Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21314
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 02 дек 2018 22:34

Хубаво е, че сме подписали с него за две години, но не трябваше ли малко по-рано да се сетят да го ръчкат за нов договор. Все пак знаят качествата му. Плащат на Виана, Нганиони, Ривалдиньо Белмонт, Буш едни пари, които вероятно не са 2000-3000 евро, за да седят в запас, а Давид е титуляр всеки мач. Алтернативата му Белаид я знаем. Рейш... Лично аз го харесвам повече в средата на терена. Не, че е лош... Освобождаваш тея несретници, ето ти заплатата на Давид. Тъпото е, че май Белмонт е с дългосрочен договор и трябва да му се плаща запалата. Виана и той наскоро дойде, както и Нганиони....

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот sinfen14 » 03 дек 2018 03:51

Майко...тук пак са се изписали тон глупости.Чак се чудя от къде да започна. :lol: Няма да цитирам никой,за да няма обидени,но ще се опитам да направя обобщение по-повечето теми,които коментирате.
Значи първо,Нганиони в двата мача,които игра се представи на много високо ниво.В никакъв случай не е слаб трансфер,дори напротив.На мен лично в дефанзивната част на играта ми харесва много повече отколкото Горанов.По-стабилен ми стои.Все пак преди всичко те играят на позиция,която е първо дефанзивна и чак тогава офанзивна.Изобщо хейта по Нганиони ми се вижда направо комичен...WTF?!?
Белаид е с изтичаш договор и според мен е 99% сигурно,че няма да преподпише.Не виждам драма.Периферен играч,които за година и половина имаше ролята да запълва дупки.Белмонт е същия,макар че при него има израстване.Става за резерва.Вие май забравяте,че освен да преподписваме с този или онзи,трябва да има и дълбочина в състава. :lol: Нашименто е класен играч на който обаче по една или друга причина не му се получават нещата при нас.По-вероятно ми се струва да бъде продаден,отколкото да остане.Явно и Славиша не го харесва много,след като последните два мача веднъж беше извън групата,а срещу Дунав остана резерва.Виана има 10 минути и изобщо не виждам смисъл да се коментира.Ако някой може да прецени играч за 10 минути,еми ОК.
Буш,Ривалдиньо и някой измежду Митрев и Полачек са за освобождаване.Аз бих предпочел да махнем и двамата вратари,но не знам дали зимата е удачно и може да се намери качествен вратар за без пари.
Цветкович и Яблонски - Добри играчи,които се наложиха при нас НО според мен са яко подведени в момента от агенти.Според мен и обещават трансфери в силни отбори,където биха могли да взимат високи заплати,което поне според мен е невъзможно.Яблонски е играч,който е трансферно разочарование на Том Томск,а освен това срещу него се водят и дела за уредени мачове.Сложен казус като цяло е.Ако му спрат правата,можем в един момент да се окажем в ситуация в която плащаме 15-20к евро на месец на играч,който е със спрени права.Цветкович пък иска повече от колкото заслужава. ;)
Ще се опитам да го кажа по-елементарно - И Яблонски,и Цветкович са добри играчи НО не чак толкова,че да се хвърлем на сляпо да им даваме договори с огромни заплати.20 000 евро на месец за десен бек...еми сори.Според мен в параметрите в които ние можем да се вместим и им предлагаме като увеличение,можем съвсем спокойно да намерим нови хора на тяхното ниво(дори в по-добра футболна възраст от тях).Все още имам някакви надежди,че все пак Цветко ще се вразуми,защото там агента играе много лоша роля.Кабрал ми е фифти-фифти.И да остане,и да си тръгне ми е все тая.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21314
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 03 дек 2018 08:44

sinfen14 написа:Майко...тук пак са се изписали тон глупости.....


"Ще намерим по-добри", нали? :lol: Никой не хейти по Нганиони и Нашименто, човек. И на мен първия ми хареса, но е скъпоплатена дълбока резерва. Примерно на мен двойката Гомес-Нашименто много ми допадаше. И ми се нрави, но явно или Славиша нещо не го харесва или... не знам защо бива предпочитан Белмонт, но това е избора на треньора.

Относно конкретни цифри и изисквания няма как да се говори. Бил искал, пък не знам си кво си. Може да спекулираме само... Фактите са такива, че Милош и Давид са двама от най-важните ни футболисти. По това мисля няма спор, нали? Милош е човекът с най-добро центриране в този отбор. Включванията му по крилото завършват с голови пасове. И в офанзивен план е много важен също. Това също е факт. В дефанзивен план... Е, няма съвършени неща. Както и да е. Идеята ми е, че тези двамата НЕ ТРЯБВА да се бутат. Няма значение кой ще дойде и колко е по-добър. Просто... това са глупостите на Роси. "Ще намерим по-добри". Каквито и да са, ако на средата на сезона бъде разбита защитата, значи сме пълен та*ак. Аз не помня защитна двойка като Холмар и Давид отдавна. Просто, толкова да са стиковани. За последно, може би Дидо и Карнер...

Лично аз се надявам: да бъдат запазени всички, които са титуляри, през зимата. Да се изфъчкат някои от резервите. Да се намери заместник на Паулиньо (но да се запази в отбора), защото той няма нищо общо с онзи Паулиньо отпреди контузията. Ако пак му се повтори контузията увисваме много здраво. Единственият път, когато гледах Виана ми се понрави. Тежък таран, физически много здрав. Какъв е проблемът там, не знам. Славиша май харесва Ривалдиньо. Дано се получи нещо там. Но ако няма да се разчита на тях, не виждам защо са в отбора.

За мен имаме добър отбор като единици, който трябва да се запази. Но добри като единици в колективен спорт, нищо не значи. Пролетта трябва да станат едно. На всеки от тях може да намеря кусури сигурно, но за ППЛ това са много добри футболисти. Не заговорят ли на един език, няма как да стане.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9282
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот mikata » 03 дек 2018 08:58

Висла (Краков) пожела звездата на Левски Станислав Костов

Нападателят на Левски - Станислав Костов е привлякъл интереса на няколко чуждестранни клуба. Сред тях е и полският Висла, който проучва при какви условия може да ангажира голмайстора на "сините", пише "Тема Спорт.
В момента Станислав Костов е водач в листата на реализаторите на Първа лига с 14 попадения, с едно повече от втория Клаудиу Кешеру. До края на есенния полусезон благоевградчанинът може да увеличи головия си актив и по този начин да покачи цената си.

Слави има договор с Левски за още година и половина. Той се присъедини към клуба в началото на 2018-а. Футболистът излезе на столичани без пари, след като преди това стрелецът разтрогна договора си с благоевградския Пирин.

Освен от Полша, интерес към Костов има и от турски клубове.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 03 дек 2018 09:07

Бях писал защо Белмонт получава игрово време, а Нашименто примерно не. Тиам е типичен дефанзивен, а Мариани типичен плеймейкър. Нашименто също. Няма как със швейцареца и Мариани едновременно. Белмонт си е посредата, отнема повече топки, отколкото португалеца, който бе пускан и като дефанзивен, а и бързо раздава пасове, вместо да се впуска сам да играе. Истината е, че Мариани пасна бързо на състава, има голове и асистенции, а Нашименто е измъчван от контузии и слаба форма и когато е на терена рядко впечатлява. Вероятно ако не бе трансфера на швейцареца сигурно щеше да получава повече шансове.
Но лично аз съм против да се маха. Както колегата каза трябва дълбочина в състава. Виж за Буш и Ривалдиньо съм съгласен.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9282
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот mikata » 03 дек 2018 09:38

Нашименто не е лош играч,но има проблеми с психиката,няма самочуствие! Богдан Вашчук също не е лош играч с тия контузии нищо не видяхме от него.Договора май му е до края на годината,накъде четох,че само удалжили наема до лятото :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 03 дек 2018 10:15

metodito написа:Никой не хейти по Нганиони и Нашименто, човек. И на мен първия ми хареса, но е скъпоплатена дълбока резерва.

Еееее, ама ние хем искаме да има добра алтернатива на всеки пост, хем да е евтина. :shock: Ако няма заместник на Горанов - защо няма. Ако има, ама той е скъпоплатен. Разбирам да е някой като Ривалдиньо, ама Нганиони поне показва, че не е скаран с краката. Особено на неговият пост, където трябва да се бори да измести капитана на отбора /българин/. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21314
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 03 дек 2018 10:47

koisa написа:
metodito написа:Никой не хейти по Нганиони и Нашименто, човек. И на мен първия ми хареса, но е скъпоплатена дълбока резерва.

Еееее, ама ние хем искаме да има добра алтернатива на всеки пост, хем да е евтина. :shock: Ако няма заместник на Горанов - защо няма. Ако има, ама той е скъпоплатен. Разбирам да е някой като Ривалдиньо, ама Нганиони поне показва, че не е скаран с краката. Особено на неговият пост, където трябва да се бори да измести капитана на отбора /българин/. :geek:


Ми, нали става дума за пари (относно Давид и Милош). Освобождаваш няколко човека, дето я хванат ръка в някой мач, я не, ето ти ги парите. В колко мача, според теб ще е титуляр Нганиони? Да чукам на дърво, Горанов е здравеняк и гледам, че Славиша не го бута. Нганиони може и да е по-добър от Горанов, не знам. На мен ми харесва също. Най-добре е да се запазят и Нганиони и Нашименто. Но е вариант за олекотяване на бюджета.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 03 дек 2018 11:15

metodito написа:
koisa написа:
metodito написа:Никой не хейти по Нганиони и Нашименто, човек. И на мен първия ми хареса, но е скъпоплатена дълбока резерва.

Еееее, ама ние хем искаме да има добра алтернатива на всеки пост, хем да е евтина. :shock: Ако няма заместник на Горанов - защо няма. Ако има, ама той е скъпоплатен. Разбирам да е някой като Ривалдиньо, ама Нганиони поне показва, че не е скаран с краката. Особено на неговият пост, където трябва да се бори да измести капитана на отбора /българин/. :geek:


Ми, нали става дума за пари (относно Давид и Милош). Освобождаваш няколко човека, дето я хванат ръка в някой мач, я не, ето ти ги парите. В колко мача, според теб ще е титуляр Нганиони? Да чукам на дърво, Горанов е здравеняк и гледам, че Славиша не го бута. Нганиони може и да е по-добър от Горанов, не знам. На мен ми харесва също. Най-добре е да се запазят и Нганиони и Нашименто. Но е вариант за олекотяване на бюджета.

В колко мача щял да играе Нганиони... :shock: При една контузия на Горанов кой ще играе? Аз или ти, може би? :oops: Относно защо Славиша грам не бута Горанов е обяснено в последното ми изречение на предния коментар. Трябва да бъдат освободени тези, които не показват никакви качества и игра, а не тези, които стават, но няма как да бъдат титуляри заради предпочитан пред тях играч на същия пост... Все едно сега давай да изгоним Паулиньо, щото не е във форма, а Кабрал се справя по-добре. Да играят само Обертан и Кабрал на крилата и като се контузи някой да чакаме някоя юношка да ги покрие. Ние имаме 7 вратари и 5 нападатели, от които дали стават 2-ма, а тук сме тръгнали да гоним единствения ни качествен бек сред резервите. :o
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21314
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 03 дек 2018 11:24

Просто го подхвърлих случайно - с цялата група от играчи, която не я виждаме и резерви да влизат. Ние реално не знаем и дали Виана не е някой скрит Гонзо. :) За мен оставането на Давид и Милош е от ключово значение, не само за сезона, а и въобще. Дано намерят желание и начин, защото просто не виждам този "Левски" без Давид и Милош. Да правят да струват, но това е задължително. Като качества, нито Давид е Пике, нито Милош е Марсело, но за нас са безалтернативни.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: capnclive, W84me, Киро Пора и 24 госта