ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
99
35%
Равен
47
17%
Победа за Левски
134
48%
 
Общо гласове: 280

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот delqnski47 » 22 окт 2018 16:02

TristaNNN написа:Да така е, нашият не искаше изобщо да играе с топката, в никакъв случай, просто искаше умишлено да счупи бразилеца и да бъде изгонен, защото не му се играеше повече в мача, а и по принцип. Може пък и да е искал да се попързаля по гъз, знам ли. Обаче тъпият сърбин без да иска игра и с проклетата топка, като по този начин си прецака изгонването, бастунът му с бастун!
Но да, трбваше да изгонят, да му ударят 100 тояги на голо насред стадиона, да го накажат до края на сезона, да плати глоба от 10 бона и да изчисти сектора за гости след мача. Доволен?

http://www.novsport.com/video2956811_1041.html
Батенце,виж перфектното повторение и вашия какво направи.Така ли се влиза за топка -> с вдигнат крак и то с бутоните в областта на коляното.Айде моля ти се дай да си говорим сериозно.Нито едните,нито другите сте ми симпатични.Просто коментирам ситуация като страничен наблюдател,това е.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот IvailoRz » 22 окт 2018 16:18

drvasko98 написа:
delqnski47 написа:защото с 10 човека надали щяха вторите да развиват такава добра игра,ако не беше леката ръка на Кабака срещу Цветкович и чистия червен картон.


Никой голям съдия не вади в 10-та минута на дерби/решаващ мач такъв червен картон, ако няма контузия на потърпевшия играч. Футболът освен правила, има и философия, гледайте малко повече и ще разберете за какво идва реч. Вече ако целта ти е да не се играе футбол, почваш да вдигаш за всеки фаул картони. Жълтият картон си е ОК за този етап на мача и за липсата на последствия за Натаниел

По принцип съм съгласен и донякъде се радвам ,че не вдигна червен картон ,но само помисли какво щеше да е ако беше в обратната посока. То щеше да е кълнене ,закани, то чудо. Успех !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот TristaNNN » 22 окт 2018 16:29

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:Да така е, нашият не искаше изобщо да играе с топката, в никакъв случай, просто искаше умишлено да счупи бразилеца и да бъде изгонен, защото не му се играеше повече в мача, а и по принцип. Може пък и да е искал да се попързаля по гъз, знам ли. Обаче тъпият сърбин без да иска игра и с проклетата топка, като по този начин си прецака изгонването, бастунът му с бастун!
Но да, трбваше да изгонят, да му ударят 100 тояги на голо насред стадиона, да го накажат до края на сезона, да плати глоба от 10 бона и да изчисти сектора за гости след мача. Доволен?

http://www.novsport.com/video2956811_1041.html
Батенце,виж перфектното повторение и вашия какво направи.Така ли се влиза за топка -> с вдигнат крак и то с бутоните в областта на коляното.Айде моля ти се дай да си говорим сериозно.Нито едните,нито другите сте ми симпатични.Просто коментирам ситуация като страничен наблюдател,това е.


Но да, трбваше да изгонят, да му ударят 100 тояги на голо насред стадиона, да го накажат до края на сезона, да плати глоба от 10 бона и да изчисти сектора за гости след мача. Доволен?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот sin4ec » 22 окт 2018 20:47

Да кажа и аз няколко думи за този мач...ами добре беше! Повеселихме се, поиграхме-паднахме. Очаквано за мен. Неочакваното , приятната изненада беше появата на Левски второто полувреме. Ами това вече е ЛЕВСКИ!
На стадиона се виждат неща, които предаването по ТВ няма как да покаже...тези момчета копаеха терена, пот се лееше от тях, гонеха и безнадеждни топки, раздадоха се. Не се получи, но неслучайно ги изпратихме подобаващо!
Те нека така да играят и да се раздават на терена-другото ще дойде само. Точка.
Грешките-ами жестоки са. И на вратаря за първия( там има вина и цялата защита), и на Горанов за втория( да, именно Горанов! Именно неправилното му тактически отиграване доведе и до грешка на Тиам, и до гола :!: ). Имаше и други неточности, но няма как да е другояче на този етап.
Гледам, тук разни корифеи коментират съдийството. Но защо ли пропускат един много важен момент-второто полувреме, заход на Костов отдясно , пробив в пеналта и вади топката на дъгата. След което закъснял шпагат на зелен защитник го поваля брутално. По всички правила това е дузпа и жълт картон. Понеже го видях от 20 метра, съм убеден в това. Нека някой колега, на който му се занимава намери ситуацията и я пусне тук! ;)
Това, че Лц половин час използва прийомите на Славия от финала-симулации, търкаляне, лежане, бавене и откровени цигании е техен проблем. Това, че свършиха въздуха си е техен проблем.
Ние трябва да си изчистим грешките и да си вземем поука.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот rane » 22 окт 2018 21:39

sin4ec написа:....
Гледам, тук разни корифеи коментират съдийството. Но защо ли пропускат един много важен момент-второто полувреме, заход на Костов отдясно , пробив в пеналта и вади топката на дъгата. След което закъснял шпагат на зелен защитник го поваля брутално. По всички правила това е дузпа и жълт картон. Понеже го видях от 20 метра, съм убеден в това. Нека някой колега, на който му се занимава намери ситуацията и я пусне тук! ;)
.....

То не е само това. Ами спестен втори ж.к. на Недялков за задържане(при него даже и нарушение не маркира), спестен втори ж.к. на Дяков за удар в лицето? За първият им гол останаха сериозни съмнения за засада. Колко очеизтръгващи нарушения имаше, които съдията изобщо не свири. Последните 10 минути всяко допиране до играч на Лудогорец се свиреше, а се лежеше по терена с минути.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 22 окт 2018 23:31

miro_rz написа:До 55 минута ние владеехме мача , след това вие !

Само, че до 55-тата минута ние не се въргаляхме по терена, така, както вие се въргаляхте след 55-тата. Чак ли си? ;)

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15019
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот miro_rz » 22 окт 2018 23:37

blue avalanche написа:
miro_rz написа:До 55 минута ние владеехме мача , след това вие !

Само, че до 55-тата минута ние не се въргаляхме по терена, така, както вие се въргаляхте след 55-тата. Чак ли си? ;)

Аз си го написах , че 20-25 Мин ни смачкахме , Чак не съм ама съм Чат ! ;)
Изображение

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот sin4ec » 22 окт 2018 23:46

miro_rz написа:Аз си го написах , че 20-25 Мин ни смачкахме , Чак не съм ама съм Чат ! ;)

Искахте битка-получихте я. Но когато се случи-уплашихте се и почнахте да се въргаляте! Не съм го очаквал от вас! Беше много грозно и гадно за гледане...
Та вие играехте срещу жалкия и охулен Левски, отпаднал от Вадуц, по този Левски всички журналя изсипаха чебъри с помия! Този Левски никой не го броеше за жив преди два месеца. Ккаво се случи?
Повярвай, ако Обертан я беше вкарал, щяхме да ви бием с 4-2. Истина ти казвам! :mrgreen:
Но това са предположения. Честита ви победа и до нови срещи!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15019
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот miro_rz » 22 окт 2018 23:58

sin4ec написа:
miro_rz написа:Аз си го написах , че 20-25 Мин ни смачкахме , Чак не съм ама съм Чат ! ;)

Искахте битка-получихте я. Но когато се случи-уплашихте се и почнахте да се въргаляте! Не съм го очаквал от вас! Беше много грозно и гадно за гледане...
Та вие играехте срещу жалкия и охулен Левски, отпаднал от Вадуц, по този Левски всички журналя изсипаха чебъри с помия! Този Левски никой не го броеше за жив преди два месеца. Ккаво се случи?
Повярвай, ако Обертан я беше вкарал, щяхме да ви бием с 4-2. Истина ти казвам! :mrgreen:
Но това са предположения. Честита ви победа и до нови срещи!

Той да беше дал ЧК пък мача отиваше в друго русло . Мача можеше и 4:0 и 2:3 спор няма . Ако не беше паднал вашият гол мача си беше затворен !
Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 23 окт 2018 00:04

miro_rz написа:
blue avalanche написа:
miro_rz написа:До 55 минута ние владеехме мача , след това вие !

Само, че до 55-тата минута ние не се въргаляхме по терена, така, както вие се въргаляхте след 55-тата. Чак ли си? ;)

Аз си го написах , че 20-25 Мин ни смачкахме , Чак не съм ама съм Чат ! ;)

Уж си от Делиормана, пък не знаеш, че се казва ЧАК. Щото идва от чактисвам. Което идва от чакмак. Чак ли си? ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта