ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора)/ 7:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора)/ 7:0 FT

Мнениеот Serafim » 27 окт 2018 13:31

Жалко само за Костов, че не вкара хеттрик. Иначе Мариани и Кабрал с по 4 гола и 3 асистенции, но това в ППЛ. Доста добре.
Може би и новия ляв бек нямаше да е зле да поиграе.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот Sisi 1914 » 27 окт 2018 19:14

Kotooshu написа:
Sisi 1914 написа:
Kotooshu написа:ЛЕВСКИ СЕ ЗАБАВЛЯВА :)

Sisi 1914 написа:Направо ги разбихме! 8-)


Сиси , кажи къде е по хубаво в Борисовата Градина на мач на Литекс или на Герена със Синята Лавина :mrgreen:


Много ясно, че с левскарите!


Браво
Само Левски


Оле!
Левски завинаги в моето сърце![

uliqnbg
Мнения: 9
Регистриран на: 13 авг 2016 23:01
Skype: ulianadi68
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора)/ 7:0 FT

Мнениеот uliqnbg » 28 окт 2018 11:56

Радвам се, че успях да присъствам на мача. Беше уникално! Атмосферата топ, а футбола на терена - също! Верея нямаше шанс, а Славиша Стоянович се оказа нашият човек. Очевадно е, че Левски върви в правилната посока. Дано поне купата спечелим, пък за първенството - каквото стане. Първенството ще го спечелим по-трудно, пък и Лудогорец от първият кръг си купуват мачовете, така че не очаквам чудеса още от сега.

САМО ЛЕВСКИ!
[center]САМО ЛЕВСКИ, АЛЕ!

Изображение[/center]

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1365
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора)/ 7:0 FT

Мнениеот olimpi » 28 окт 2018 12:31

Добър мач направихме, жалко че Костов не вкара хет-трик, но ако продължава така рано или късно ще стане и това.

Ч.к. беше малко излишен, на умряло куче нож, но с такива отбори важи максимата бий за да те уважават.

Нуно май е попадение, Костов си вкарва момчето при това и с двата крака, и ако си пооправи играта с глава ще стане страшилище.

Титулярният състав май е ясен.

Божката пак тръгна да лови една топка все едно е намазана със сапун (при засадата на Верея).
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

kempesmario
Мнения: 1091
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора)/ 7:0 FT

Мнениеот kempesmario » 28 окт 2018 13:34

Много съм доволен от мача. Да противника слаб така е, но играта и движението на футболистите беше перфектно. Отлични оценки за Горанов и Рейеш. Между другото ако така продължават да играят тази перфектна според мен двойка Нуно Рейеш и Тиам ще бъдат продадени догодина в сериозни отбори. Яблонеца и Холмар няма да ги коментирам просто класа. Мариани добре даже много добре. Кабрал малко егоист както винаги, но има развитие в момчето. Отлично позициониране на Костов, това му е силата на него. Нашименто - ето го заместника на Мариани, пасове с петички, корнери изпълнени перфектно, пряк свободни също. Отлична работа на отбора като цяло. С тази игра няма да имаме никакви проблеми с другите отбори. Чакам и завръщането на Паулиньо.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) , 26.10.

Мнениеот ralka_levskarka » 29 окт 2018 19:55

1palq4o1 написа:
ralka_levskarka написа:
Eminem написа:Сектор А е пълен, направо прелива... :lol:
Не знам как го правите, но винаги, когато казвате, че ще е пълен, той никога не е такъв. :lol: :lol:

Може да се обърнеш към Ивентим. Имам снимка от преди 2 дни как всичко е сиво и дори не можеш да кликнеш, за да си купиш.



И мен ме отрязаха днес на касата - нямало за А, та сега се гърчим във В

Аз разбрах, че просто някои хора са купили по 3-4 билета. Няма лошо, така в клуба влизат пари, но пък имаше хора, които искаха да отидат в А, за да видят сектора. Тези с по 3-4 билета можеха просто да ги купят за друг сектор.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 41 госта