ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
132
56%
Равен
24
10%
Победа за Ботев
80
34%
 
Общо гласове: 236

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот mikata » 26 ное 2018 11:33

За съжаление Обертан с нищо не показва,че заслужава да играе в Левски!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 25.11.2018 / 17:30

Мнениеот bilyaletdinov » 26 ное 2018 12:03

drvasko98 написа:
bilyaletdinov написа:No money, no game :arrow:


Нидей така. Кой плаща толкова пари за трансфери и заплати? Кой построи козирката? Ти ли ги даваш тези пари?


В конфигурация Борисов премиер, Левски няма да спечели трофей.
Самият факт, че отбора вчера не го игра тоя мач е показателен. Спас, ако имаше амбиции за нещо щеше да има вече директор на ДЮШ, визия за развитието на отбора, спортен директор. Работещ фен шоп, он-лайн стор.
Щеше да има наченки на строене на козирка.
Левски наистина е една доста гнила ябълка, която се лъска за нас баламите.
Всяка година по едно и също време "изненадващо" почваме да трупаме загуби и и разликата на полусезона вече е 9-12 точки.
Спас и Краси кавала да кажат колко са задълженията към НАП и кал върви изплащането на стадиона.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 25.11.2018 / 17:30

Мнениеот soulfly1948 » 26 ное 2018 12:21

bilyaletdinov написа:
drvasko98 написа:
bilyaletdinov написа:No money, no game :arrow:


Нидей така. Кой плаща толкова пари за трансфери и заплати? Кой построи козирката? Ти ли ги даваш тези пари?


В конфигурация Борисов премиер, Левски няма да спечели трофей.
Самият факт, че отбора вчера не го игра тоя мач е показателен. Спас, ако имаше амбиции за нещо щеше да има вече директор на ДЮШ, визия за развитието на отбора, спортен директор. Работещ фен шоп, он-лайн стор.
Щеше да има наченки на строене на козирка.
Левски наистина е една доста гнила ябълка, която се лъска за нас баламите.
Всяка година по едно и също време "изненадващо" почваме да трупаме загуби и и разликата на полусезона вече е 9-12 точки.
Спас и Краси кавала да кажат колко са задълженията към НАП и кал върви изплащането на стадиона.

самият факт,че при вас идва бащата и идеолог на тирето- П.Колев и Р.Чандъров от Септември-бъдещият препинателен знак, е достатъчен показател.....какво предстои....
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот WPWW » 26 ное 2018 13:23

Иван Горанов: "Имам да кажа много неща, но съм афектиран... Треньорът прави всичко за нас, а ние не правим нищо."

Това преведено би трябвало да означава, че има футболисти, които умишлено не се влагат в мачовете.

В тоя клуб продължава да има много КЪРТИЦИ, които работят за гелосания изрод. Ябълката пак се лъска, ама Буки сега нищо не казва.

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот choko77 » 26 ное 2018 13:26

Halo написа:Изображение
Изображение
Изображение

Играчът на Ботев е хванал за рамото Цветкович. След това още го държи, а ръката на защитника не държи никого. На третата снимка синият играч се опитва да си издърпа ръката, и тук Тъпаков свири измислената дузпа.

Хали Тиам беше изгонен за фалове, които по никакъв начин не могат да се сравняват с балтиите на Стефан Станчев от предния мач. За избутване с бедро синият играч получи втори жълт картон. За това нещо дават картон само в 1 от 100 случая, или дори по-рядко. А това е втори жълт. Ако Левски има ръководство, което работи за клуба, Кабаков ще бъде даден на прокуратурата. Очевидно е взел подкуп, а и си личи различния критерий в различните мачове.

И какво си ми качил тия снимки и ни обясняваш като първолаци?А ти гледа ли първия мач между двата отбора в Монтана?Не знам тогава защо не качаваше снимки,за чистата дузпа за Ботев,коятп не беше свирена за игра с ръка в наказателното поле? Какво ревете само за тия дузпи,след като цял мач не можете да вкарате на Ботев?Ако не беше ви дал дузпа и на вас,гол нямаше да видите и на нула ви биехме!

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот Blue_Blood84 » 26 ное 2018 14:11

Ами няма да станем шампиони,това беше,започнахме като всеки друг сезон около зимата да изоставаме с по 7-8 точки.Подлъгах се от серията мачове със славия,берое и цска,които взехме и след това от доброто второ полувреме с лудогорец и големите победи над верея и ботев пловдив.Но се видя,два мача паднахме и от една точка дръж седем точки.Това беше,жалко за публиката,че имаше ентусиазъм и си беше по-приятно да ходиш на мачовете като има повечко хора.Сега се връщаме в добре познатата ни картинка с 1500 2000 души и едно такова тягостно настроение,ако ме разбирате:))))

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот Blue_Blood84 » 26 ное 2018 14:12

И има нещо гнило отново в клуба според мен,не е проблема в отбора,нещо вътре има,но 9-та година не се разбира какво е.

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 ное 2018 14:18

Някои момченца ще уволнят 2-ри треньор.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Halo
Мнения: 399
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот Halo » 26 ное 2018 14:38

choko77, при онази ситуация в Монтана, Яблонски беше на ъгъла на наказателното поле, на 20 метра от вратата, с вратар на нея. Защитникът не беше с лице към топката и дузпа можеше да се отсъди, но щеше да е дооооста спорна. И викаш, щом тогава не са дали спорната дузпа, защо да не подарят такава като вчерашната?! Аз и мача на Ботев срещу ЦСКА-София за купата гледах миналата година. Или май беше пролетта, забравих. Там играч на Ботев беше изгонен, защото Каранга го удари с лакът в главата, а след това падна, и имаше съмнения за настъпване. Играчът беше изгонен за съмнения за настъпване. Дори не се виждаше от повторенията това настъпване. Та може би е по-добре да гледаш как се свири срещу Ботев в другите мачове, защото там такава измислена дузпа няма да получите!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот TristaNNN » 26 ное 2018 15:17

Много ми е болно да го кажа, но според мен този мач не се изигра (или се "изигра") долу на терена. Поне така видях нещата аз от Сектор А, но дано да греша и преценката ми да е в резултат на емоциите, ама едва ли. То ще се види в оставащите мачове до края на 2018. :evil:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта