ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
150
55%
Равен
41
15%
Победа за Ботев
82
30%
 
Общо гласове: 273

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12797
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот Eminem » 05 ное 2018 21:36

Искате уважение за митрев, който предаде съотборниците си, клуба и феновете, когато отказа да излезе второто полувреме срещу Вадуц ? Искате уважение за митрев, който досега нито един път не си призна грешките и не се извини на феновете и отбора ? Че дори и се държи нагло след грешките.
Бил левскар ? Тези две действия левскарски ли са ?
Ако беше се извинил и разтрогнал договора по взаимно съгласие - щеше да получи уважение.
Последна промяна от Eminem на 05 ное 2018 21:39, променено общо 1 път.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот rane » 05 ное 2018 21:38

groti написа:
Ми дай след гнусното "умрете селяни" да викнем да обиждаме и един левскар, та да се изложим тотално. Че Митрев ще си ходи е ясно. Въпросът е да не го изпратим като помияри, а като левскари. Ако не можем да кажем добра дума за него, поне да не го псуваме и гоним. Бати жалката история.
Този, ако е левскар, то той отдавна сам щеше да си е тръгнал! Той не само, че не го прави, ами продължава да саботира съотборниците си винаги когато му се удаде шанс!
Никакъв левскар не е това леке :idea: Колко пъти най-нагло е обвинявал всичко друго, но не и себе си, а?
Този паразит е подкрепян единствено от сектор Бизнес и роднините му.
Ако всичко в отбора беше наред и имахме ръководители на място, този непрокопсаник трябваше отдавна да е изритан с шутове от съблекалнята още миналата пролет.
Не знам как може съотборниците му да издържат този предател да ги дъни почти във всеки мач. Вчера видя ли им реакциите? Видя ли реакциите на хората от публиката? Този престъпник заслужава Левски, като клуб, да го съди до дупка за пропуснати ползи и нанесени вреди на отбор и привърженици :evil:

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот rane » 05 ное 2018 21:45

gkostadinov написа:Неможката корнера никога, ама НИКОГА не е бил добър вратар.. Още по времето на Мъри, когато пази в мача за титлата в Надежда при 5:3, 2 от головете бяха пак негови. Не знам и кой изобщо го върна този некадърник в Левски :roll:
Сегашният треньор на вратарите :!: Той явно е и причината, този боклук да е реабилитиран и пак да ни дъни със "спасяванията" си!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот rane » 05 ное 2018 21:54

Kotooshu написа:
k20dan4o написа:
rane написа:
Ivanov_95 написа:По въпроса за Божката.. Помните ли при Ясен Петров във мача за влизане в групите на ЛЕ срещу Айк къв гол им пусна? Пак едно лесно центриране и той не успя да я хване и я подари на техния нападател.
То да е само това? Ами първия гол за загубата от умрелите в първия пролетен мач на същия сезон? Ами двата негови гола срещу Локо Пд, когато при тях играеше Електричката?
На този, дори да си е купил билет за мач на Левски трябва да му се откаже достъп, защото пак ще измисли как да бойкотира отбора - я бомбичка ще хвърли, я знаме с нацистки символ ще развее :evil:

Божката в действие и по молдовските терени :arrow:
[offtopic]Изображение
Изображение[/offtopic]


Той и в Шериф беше се нацупил на феновете и шефовете на отбора , искали прекалено много от чужденците или нещо подобно .
Нека не забравяме, че този бездарник вкара мача-бараж срещу Верея в продължения и се стигна до дузпи. На това чучело му вкараха директен гол от корнер. Никаква милост за него!
Още на следващият мач този, който е на мегафона да подеме:

- Бооожоооо Митрев, п*****ст, п*****ст :lol: :lol: :lol:

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот Blue_Blood84 » 06 ное 2018 00:25

В кръга на шегата,грешките на Митрев карат играчите ни да играят на по-високи обороти и да вкарват повече голове.Ако не беше този гол мисля,че с Ботев мача заспиваше на 2-0 макс,пак казвам малко за шега.С Черно море,ако прави голяма грешка,да я прави до 10-та 15-та минута и наще да се разиграват и да обръщат мача с 3-4- гола след това хаха:))))

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот LM10 » 06 ное 2018 14:04

На мен лошо впечатление ми направи, че в 5-6 случая новото бекчето захождаше зад гърба на Кабрал или му тръгваше за двойно, с което можеше доста се изостря играта, но нито веднъж Жерсон не комбинира с франсето. Не знам на какво се дължи това- лоша комуникация, треньорски указания или не се харесват, но не ми хареса.
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12284
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот TristaNNN » 06 ное 2018 16:20

LM10 написа:На мен лошо впечатление ми направи, че в 5-6 случая новото бекчето захождаше зад гърба на Кабрал или му тръгваше за двойно, с което можеше доста се изостря играта, но нито веднъж Жерсон не комбинира с франсето. Не знам на какво се дължи това- лоша комуникация, треньорски указания или не се харесват, но не ми хареса.

Ексклузивно! Шок на Герена: Скандал в съблекалнята - Нганионин и Кабралов не се харесват! :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот LM10 » 06 ное 2018 17:13

TristaNNN написа:
LM10 написа:На мен лошо впечатление ми направи, че в 5-6 случая новото бекчето захождаше зад гърба на Кабрал или му тръгваше за двойно, с което можеше доста се изостря играта, но нито веднъж Жерсон не комбинира с франсето. Не знам на какво се дължи това- лоша комуникация, треньорски указания или не се харесват, но не ми хареса.

Ексклузивно! Шок на Герена: Скандал в съблекалнята - Нганионин и Кабралов не се харесват! :mrgreen:

Ибавай се, ама като нищо 7 дни спорт утре да изскочи с такава новина :Д :Д
Изображение

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот tatusindo » 06 ное 2018 17:15

Важна победа след поредната каръщина срещу морето ... За Божката вече каквото и да се каже ще е малко ... Явно няма психика за този отбор - справка Лъчо Балтанов и Вутов ... Най-най-най-важното беше победата и особено начина, по който бе постигната :) Този отбор започва да придобива облик и не случайно хората се върнаха на Герена ... Естествено ще се почне с масовото плюене, саботажи, съдийски теали и прочие, защото доста хора не искат силни Левски и тире ( особено пък по трибуните да има по няколко хиляди на мач)...
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта