ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
99
35%
Равен
47
17%
Победа за Левски
134
48%
 
Общо гласове: 280

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 453
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот levskarcheto96 » 15 окт 2018 22:51

3:4 след хеттрик на Белмонт и автогол на Моци.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот volf » 15 окт 2018 23:02

TristaNNN написа:
volf написа:За титла не мечтайте! - Тя е резервирана с класа и организация за още 3 години.
Това налага да Ви поступваме регулярно, макар да има неподходящи моменти, като този.
Можем да си позволим малко търпение на тази ранна фаза от шампионата и да Ви подведем за стойностите, но едвали ще проявим такава непреднамерена подлост спрямо Вас.
4:1

Очаквам и се надявам, че това мнение ще е под номер едно в една стара и позабравена традиция в този подфорум, а именно - "Стената на срама". :lol: Сега сериозно, трудно е да се стигне до подобен резултат. Единственото предположение, което имам сега е, че не си гледал играта на Левски в последните мачове, хеле пък да навлезеш в някои детайли. Мачът е троен, няма спор в това, ама ние не сме ви Ботев(Враца) да припкаме на терена за здраве на чист въздух и да инкасираме 4 комични попадения. И да, след нашата очаквано запомняща се визита в Разград ви чака мач на острова на Афродита, който ще предреши участието ви в Европа през тази кампания. Казвам това, защото напускащият ви треньор хич не си пада по ротациите в състава за разлика от предшествениците се, та се сещай дали ще има леко пестене на сили от ваша страна.

Немога да отрека, че не съм Ви гледал последните мачове, но невярвам в магии и затова ппедполагам просто подобрение в играта на отбора Ви.
Прогнозата съм я направил въз основа на надеждата ми, че Лудогорец ще реализира поне 50% от положенията които създава, но е възможен и резултат 3:1, при по-малка успеваемост.
Не е тайна че никога не съм харесвал Аутори, но и аз съм привърженик на малкото смени на играчите в форма, защото иначе губят игрови ритъм и много повече ме притеснява дългата почивка която получиха.
Притесненията ми са на база личен опит.
Игровите параметри които занижавах за седмица контузия, наваксвах за около месец интензивни тренировки и игра.
Друг е въпросът че изборът на състав не ми допада, но приемам че е много по-близо до нещата.
Имай в предвид, че клкото и да е от значение един треньор, той е само координатор на усилията на футболистите, но не може да ги лиши от уменията им.
Ако Аутори не попречи на Лудогорец да играят, като сработена машина, това е реален резултат.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот Kris_men2000 » 16 окт 2018 13:16

TristaNNN написа:
volf написа:За титла не мечтайте! - Тя е резервирана с класа и организация за още 3 години.
Това налага да Ви поступваме регулярно, макар да има неподходящи моменти, като този.
Можем да си позволим малко търпение на тази ранна фаза от шампионата и да Ви подведем за стойностите, но едвали ще проявим такава непреднамерена подлост спрямо Вас.
4:1

Очаквам и се надявам, че това мнение ще е под номер едно в една стара и позабравена традиция в този подфорум, а именно - "Стената на срама". :lol: Сега сериозно, трудно е да се стигне до подобен резултат. .[b][b]Единственото предположение, което имам сега е, че не си гледал играта на Левски в последните мачове, хеле пък да навлезеш в някои детайли[/b] [/b]Мачът е троен, няма спор в това, ама ние не сме ви Ботев(Враца) да припкаме на терена за здраве на чист въздух и да инкасираме 4 комични попадения. И да, след нашата очаквано запомняща се визита в Разград ви чака мач на острова на Афродита, който ще предреши участието ви в Европа през тази кампания. Казвам това, защото напускащият ви треньор хич не си пада по ротациите в състава за разлика от предшествениците се, та се сещай дали ще има леко пестене на сили от ваша страна.


Аз съм сигурен , че не е гледал на живо неговият отбор ти му говориш за Левски.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот delqnski47 » 16 окт 2018 13:53

TristaNNN написа:Maчът е троен отвсякъде, независимо, че техният треньор ще ги води на изпроводяк. Тия зелените така или иначе имат много добри футболисти и сработен отбор, та могат спокойно да си играят със или без треньор срещу нас. Хубавото е, че ние изглеждаме също сравнително стабилни, а мачовете срещу тирето и Славия доказаха това. Радващо е, че в атака сме интересни и по-разнообразни, като в последните 4-5 мача се вижда, че буквално всеки наш състазател е способен да се разпише, така че прогнозирам победа с 2-1, голмайстори Яблонски и Мариани. Само Левски и народна музика! 8-)

Една класа сте под Лудогорец,но и аз съм на мнение че мачът е троен,така усещам. :roll: Макар че вие победа май в Разград нямате,де,но да видим.
П.П. Всъщност сега проверих,имате една.Грешка. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот WPWW » 16 окт 2018 14:33

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:Maчът е троен отвсякъде, независимо, че техният треньор ще ги води на изпроводяк. Тия зелените така или иначе имат много добри футболисти и сработен отбор, та могат спокойно да си играят със или без треньор срещу нас. Хубавото е, че ние изглеждаме също сравнително стабилни, а мачовете срещу тирето и Славия доказаха това. Радващо е, че в атака сме интересни и по-разнообразни, като в последните 4-5 мача се вижда, че буквално всеки наш състазател е способен да се разпише, така че прогнозирам победа с 2-1, голмайстори Яблонски и Мариани. Само Левски и народна музика! 8-)

Една класа сте под Лудогорец,но и аз съм на мнение че мачът е троен,така усещам. :roll: Макар че вие победа май в Разград нямате,де,но да видим.
П.П. Всъщност сега проверих,имате една.Грешка. :lol:


А вие нямате ни една за първенство, преди люляковата трансформация. :geek:

Ще е интересен подхода им преди решаващите мачове в Лига Европа.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3983
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот Странджата » 16 окт 2018 20:30

И според мен Лудогорец, макар и добър отбор, е вече поовехтял. Вижда се от доста време, че ако играта им се закучи, имат проблеми, които имаме и ние. Но не за това пиша. Да се прави от този мач някакъв Рубикон, е доста неразумно. Първо, защото ние имаме нужда от утвърждаване като отбор. Това става с подкрепа - предпоставки имаме. За съжаление нямаме медийния комфорт на другите. Според мене на играчите им е ясно, че стойността на победата в този мач е доста висока, но ние трябва да им вдъхнем увереността, че от играта им, а не от резултата, зависи нашето доверие в тях. Реалистичното е да градим отбор, който може да се представи достойно в Лига Европа - разбирай да влезем в групите. Другото е да си ги мерим. Дали ще сме шампиони или не - шанс за групите в Шампионската лига нямаме. Пък и кое е по-важно - да укрепваме като клуб, като структура, или да мечтаем за шампионска титла, като че ли ни липсва идентичност, та ще си я набавим с нея.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22551
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот NOMER14 » 16 окт 2018 20:42

Странджа,
За влизане в групите на ШЛ се конкурираш с отбори от Източна Европа. А за групите на ЛЕ могат да ти се паднат отбори от Западна Европа, заели от трето до седмо място в първенството.... Не се знае кое е по-лесно.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот sin4ec » 16 окт 2018 22:12

Мач като мач. Мисля да го посетя[offtopic]Пак са ме писали шофьор, пидарасите му ниедни, алкохолици и пиенища безсрамни :) , ама от тях е хотела и почерпката за победата-ще го преглътна някак! :)[/offtopic], и не защото вярвам в победата. Напротив-мисля, че ще загубим...
Но е много важно да застанем зад отбора като юмрук. Там ще сме домакини-не се съмнявайте! Сектор Гости ще се пръска по шевовете.
Убеден съм, че тренерът ще свърши работата си. Убеден съм, че играчите ще се раздадат на 110%. Но това не е гаранция за успех. Противникът е твърде силен и има страхотни играчи.
Отиваме, пеем за победа, излизаме за победа и това е.
Както казват от Металика: " And nothing else maters!"
Само Левски!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот ChuckNorris » 16 окт 2018 23:50

Противникът далеч не е толкова силен, колкото се опитваме да го изкараме. Играчите са им изхабени и изветрели. На практика са без треньор. Чака ги решаващ мач в ЛЕ няколко дни след нашето гостуване. Вярвам, че можем да ги победим. Вероятността да загубим е минимална!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот popokutepetel » 17 окт 2018 00:09

Троен мач отвсякъде. Едва ли ще се получи зрелище, но дано ме опровергаят. В момента Левски демонстрира израстване, постоянство и най-важното воля за борба и победа. Към момента кондиционно стоим по-добре. Притесненията ми са, че обикновено след прекъсвания на първенството по традиция, която се потвърди и срещу пловдивските буфери влизаме трудно.
Предимствата на Каузата са ясни - домакинство, сработен отбор който макар и в значително по-лошо състояние е достатъчно обигран плюс традиционната съдийска помощ. Ако последното го няма и Обертан има ден да направи силен мач най-вероятно ще вземем поне точка.
Във всички случаи този мач за тях е много по-важен отколкото за нас и дори при негативно развитие няма основания на този етап да се правят трагедии. Стоянович е треньор с качества, който пасна към отбора и трябва да му се даде пълен кредит на доверие, вкл. и възможност да направи зимата селекцията, която смята за необходима и мисля, че ще постигне сериозни резултати. От доста години, т.е. след Мъри не сме имали треньор който така добре да пасне на отбора.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта