ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
99
35%
Равен
47
17%
Победа за Левски
134
48%
 
Общо гласове: 280

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот rane » 18 окт 2018 17:35

delqnski47 написа:.....
А що трябва да греши във ваша полза и кога е грешал срещу ваша полза сериозно срещу Лц.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=w3oh0eT2Es8&feature=youtu.be&t=288[/youtube]
Пусни си видеото на 4:48 и виж дали не е сериозна грешката!
Колко по-явно трябва да е нарушението и колко по-близко трябва да е съдията?
През годините съм се нагледал на толериране на Лудогорец срещу Левски без значение, дали е било като домакин или гост!
Спомням си фрапантни ситуации, като една балтия срещу К. Рамос в нак. им поле на един мач в Разград, когато така беше подсечен, че си падна на лицето, но дузпа....Йок. Имаше един мач в София, където Моци се пробва да прекрати кариерата на наш играч с изкл. груб фаул в негов стил и съдията му показа ж.к. :shock: След около минута явно го досрамя или някой го подсети и все пак му показа ч.к.
Спомням си и за една измислена засада и отменен редовен гол при гостуване в Разград(Махмудов май го беше вкарал).
Мачовете в които пък сме завършвали с по 5+ картона сигурно са над 10, а тези в които на Лудогорец са спестявани същия брой картони е и по-голям дори.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот delqnski47 » 18 окт 2018 17:49

rane написа:
delqnski47 написа:.....
А що трябва да греши във ваша полза и кога е грешал срещу ваша полза сериозно срещу Лц.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=w3oh0eT2Es8&feature=youtu.be&t=288[/youtube]
Пусни си видеото на 4:48 и виж дали не е сериозна грешката!
Колко по-явно трябва да е нарушението и колко по-близко трябва да е съдията?
През годините съм се нагледал на толериране на Лудогорец срещу Левски без значение, дали е било като домакин или гост!
Спомням си фрапантни ситуации, като една балтия срещу К. Рамос в нак. им поле на един мач в Разград, когато така беше подсечен, че си падна на лицето, но дузпа....Йок. Имаше един мач в София, където Моци се пробва да прекрати кариерата на наш играч с изкл. груб фаул в негов стил и съдията му показа ж.к. :shock: След около минута явно го досрамя или някой го подсети и все пак му показа ч.к.
Спомням си и за една измислена засада и отменен редовен гол при гостуване в Разград(Махмудов май го беше вкарал).
Мачовете в които пък сме завършвали с по 5+ картона сигурно са над 10, а тези в които на Лудогорец са спестявани същия брой картони е и по-голям дори.

Може да е имало съприкосновение(честно казано трудно разбирам кво точно стана тук,в г*за ли го ритна,кво става),но при положение че срещу него също имаше човек,който го посрещаше(в общи линии тая ситуация не е нито голова,нито никаква),дузпа и аз не бих дал тук,а ти гарантирам,че ако имаше нещо сериозно аз лично щях да ви го свиря,ако бях съдия.Но дузпата е прекалено тежко наказание за никаква ситуация като тая.В правилата е записано едно,но нещата винаги са субективни в повечето ситуации при решаване на дадена ситуация.Но,айде,дори и да приемем,че тва е ''груба грешка'',за която,пак повтарям,за мене не е,то вас кво и къде толкова са ви рязали срещу Разград конкретно...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот ImmortaL_1000 » 18 окт 2018 18:05

Както винаги Левски ще паднат. :)
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот rane » 18 окт 2018 18:17

delqnski47 написа:
rane написа:
delqnski47 написа:.....
А що трябва да греши във ваша полза и кога е грешал срещу ваша полза сериозно срещу Лц.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=w3oh0eT2Es8&feature=youtu.be&t=288[/youtube]
Пусни си видеото на 4:48 и виж дали не е сериозна грешката!
Колко по-явно трябва да е нарушението и колко по-близко трябва да е съдията?
През годините съм се нагледал на толериране на Лудогорец срещу Левски без значение, дали е било като домакин или гост!
Спомням си фрапантни ситуации, като една балтия срещу К. Рамос в нак. им поле на един мач в Разград, когато така беше подсечен, че си падна на лицето, но дузпа....Йок. Имаше един мач в София, където Моци се пробва да прекрати кариерата на наш играч с изкл. груб фаул в негов стил и съдията му показа ж.к. :shock: След около минута явно го досрамя или някой го подсети и все пак му показа ч.к.
Спомням си и за една измислена засада и отменен редовен гол при гостуване в Разград(Махмудов май го беше вкарал).
Мачовете в които пък сме завършвали с по 5+ картона сигурно са над 10, а тези в които на Лудогорец са спестявани същия брой картони е и по-голям дори.

Може да е имало съприкосновение(честно казано трудно разбирам кво точно стана тук,в г*за ли го ритна,кво става),но при положение че срещу него също имаше човек,който го посрещаше(в общи линии тая ситуация не е нито голова,нито никаква),дузпа и аз не бих дал тук,а ти гарантирам,че ако имаше нещо сериозно аз лично щях да ви го свиря,ако бях съдия.Но дузпата е прекалено тежко наказание за никаква ситуация като тая.В правилата е записано едно,но нещата винаги са субективни в повечето ситуации при решаване на дадена ситуация.Но,айде,дори и да приемем,че тва е ''груба грешка'',за която,пак повтарям,за мене не е,то вас кво и къде толкова са ви рязали срещу Разград конкретно...
Виж сега, то съприкосновението с левия крак на Горанов е толкова очевидно, че само хора със сериозен проблем със зрението не биха го видяли. Другият вариант е "обективност"!
Сети се при теб кой вариант е :lol:

Да не се връщам толкова назад в годините където има десетки примери с оправдания..."ако аз бях съдия". Само един сравнително скорошен бих ти дал.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aPuyPxuBclQ[/youtube]
Сигурно, ако ти беше съдия на Барт за онази ситуация в 3:38 от видеото даже и жълт картон не би показал, камо ли да му пакажеш ч.к. и да свириш дузпа за Лудогорец(нарушението завърши в нак. поле, а по новите правила това е дузпа)?! А?
Стига отклонения. Не е нужно да ми отговаряш ;) Знам, че там тревата е виновна, а не съдията, който е много познато лице :)

Да се върна на същия мач за Лудогорец - Левски.
Твърдиш, че е никаква ситуацията спъването на Горанов, така ли?! Ами защо тогава, след като е никаква ситуацията на Лудогорец им беше свирена дузпа още в 3-та минута на същия този мач в една подобна никаква ситуация? Има я на 1:08 от видеото? А? Тук отговори, ако обичаш, как ако ти си съдия би свирил подобна никаква ситуация :lol:
Нали знаеш какво казват за кармата :mrgreen:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот delqnski47 » 18 окт 2018 18:36

rane написа:Виж сега, то съприкосновението с левия крак на Горанов е толкова очевидно, че само хора със сериозен проблем със зрението не биха го видяли. Другият вариант е "обективност"!
Сети се при теб кой вариант е :lol:

Да не се връщам толкова назад в годините където има десетки примери с оправдания..."ако аз бях съдия". Само един сравнително скорошен бих ти дал.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aPuyPxuBclQ[/youtube]
Сигурно, ако ти беше съдия на Барт за онази ситуация в 3:38 от видеото даже и жълт картон не би показал, камо ли да му пакажеш ч.к. и да свириш дузпа за Лудогорец(нарушението завърши в нак. поле, а по новите правила това е дузпа)?! А?
Стига отклонения. Не е нужно да ми отговаряш ;) Знам, че там тревата е виновна, а не съдията, който е много познато лице :)

Да се върна на същия мач за Лудогорец - Левски.
Твърдиш, че е никаква ситуацията спъването на Горанов, така ли?! Ами защо тогава, след като е никаква ситуацията на Лудогорец им беше свирена дузпа още в 3-та минута на същия този мач в една подобна никаква ситуация? Има я на 1:08 от видеото? А? Тук отговори, ако обичаш, как ако ти си съдия би свирил подобна никаква ситуация :lol:
Нали знаеш какво казват за кармата :mrgreen:

Аз не споря за съприкосновение с Горанов,а че е несериозно да търсиш дузпа в тая ситуация конкретно...
Ще ме прощаваш,но на 1:08 виждам единствено как оня излиза 1:1 срещу вратаря ви и Яблонски полага крак като оня излиза в чиста голова ситуация,няма човек пред него,ако изключим вратаря ви.Да,още един от вашите го посрещна,но това кога стана.....като тоя в зелено вече се въргаляше по терена.Я ся си пусни вашата ситуация,сложи си ръка на сърцето и пак коментирай...
[offtopic]За нашия мач.Червен картон за Барт и пряк свободен на границата....къде завършило нарушението в наказателното май само ти го виждаш. :roll: Нарушението завършва при началото на падането на Мисиджан!!Той може да се въргаля и до вратата,ако иска,но Барт го пуска ТОЧНО на границата.Човекът е опитен,вижда къде е тя.За другото си прав.Дузпа се свири там,където свършва нарушението,а то свърши на границата,очевидно е.А на тоя мач тоя свири абсолютно измислена дузпа за Лц.Сега ще кажеш сигурно,че съм ''много зле''.Но ще те посъветвам много хубаво да дадеш пауза при ситуацията и да видиш как Марселиньо свива крак ПРЕДИ съприкосновение.Гросмайсторско изпълнение,на което и Велизарката ще завиди,а и даже и Колина ще се хване,ако беше там,защото скоростта беше голяма,признавам :!: Тук не мога да виня Кабаков,но грешката е факт.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-_EttTBHu-Q[/youtube]
Подобна дузпа ви свириха и тука.Доста по аматьорски и изкуствено изработена,защото вашия избърза,а избързването(както и закъсняването и мятането като ''риба'',например,пък ДОРИ И ДА Е ИМАЛО нарушение) се наказва със симулация по всички правила на футбола.Но съдиите го свирят това в повечето случаи,за да се подсигурят,тъй като ситуациите в случая провокират вратарите да извършат нарушение,пък макар и противникът срещу тях да избързва ;) Което вече НЕ Е нарушение. И,да,и аз щях да я свиря тая ваша дузпа тук,както и оная на Марселиньо,за да се подсигуря.Толкоз,стига ти толкова лекции.[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот rane » 18 окт 2018 18:55

delqnski47 написа:Аз не споря за съприкосновение с Горанов,а че е несериозно да търсиш дузпа в тая ситуация конкретно...
Ще ме прощаваш,но на 1:08 виждам единствено как оня излиза 1:1 срещу вратаря ви и Яблонски полага крак като оня излиза в чиста голова ситуация,няма човек пред него,ако изключим вратаря ви.Да,още един от вашите го посрещна,но това кога стана.....като тоя в зелено вече се въргаляше по терена.Я ся си пусни вашата ситуация,сложи си ръка на сърцето и пак коментирай...
Ами нарушения са и двете, и двете са в едно и също наказателно поле, от една и съща страна са, даже съдията е на приблизително еднакво разстояние от двете ситуации!Едното обаче се свири, другото не....
Мога да ти пусна и други видеа които пак показват двойни стандарти на съдията спрямо Левски и Лудогорец.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот delqnski47 » 18 окт 2018 18:59

rane написа:
delqnski47 написа:Аз не споря за съприкосновение с Горанов,а че е несериозно да търсиш дузпа в тая ситуация конкретно...
Ще ме прощаваш,но на 1:08 виждам единствено как оня излиза 1:1 срещу вратаря ви и Яблонски полага крак като оня излиза в чиста голова ситуация,няма човек пред него,ако изключим вратаря ви.Да,още един от вашите го посрещна,но това кога стана.....като тоя в зелено вече се въргаляше по терена.Я ся си пусни вашата ситуация,сложи си ръка на сърцето и пак коментирай...
Ами нарушения са и двете, и двете са в едно и също наказателно поле, от една и съща страна са, даже съдията е на приблизително еднакво разстояние от двете ситуации!Едното обаче се свири, другото не....
Мога да ти пусна и други видеа които пак показват двойни стандарти на съдията спрямо Левски и Лудогорец.

Аз лично също нямаше да ви свиря дузпа тук(нелепо е да се дава тук,но тва си е мое мнеие),но [offtopic]щях да ви свиря в оная с нашия мач,дет ти го дадох като пример,в която Прохазка реализира(там дузпа нямаше,обясних защо),защото,както казах,просто ситуацията провокира вратарите да извършат нарушение,но има едно голямо НО... :lol: Щях да свиря и оная на Марселиньо,само защото тоя я изработи гросмайсторски,нищо че е срещу нас. :lol:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2064
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот k20dan4o » 18 окт 2018 19:13

blue avalanche написа:Лудогорец са се вкопчили в ШЛ, защото са един изкуствен проект, който зависи ЕДИНСТВЕНО от постъпленията от ЕКТ. Никаква фенска маса. Затова за тях е ЖИЗНЕНО важно всяка година да стават шампиони. Защото 2-3 "сушави" години и - по надолнището. А надолнището е А окръжна.

В голяма заблуда си. Лудогорец има спонсори които осигуряват голяма част от бюджета на клуба, такива каквито при вас липсват. Отбора може да си функционира нормално и с 2-3 сушави години, ако смяташ групи в ЛЕ за сушава. А това за окръжните групи го казват и очакват много хора :lol:

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот rane » 18 окт 2018 19:19

delqnski47 написа:
rane написа:
delqnski47 написа:Аз не споря за съприкосновение с Горанов,а че е несериозно да търсиш дузпа в тая ситуация конкретно...
Ще ме прощаваш,но на 1:08 виждам единствено как оня излиза 1:1 срещу вратаря ви и Яблонски полага крак като оня излиза в чиста голова ситуация,няма човек пред него,ако изключим вратаря ви.Да,още един от вашите го посрещна,но това кога стана.....като тоя в зелено вече се въргаляше по терена.Я ся си пусни вашата ситуация,сложи си ръка на сърцето и пак коментирай...
Ами нарушения са и двете, и двете са в едно и също наказателно поле, от една и съща страна са, даже съдията е на приблизително еднакво разстояние от двете ситуации!Едното обаче се свири, другото не....
Мога да ти пусна и други видеа които пак показват двойни стандарти на съдията спрямо Левски и Лудогорец.

Аз лично също нямаше да ви свиря дузпа тук(нелепо е да се дава тук,но тва си е мое мнеие),но [offtopic]щях да ви свиря в оная с нашия мач,дет ти го дадох като пример,в която Прохазка реализира(там дузпа нямаше,обясних защо),защото,както казах,просто ситуацията провокира вратарите да извършат нарушение,но има едно голямо НО... :lol: Щях да свиря и оная на Марселиньо,само защото тоя я изработи гросмайсторски,нищо че е срещу нас. :lol:[/offtopic]
Виж, аз ти дадох пример с "аз ако бях съдия". За него П. Янински(ако го помниш), бивш съдия, навремето гравитиращ около старото ЦСКА, каза, че има дузпа и ч.к.
Ти ако беше съдия дузпа нямаше да дадеш.
Същото и за ситуациите на Лудогорец - Левски. За Левски дузпа няма(за Левски дузпа се дава само при счупен крак и приложена рентгенова снимка за доказателство), ако ти беше съдия, но за другите има(все пак е против Левски), нищо че ситуациите са идентични!

Всъщност не беше ли пак ти, дето ти се привиждаше, че играч на ЦСКА играе с топката при измислената от съдията дузпа, а не рита ръцете на вратаря на Левски?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=p_nl5AUyZCE&t=303s[/youtube]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот Sisi 1914 » 18 окт 2018 19:49

1500 билета са за наши фенове! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: miro_rz и 42 госта