ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора)/ 7:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора)/ 7:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 21 окт 2018 09:00

[center]ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА

Кръг: 13
Час: 19:45
Дата: 26 октомври (петък)
Пряко по: Диема Спорт


Изображение Изображение

Последен мач на домакините: Лудогорец 2:1 Левски
Последен мач на гостите: Верея 2:2 Ботев Враца

Форма на домакините: З П П П З
Форма на гостите: З Р З З Р

Домакините в класирането: 2-ро място , 28 точки , 20:8 голова разлика
Гостите в класирането: 14-то място , 4 точки , 7:22 голова разлика


Изображение[/center]

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот specter » 21 окт 2018 09:35

В тоя мач ми се ще да видя в игра Рейш до Тиам, както и малко повечко от Васчук особено и Нашименто. Честно казано, както написах и във Всекидневната тема, няма да имам нищо против да има някакви размествания и на вратарския пост и нямам предвид Божката. Иначе очаквам силна игра и убедителна победа. Славиша се доказа като страхотен мотиватор, така че не вярвам да играят унили след тая загуба и изпускането на първото място. Прогнозирам 3:0.

Много, ама много ми се иска и да има отново много хора на стадиона. Тези футболисти и този треньор го заслужават! И ако искаме да постигат успехи - ние също имаме важна роля. Така че нека всеки, който има възможност посети мача.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот Sisi 1914 » 21 окт 2018 10:25

2-0
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот mikata » 21 окт 2018 10:40

Белмонт,Горанов и Полачек трябва да седнат на скамейката.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот сини шампиони » 21 окт 2018 10:43

mikata написа:Белмонт,Горанов и Полачек трябва да седнат на скамейката.

Абсолютно, като първият не трябва и да става от там, ако не е да си ходи към къщи.
И само Левски оле

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот rane » 21 окт 2018 11:45

mikata написа:Белмонт,Горанов и Полачек трябва да седнат на скамейката.
И Цветович. Да пуснат Рейса на неговото място. Като го привлякоха, самият той казваше, че може да играе там.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот Sinite ot Sofia » 21 окт 2018 13:05

specter написа:В тоя мач ми се ще да видя в игра Рейш до Тиам, както и малко повечко от Васчук особено и Нашименто. Честно казано, както написах и във Всекидневната тема, няма да имам нищо против да има някакви размествания и на вратарския пост и нямам предвид Божката. Иначе очаквам силна игра и убедителна победа. Славиша се доказа като страхотен мотиватор, така че не вярвам да играят унили след тая загуба и изпускането на първото място. Прогнозирам 3:0.

Много, ама много ми се иска и да има отново много хора на стадиона. Тези футболисти и този треньор го заслужават! И ако искаме да постигат успехи - ние също имаме важна роля. Така че нека всеки, който има възможност посети мача.


Съгласен съм, че Рейш би бил полезен до Тиам в центъра, но не и с отбора като Верея. Не е необходимо да играем с двама опорни с подобни отбор, особено на Герена. За мен едно е много важно сега - да сме на стадиона! Отбора видимо вдига нивото, футболистите дават сърцето си за Левски ( нали това искаме), а Славишата е квалитетен треньор. Пълна подкрепа за Левски, нека не делим мачовете на големи и малки.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот Sinite ot Sofia » 21 окт 2018 13:06

Sinite ot Sofia написа:
specter написа:В тоя мач ми се ще да видя в игра Рейш до Тиам, както и малко повечко от Васчук особено и Нашименто. Честно казано, както написах и във Всекидневната тема, няма да имам нищо против да има някакви размествания и на вратарския пост и нямам предвид Божката. Иначе очаквам силна игра и убедителна победа. Славиша се доказа като страхотен мотиватор, така че не вярвам да играят унили след тая загуба и изпускането на първото място. Прогнозирам 3:0.

Много, ама много ми се иска и да има отново много хора на стадиона. Тези футболисти и този треньор го заслужават! И ако искаме да постигат успехи - ние също имаме важна роля. Така че нека всеки, който има възможност посети мача.


Съгласен съм, че Рейш би бил полезен до Тиам в центъра, но не и с отбора като Верея. Не е необходимо да играем с двама опорни с подобни отбори, особено на Герена. За мен едно е много важно сега - да сме на стадиона! Отбора видимо вдига нивото, футболистите дават сърцето си за Левски ( нали това искаме), а Славишата е квалитетен треньор. Пълна подкрепа за Левски, нека не делим мачовете на големи и малки.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23084
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот W84me » 21 окт 2018 13:51

Левски трябва да гони задължителни победи до края на годината! Верея е първата стъпка.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот ChuckNorris » 21 окт 2018 14:06

От тук до края на годината трябва да спечелим всички мачове, за да останем в играта. Изпуснем ли Лудогорец да се отдалечи всичко приключва. С малко, но точни трансфери през зимата и ще се борим за титлата до самия край, а може би и ще я спечелим.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта