ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
99
35%
Равен
47
17%
Победа за Левски
134
48%
 
Общо гласове: 280

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот miro_rz » 23 окт 2018 00:09

blue avalanche написа:
miro_rz написа:
blue avalanche написа:
miro_rz написа:До 55 минута ние владеехме мача , след това вие !

Само, че до 55-тата минута ние не се въргаляхме по терена, така, както вие се въргаляхте след 55-тата. Чак ли си? ;)

Аз си го написах , че 20-25 Мин ни смачкахме , Чак не съм ама съм Чат ! ;)

Уж си от Делиормана, пък не знаеш, че се казва ЧАК. Щото идва от чактисвам. Което идва от чакмак. Чак ли си? ;)

[offtopic]Винаги е хубаво човек да научи нещо ново ![/offtopic]
Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот delqnski47 » 23 окт 2018 00:18

sin4ec написа:
miro_rz написа:Аз си го написах , че 20-25 Мин ни смачкахме , Чак не съм ама съм Чат ! ;)

Искахте битка-получихте я. Но когато се случи-уплашихте се и почнахте да се въргаляте! Не съм го очаквал от вас! Беше много грозно и гадно за гледане...
Та вие играехте срещу жалкия и охулен Левски, отпаднал от Вадуц, по този Левски всички журналя изсипаха чебъри с помия! Този Левски никой не го броеше за жив преди два месеца. Ккаво се случи?
Повярвай, ако Обертан я беше вкарал, щяхме да ви бием с 4-2. Истина ти казвам! :mrgreen:
Но това са предположения. Честита ви победа и до нови срещи!

Ваш'те не знам кво са шмъркали в съблекалнята на почивката,ама излезнаха като преродени :lol: :lol: Е,верно,че ефекта не дойде веднага,ама после си пролича. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 23 окт 2018 08:53

Няма нищо, нещастна и незаслужена загуба, но ние сме Левски и съм склонен да се надявам, че именно този мач ще счупи каръка и ще тръгнем здраво нагоре и само нагоре !
Сега важното е, времето да е хубаво и да напълним стадиона за Верея, момчетата да направят хубав мач, ние да покажем подкрепа и...абе все ей такива неща !

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Мнениеот olimpi » 23 окт 2018 11:12

delqnski47 написа:Ваш'те не знам кво са шмъркали в съблекалнята на почивката,ама излезнаха като преродени :lol: :lol: Е,верно,че ефекта не дойде веднага,ама после си пролича. :lol:



Доколкото знам от покойника бяха специалисти по сиропчета. Левски няма издънки със зоб.

А ти май си от кърпачев ?!

Там полуръста (вчера) пък директно си призна за някои практики, така че подобни намеци са най-меко казано нагли и цинични.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 76 госта