ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
150
55%
Равен
41
15%
Победа за Ботев
82
30%
 
Общо гласове: 273

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот groti » 07 ное 2018 12:42

LM10 написа:На мен лошо впечатление ми направи, че в 5-6 случая новото бекчето захождаше зад гърба на Кабрал или му тръгваше за двойно, с което можеше доста се изостря играта, но нито веднъж Жерсон не комбинира с франсето. Не знам на какво се дължи това- лоша комуникация, треньорски указания или не се харесват, но не ми хареса.

И на мен ми направи впечатление, но според мен става въпрос на комуникация и все още липса на сработеност и доверие. Сигурен съм, че ако изиграят още 2-3 мача заедно всичко ще е наред.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот G_I_G » 25 ное 2018 21:46

Битката за 3-тото място между Берое и ЦСКА, както и за 4-тото и 5-тото място между Ботев и Левски ще е интересна :)

TishoZZ
Мнения: 10
Регистриран на: 25 ное 2018 20:32
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот TishoZZ » 25 ное 2018 22:08

Виновниците бяха трима - Митрев, Белаид и Яблонски

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот realno » 26 ное 2018 10:06

Пак ли Митрев е виновен? Или съдията? Или извънземните? От известно време тръбя, че Левски има много слабости в изнасяне на топката, задържането и разиграването й в центъра и това се отразява на нападението. Не вярвах, че ще го кажа, но Левски с уж по добри играчи играе по слабо от времето на Роси. Сега виждам един разпилян отбор, хаос в играта и безцелно тичане съпроводено с безсмислени далечни центрирания към крилата. Липсва компактността при Роси и здравата защита. Не го казвам, защото ми липсва италианеца, а за сравнение. Минаха месеци от треньорската смяна, подобрение в играта не се вижда, напротив, отбора играе все по лошо и безидейно. За това стигнахме до тук, уж протоколни мачове като този да ги губим. Не маркучите от Варна са силни или Ботев Враца , истината е, че ние сме мноооооооого слаби и сме далеч от истината. По слаб футбол сме играли единствено при Топчо и дори в това се съмнявам. За мен основната вина е в треньора и никой друг.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот terata » 26 ное 2018 10:16

realno написа:Пак ли Митрев е виновен? Или съдията? Или извънземните? От известно време тръбя, че Левски има много слабости в изнасяне на топката, задържането и разиграването й в центъра и това се отразява на нападението. Не вярвах, че ще го кажа, но Левски с уж по добри играчи играе по слабо от времето на Роси. Сега виждам един разпилян отбор, хаос в играта и безцелно тичане съпроводено с безсмислени далечни центрирания към крилата. Липсва компактността при Роси и здравата защита. Не го казвам, защото ми липсва италианеца, а за сравнение. Минаха месеци от треньорската смяна, подобрение в играта не се вижда, напротив, отбора играе все по лошо и безидейно. За това стигнахме до тук, уж протоколни мачове като този да ги губим. Не маркучите от Варна са силни или Ботев Враца , истината е, че ние сме мноооооооого слаби и сме далеч от истината. По слаб футбол сме играли единствено при Топчо и дори в това се съмнявам. За мен основната вина е в треньора и никой друг.

Що у тая тема бре. :) За мен липсва и играч като другото "менте", което вече го няма, Гомес.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот d.milanov » 26 ное 2018 12:02

Пичове, що у тая тема бре? Снощи е било много тегаво сигурно, чак сте се по(о)бъркали?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта