ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора)/ 7:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот modor » 22 окт 2018 13:27

Може да вали дъжд. Вероятно ще е студено...... нема им стъпим на тия :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот ivan56 » 22 окт 2018 13:36

TristaNNN написа:
Sstefanov написа:
TristaNNN написа:Хубаво е, че ръководството оценява подкрепата на синята публика, но билетче за левче е малко прекалено. Така заприличваме до голяма степен на кренвиршите (с кренвирши и безплатни рейсове) и припознавачите (безплатни рейсове и кампании "С децата на комшията") с техните изкуствени похвати да се пълнят трибуните. Да не говорим, че би трябвало и да има някой лев за бюджета след домакинствата на Герена, а тия идеи със символични цени са пропуснати ползи, изразяващи се в хиляди левове. То, в крайна сметка, който иска да подкрепя любимия Левски и е решил да ходи на мача в петък, ще го направи и срещу 8-10 лева. :roll:

8-10 лева срещу Верея в петък? Никой нормален не би се навил.

Що пък да не се навие никой нормален и какво значение имат деня и противника, при положение, че часът е удобен - след работа се засяда с аверите на по бира с някое кюфтенце и после хоп - на Герена. Виж, ако ще се търсят оправдания, за да не се ходи на мач, ще се намерят винаги: цена на билета, времето, денят, часът, противника, лунния цикъл и т.н. Не съм съгласен с тебе, че 8-10 лева са много за мач в удобен час и срещу противник, който се очаква да инкасира много голове. И най-важното - в момент, в който отборът ни е във възход, на точка от върха, с добри състезатели и читав треньор. Ама нейсе, кой съм аз да дава наклон на живота на разни хора с нестихващи претенции към Левски, с вечни капризи и почти нулев принос. Не визирам теб, по принцип говоря. :|


Защо ли?
Защото, масовият бг фен, не е свикнал да ходи на "безмислени" мачове, да тези които си ходят редовно ще отидат, ама тези които се появяват от дъжд на вятър, финали, дербита за да се тагнат от Герена, просто забрави да хвърли 10 кинта да гледа Верея.
И това го знаеш и по-добре от мен, това не е проблем само при вас, така е навсякъде в България, можем да не ходим на мачове ама имаме огромни претенции :lol:
Но като цяло, добро решение на ръководството ви.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот popokutepetel » 22 окт 2018 14:22

koisa написа:На тези кой ли не им се изреди... Ако не ги треснем с 3-4 гола поне, то за каква борба за титла и купа се пише въобще... :geek:


Едва ли ще има голямо напъване. Вероятно целта ще е бързо да се реши мача и да се доиграва предвид много тежкото изпитание за купата. Не знам как нашите са с картоните, но ако има застрашен сигурно ще бъде на пейката.

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот bold » 22 окт 2018 14:40

Победа с 3:0, а се и надявам да има много публика.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот ralka_levskarka » 22 окт 2018 14:52

popokutepetel написа:
koisa написа:На тези кой ли не им се изреди... Ако не ги треснем с 3-4 гола поне, то за каква борба за титла и купа се пише въобще... :geek:


Едва ли ще има голямо напъване. Вероятно целта ще е бързо да се реши мача и да се доиграва предвид много тежкото изпитание за купата. Не знам как нашите са с картоните, но ако има застрашен сигурно ще бъде на пейката.

Май само Белаид е с 4 :lol:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2046
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот k20dan4o » 22 окт 2018 15:45

ivan56 написа:
TristaNNN написа:
Sstefanov написа:
TristaNNN написа:Хубаво е, че ръководството оценява подкрепата на синята публика, но билетче за левче е малко прекалено. Така заприличваме до голяма степен на кренвиршите (с кренвирши и безплатни рейсове) и припознавачите (безплатни рейсове и кампании "С децата на комшията") с техните изкуствени похвати да се пълнят трибуните. Да не говорим, че би трябвало и да има някой лев за бюджета след домакинствата на Герена, а тия идеи със символични цени са пропуснати ползи, изразяващи се в хиляди левове. То, в крайна сметка, който иска да подкрепя любимия Левски и е решил да ходи на мача в петък, ще го направи и срещу 8-10 лева. :roll:

8-10 лева срещу Верея в петък? Никой нормален не би се навил.

Що пък да не се навие никой нормален и какво значение имат деня и противника, при положение, че часът е удобен - след работа се засяда с аверите на по бира с някое кюфтенце и после хоп - на Герена. Виж, ако ще се търсят оправдания, за да не се ходи на мач, ще се намерят винаги: цена на билета, времето, денят, часът, противника, лунния цикъл и т.н. Не съм съгласен с тебе, че 8-10 лева са много за мач в удобен час и срещу противник, който се очаква да инкасира много голове. И най-важното - в момент, в който отборът ни е във възход, на точка от върха, с добри състезатели и читав треньор. Ама нейсе, кой съм аз да дава наклон на живота на разни хора с нестихващи претенции към Левски, с вечни капризи и почти нулев принос. Не визирам теб, по принцип говоря. :|


Защо ли?
Защото, масовият бг фен, не е свикнал да ходи на "безмислени" мачове, да тези които си ходят редовно ще отидат, ама тези които се появяват от дъжд на вятър, финали, дербита за да се тагнат от Герена, просто забрави да хвърли 10 кинта да гледа Верея.
И това го знаеш и по-добре от мен, това не е проблем само при вас, така е навсякъде в България, можем да не ходим на мачове ама имаме огромни претенции :lol:
Но като цяло, добро решение на ръководството ви.

По принцип добро решение но е малко нож с две остриета. Ония миналата година бяха подскочили след намаляване цените на билетите...имам предвид ония най верните дето са се набутали за сезонни карти.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот koisa » 22 окт 2018 15:48

popokutepetel написа:
koisa написа:На тези кой ли не им се изреди... Ако не ги треснем с 3-4 гола поне, то за каква борба за титла и купа се пише въобще... :geek:


Едва ли ще има голямо напъване. Вероятно целта ще е бързо да се реши мача и да се доиграва предвид много тежкото изпитание за купата. Не знам как нашите са с картоните, но ако има застрашен сигурно ще бъде на пейката.

Все си мисля, че нашите ще искат да зарадват публиката с голово шоу заради загубата... Но каквото - такова! 8-)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот TristaNNN » 22 окт 2018 16:58

koisa написа:
popokutepetel написа:
koisa написа:На тези кой ли не им се изреди... Ако не ги треснем с 3-4 гола поне, то за каква борба за титла и купа се пише въобще... :geek:


Едва ли ще има голямо напъване. Вероятно целта ще е бързо да се реши мача и да се доиграва предвид много тежкото изпитание за купата. Не знам как нашите са с картоните, но ако има застрашен сигурно ще бъде на пейката.

Все си мисля, че нашите ще искат да зарадват публиката с голово шоу заради загубата... Но каквото - такова! 8-)

Не е много сигурно, понеже на 31 Окт. имаме тегаво гостуване на Черно море за купата и може да има някакво пазене на сили. Все пак имаме и контузени играчи, което едва ли ще позволи някакви сериозни ротации и дано Боже дотогава да не се хване и още някой за крака.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот popokutepetel » 22 окт 2018 17:15

TristaNNN написа:
koisa написа:
popokutepetel написа:
koisa написа:На тези кой ли не им се изреди... Ако не ги треснем с 3-4 гола поне, то за каква борба за титла и купа се пише въобще... :geek:


Едва ли ще има голямо напъване. Вероятно целта ще е бързо да се реши мача и да се доиграва предвид много тежкото изпитание за купата. Не знам как нашите са с картоните, но ако има застрашен сигурно ще бъде на пейката.

Все си мисля, че нашите ще искат да зарадват публиката с голово шоу заради загубата... Но каквото - такова! 8-)

Не е много сигурно, понеже на 31 Окт. имаме тегаво гостуване на Черно море за купата и може да има някакво пазене на сили. Все пак имаме и контузени играчи, което едва ли ще позволи някакви сериозни ротации и дано Боже дотогава да не се хване и още някой за крака.


Ами сигурно ще се хване. Част от многото контузени са съдийските аванти на противника когато рита като кон. Това го видяхме и срещу Каузата и срещу Тирето и срещу Славия.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот popokutepetel » 22 окт 2018 17:18

koisa написа:
popokutepetel написа:
koisa написа:На тези кой ли не им се изреди... Ако не ги треснем с 3-4 гола поне, то за каква борба за титла и купа се пише въобще... :geek:


Едва ли ще има голямо напъване. Вероятно целта ще е бързо да се реши мача и да се доиграва предвид много тежкото изпитание за купата. Не знам как нашите са с картоните, но ако има застрашен сигурно ще бъде на пейката.

Все си мисля, че нашите ще искат да зарадват публиката с голово шоу заради загубата... Но каквото - такова! 8-)


Към момента от този отбор не очаквам голово шоу. Това, което виждам е, че отбора в подобни мачове, с изключение на тотално слабите Бистрица, играе пестеливо и прагматично. В което няма лошо всъщност защото първенството е дълго и ще го спечели не този който е правил големи резултати в дадени мачове, а този който до края покаже постоянство и стабилност.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта