ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
132
56%
Равен
24
10%
Победа за Ботев
80
34%
 
Общо гласове: 236

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот modor » 26 ное 2018 15:24

TristaNNN написа:Много ми е болно да го кажа, но според мен този мач не се изигра (или се "изигра") долу на терена. Поне така видях нещата аз от Сектор А, но дано да греша и преценката ми да е в резултат на емоциите, ама едва ли. То ще се види в оставащите мачове до края на 2018. :evil:

Мача си се игра. Никой не ни е виновен, че изпуснахме сумати положения. Ако бяхме вкарали веднага втори гол(не е да нямаше шанс) мача си заспиваше...... Единственото по трагично от резултата е играта на Яблонеца, Цветко, Павката и Обертанов.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот G_I_G » 26 ное 2018 15:30

Битката за 3-тото място между ЦСКА-СОФИЯ и БЕРОЕ се очертава да е интересна.
Както и битката за 5-тото място между Ботев Пловдив и ПФК ЛЕВСКИ :mrgreen:

peliforewer
Мнения: 9486
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот peliforewer » 26 ное 2018 15:39

choko77 написа:
Halo написа:Изображение
Изображение
Изображение

Играчът на Ботев е хванал за рамото Цветкович. След това още го държи, а ръката на защитника не държи никого. На третата снимка синият играч се опитва да си издърпа ръката, и тук Тъпаков свири измислената дузпа.

Хали Тиам беше изгонен за фалове, които по никакъв начин не могат да се сравняват с балтиите на Стефан Станчев от предния мач. За избутване с бедро синият играч получи втори жълт картон. За това нещо дават картон само в 1 от 100 случая, или дори по-рядко. А това е втори жълт. Ако Левски има ръководство, което работи за клуба, Кабаков ще бъде даден на прокуратурата. Очевидно е взел подкуп, а и си личи различния критерий в различните мачове.

И какво си ми качил тия снимки и ни обясняваш като първолаци?А ти гледа ли първия мач между двата отбора в Монтана?Не знам тогава защо не качаваше снимки,за чистата дузпа за Ботев,коятп не беше свирена за игра с ръка в наказателното поле? Какво ревете само за тия дузпи,след като цял мач не можете да вкарате на Ботев?Ако не беше ви дал дузпа и на вас,гол нямаше да видите и на нула ви биехме!

Xало ли си,ама много ни манипулираш ,снимките не са последователни,най-горната е на 1мин.04сек.,средната е на 0,54сек.,а долната на 1,05мин. така че този ти аргумент издиша,чудя се защо не пуснеш видео от ситуацията където се вижда най-добре вместо да ни манипулираш.А това за ИЗБУТВАНЕ С БЕДРО на Тиам е класика в жанра ;) ,но истината е че Тиам посегна умишлено да удари противников играч с коляно,без въобще да гледа къде е топката и правилно му бе показан картона.Много често коментираш спорни положения а не трябва,не разбираш от футбол.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот choko77 » 26 ное 2018 16:09

Halo написа:choko77, при онази ситуация в Монтана, Яблонски беше на ъгъла на наказателното поле, на 20 метра от вратата, с вратар на нея. Защитникът не беше с лице към топката и дузпа можеше да се отсъди, но щеше да е дооооста спорна. И викаш, щом тогава не са дали спорната дузпа, защо да не подарят такава като вчерашната?! Аз и мача на Ботев срещу ЦСКА-София за купата гледах миналата година. Или май беше пролетта, забравих. Там играч на Ботев беше изгонен, защото Каранга го удари с лакът в главата, а след това падна, и имаше съмнения за настъпване. Играчът беше изгонен за съмнения за настъпване. Дори не се виждаше от повторенията това настъпване. Та може би е по-добре да гледаш как се свири срещу Ботев в другите мачове, защото там такава измислена дузпа няма да получите!

Виж сега.За мен двете дузпи са меко казано спорни,по 50% от двете да събереш да направиш една...Във всеки мач има доста такива положения,но да спорим е излишно.Гледам реално на нещата,не със зелени или сини очила.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 26 ное 2018 16:32

Едни вдигаме кръвно, други се смеят.

http://prikachi.com/images/59/9447059s.jpg
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

RESPECT
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2014 15:05
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот RESPECT » 26 ное 2018 16:53

Томислав Русев казва: "Идва един и ти казва.... КЪДЕ СТЕ ТРЪГНАЛИ БЕ, АХМАЦИ ???"
Не Томе, НЕ БЕШЕ ЕДИН, А НЯКОЛКО БЯХА ТЕЗИ, КОИТО ВИ ГО КАЗАХА......Вадуц, Иртиш Павлодар, ФК Сараево, Спартак Търнава, Дебрецен, Жилина, Беверен, Слован Братислава, Олимпия Любляна, Аалст, Люцерн, Антверпен, Тампере Юнайтед ...... ;)

Halo
Мнения: 399
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот Halo » 26 ное 2018 17:11

peliforewer, днеска виждаш Литекс като ЦСКА, утре сам себе си като умен. Нещата не вървят. Последователността е перфектна, но за привърженик на Литекс неразбирането е разбираемо. Нарочно съм сложил кадри как онзи хваща Цветкович за рамото, след това го държи още, и накрая синия го избутва леко. Какво не разбра?

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот soulfly1948 » 26 ное 2018 17:26

ralka_levskarka написа:Едни вдигаме кръвно, други се смеят.

http://prikachi.com/images/59/9447059s.jpg

и аз вдигнах кръвно :) :) :) :) загубих стотачка при коеф.на живо-45(78мин) ,да ги обърнете....ама сте гола вода....учете се от Р-град как се правят нещата...
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

peliforewer
Мнения: 9486
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот peliforewer » 26 ное 2018 19:11

Halo написа:peliforewer, днеска виждаш Литекс като ЦСКА, утре сам себе си като умен. Нещата не вървят. Последователността е перфектна, но за привърженик на Литекс неразбирането е разбираемо. Нарочно съм сложил кадри как онзи хваща Цветкович за рамото, след това го държи още, и накрая синия го избутва леко. Какво не разбра?

Хайде пак,за да са последователни кадрите трябва и времето да е последователно,а тук се разминават,пак ти повтарям че най-добре се вижда на видеото,ама ти понеже си много умен гледаш снимки.Колкото вашата дузпа беше 100%,толкова и тази на Ботев,но съдията показа еднакъв критерии и не мога да разбера този син плач,просто сте свикнали да сте толерираните.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Враца)/ 1:3 FT

Мнениеот rane » 26 ное 2018 21:02

peliforewer написа:
Halo написа:peliforewer, днеска виждаш Литекс като ЦСКА, утре сам себе си като умен. Нещата не вървят. Последователността е перфектна, но за привърженик на Литекс неразбирането е разбираемо. Нарочно съм сложил кадри как онзи хваща Цветкович за рамото, след това го държи още, и накрая синия го избутва леко. Какво не разбра?

Хайде пак,за да са последователни кадрите трябва и времето да е последователно,а тук се разминават,пак ти повтарям че най-добре се вижда на видеото,ама ти понеже си много умен гледаш снимки.Колкото вашата дузпа беше 100%,толкова и тази на Ботев,но съдията показа еднакъв критерии и не мога да разбера този син плач,просто сте свикнали да сте толерираните.
На последователността нищо и няма. Гледай позицията на топката на трите снимки и ще видиш, че всичко си е наред и няма никаква манипулация! Човек не трябва непременно да е гений, за да го види. Достатъчно е да се замислиш!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, ikar, Testa_di_Legno, TristaNNN и 51 госта