. Имаш Боримиров, който е акционер и шеф на школата, а маркетинга и цял сектор е в ръцете на нарко-престъпна организация с близки отношения и чадър от ГЕРБ.
На терена имаш треньор, който все по-често запопна да затъва това блато. Играчи, изключвем 2-3ма, които отстъпват изцяло на противниковите, но взимащи по-високи заплати. Обертан може да е играл в Юнайтед, ама в България статистиката му е по слаба и от на Боби Цонев.
Нямаме вратар, нищо че имаме 5.
Защитата ни е кашкавал, а най-силния ни защитник е с тежка контузия и един Бог знае как ще се върне на терена и ще бъде ли оъново същия играч.
Бековете ни са като отбор за 3-то място. Колкото и да ми го хвалите Цветкович не е нито по-добър в атака от Манолев, нито от Сисиньо. Имаш Яблонски, който е добър футболист, ама играе когато си иска и Ванката Горанов, който ако центрира успешно топката си е събитие. За сметка на това резерва е Аймен. Нямаш резервен десен бек.
В центъра имаш един Тиам и Мариани, добри играчи. Плюс Белмонт, за който Роси казс да питат ръковдството защо той е в отбора, а не Панайотов. Обертан, който си преподписа и вече е пас, Кабрал, който е друг от добрите ни играчи през сезона и Паулиньо, който има качества ама е леш. Нашименто е аут по схемата Рошу. За сметка на товс имсме 5 нападателя. Единият "маркетингов трик", другия влиза в игра само срещу Сурдулица и другите, с които играем контроли, Буш, който няма гол този сезон и откритието на сезона Стаси Костов.
Да не забравя рахитичните юношки, които излизат толкова насрани всеки път, че човек има чувството, че ще ги бесят.
Драсваме, чертата и виждаме, че имаме един от най-високите бюджети в последните години, а резултатите са загуби от Враца, Вадуц Септември и великото Черно Море.
Или тия в т.нар. Спортно технически отдел са пълни, ама пълни некадърници и си нямат хабер от управление на футболен клуб или просто не желаят развитието на този отбор.

ПП: Не мисля да говоря за козирка, фен шоп, маркетинг, отношения с БФС и т.н. Все неща, които се ръководят " професионално" в този отбор.
А едно време искахме оставката на Батков, когато биехме Лацио на Олимпико...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта