ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
99
35%
Равен
47
17%
Победа за Левски
134
48%
 
Общо гласове: 280

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот bold » 19 окт 2018 06:31

delqnski47 написа:
rane написа:
delqnski47 написа:.....
А що трябва да греши във ваша полза и кога е грешал срещу ваша полза сериозно срещу Лц.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=w3oh0eT2Es8&feature=youtu.be&t=288[/youtube]
Пусни си видеото на 4:48 и виж дали не е сериозна грешката!
Колко по-явно трябва да е нарушението и колко по-близко трябва да е съдията?
През годините съм се нагледал на толериране на Лудогорец срещу Левски без значение, дали е било като домакин или гост!
Спомням си фрапантни ситуации, като една балтия срещу К. Рамос в нак. им поле на един мач в Разград, когато така беше подсечен, че си падна на лицето, но дузпа....Йок. Имаше един мач в София, където Моци се пробва да прекрати кариерата на наш играч с изкл. груб фаул в негов стил и съдията му показа ж.к. :shock: След около минута явно го досрамя или някой го подсети и все пак му показа ч.к.
Спомням си и за една измислена засада и отменен редовен гол при гостуване в Разград(Махмудов май го беше вкарал).
Мачовете в които пък сме завършвали с по 5+ картона сигурно са над 10, а тези в които на Лудогорец са спестявани същия брой картони е и по-голям дори.

Може да е имало съприкосновение(честно казано трудно разбирам кво точно стана тук,в г*за ли го ритна,кво става),но при положение че срещу него също имаше човек,който го посрещаше(в общи линии тая ситуация не е нито голова,нито никаква),дузпа и аз не бих дал тук,а ти гарантирам,че ако имаше нещо сериозно аз лично щях да ви го свиря,ако бях съдия.Но дузпата е прекалено тежко наказание за никаква ситуация като тая.В правилата е записано едно,но нещата винаги са субективни в повечето ситуации при решаване на дадена ситуация.Но,айде,дори и да приемем,че тва е ''груба грешка'',за която,пак повтарям,за мене не е,то вас кво и къде толкова са ви рязали срещу Разград конкретно...


То по твоята логика, когато защитника има съотборник зад гърба си в наказателното поле, то спокойно може да фаулира нападателя, защото не е голово положение. Браво страхотна логика, а аз си мислех, че всяко нарушение в наказателното поле е дузпа.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот blue avalanche » 19 окт 2018 10:07

Serafim написа:Бистрите някакви хипотетични сценарии, от които никой нищо не печели.

Ми то, да ти кажа, последните 10 страници са само с "хипотетични сценарии". Какво трябвало да отсъди еди койси съдия и какво щяло да стане, ако беше го отсъдил... И т.н. И от тях никой не печели. Ама ги разнищваме. ;)
Още малко "хипотези" какво ще навредят?
Ако Лудогорец ги няма, нивото на футбола ни ще е до позорни отпадания в 1-3 кръг на ЕКТ.

Я, по-сериозно... Когато Левски, ЦСКА и Литекс влизаха в разни групи в ЕКТ къде бяха Лудогорец? :o
Лудогорец е вреден, защото като октопод се е впил в Титлата и я печели със ВСЯКАКВИ средства. Затова ТАКИВА паразитни "проекти" нямат място в ППЛ. С каква мотивация да играят футболистите, когато знаят, че каквото и да се случи шампионът е "известен"?
ПП. И в Разград да живея, и на двора ми да играят - пак няма да отида да ги гледам. ;)

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот mikata » 19 окт 2018 12:12

Разград вкарат ли ни първи гол не виждам как ще победим. Опазим ли Вандерсон и Марселиньо може да го до бутаме мача до равен :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот TristaNNN » 19 окт 2018 12:54

mikata написа:Разград вкарат ли ни първи гол не виждам как ще победим. Опазим ли Вандерсон и Марселиньо може да го до бутаме мача до равен :roll:

Обаче ти си ебаси черногледия и песимистично настроен човек по всичко свързано с Левски, едно ведро мнение нямаш. Да не би случайно да си актьора Краси Радков в момент, в който репетира ролята си на Шишо Бакшишо? :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот popokutepetel » 19 окт 2018 13:00

mikata написа:Разград вкарат ли ни първи гол не виждам как ще победим. Опазим ли Вандерсон и Марселиньо може да го до бутаме мача до равен :roll:


Ами то същото е в голяма степен вярно и с обратен знак - вкараме ли им първи гол при късмет и съдийска помощ най-много да го докарат до равен ;)

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот popokutepetel » 19 окт 2018 13:07

blue avalanche написа:
Serafim написа:Бистрите някакви хипотетични сценарии, от които никой нищо не печели.

Ми то, да ти кажа, последните 10 страници са само с "хипотетични сценарии". Какво трябвало да отсъди еди койси съдия и какво щяло да стане, ако беше го отсъдил... И т.н. И от тях никой не печели. Ама ги разнищваме. ;)
Още малко "хипотези" какво ще навредят?
Ако Лудогорец ги няма, нивото на футбола ни ще е до позорни отпадания в 1-3 кръг на ЕКТ.

Я, по-сериозно... Когато Левски, ЦСКА и Литекс влизаха в разни групи в ЕКТ къде бяха Лудогорец? :o
Лудогорец е вреден, защото като октопод се е впил в Титлата и я печели със ВСЯКАКВИ средства. Затова ТАКИВА паразитни "проекти" нямат място в ППЛ. С каква мотивация да играят футболистите, когато знаят, че каквото и да се случи шампионът е "известен"?
ПП. И в Разград да живея, и на двора ми да играят - пак няма да отида да ги гледам. ;)


Абе това е и така и не е така. Тук има съвпадане на периоди и събития. Просто проекта на Домуза се появи в период на силна криза и в Левски и в ЦСКА. Иначе никой не ни е крив, че толкова години се лутаме и не сглобихме един боеспособен отбор, който да се превърне в европейски средняк, класирайки се редовно в групите на ЛЕ. Там вече и парите не са малко и коефициент се трупа по-добър. Ако го бяхме направили няколко години по ред нищо, че тия са били шампиони щяхме да сме бая напред с материала. И тогава хич нямаше да е толкова лесно да ги пробутват по втория начин. Ама за това никой не ни е крив. Да се надяваме, че тази почти десетилетна криза вече е зад гърба ни и това, което виждаме в момента като политика на клуба и представяне от началото на сезона да не е фойервек, а началото на нов етап. Тогава ако не тази година то съвсем скоро нещата ще си дойдат на мястото.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот mikata » 19 окт 2018 13:32

TristaNNN написа:
mikata написа:Разград вкарат ли ни първи гол не виждам как ще победим. Опазим ли Вандерсон и Марселиньо може да го до бутаме мача до равен :roll:

Обаче ти си ебаси черногледия и песимистично настроен човек по всичко свързано с Левски, едно ведро мнение нямаш. Да не би случайно да си актьора Краси Радков в момент, в който репетира ролята си на Шишо Бакшишо? :lol:

Твоето мнение не ме интересува!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот WPWW » 19 окт 2018 13:53

Дали Лудогорец е повече вреден или полезен за футбола не е толкова важно, фактите са, че 10 години "Левски" е организационно разбит и управляван от наемни къртици и комисионери паразити.

А дали е случайно, че тези 10 години съвпадат с управлението на ГЕРБКП?! Едва ли, след като най-големият срам бе докаран от партийно спуснатия Иво Тонев и шайката му. Символично или не, ако това правителство се разкара, шансовете за титла се увеличават.

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот SANSIRO7 » 19 окт 2018 13:55

WPWW написа:Дали Лудогорец е повече вреден или полезен за футбола не е толкова важно, фактите са, че 10 години "Левски" е организационно разбит и управляван от наемни къртици и комисионери паразити.

А дали е случайно, че тези 10 години съвпадат с управлението на ГЕРБКП?! Едва ли, след като най-големият срам бе докаран от партийно спуснатия Иво Тонев и шайката му. Символично или не, ако това правителство се разкара, шансовете за титла се увеличават.

Ако това правителство се разкара, ще го заменят социалистите /капиталисти/ от БКП, шансовете за титла стават още по-илюзорни.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , 20.10.

Мнениеот W84me » 19 окт 2018 13:57

delqnski47 написа:Успех с Лц,дано завъртите един Х. :lol:

И как ще ви помогне хикса? От мачовете между трите отбора вие ще имате 0 точки, а Левски и Лудогорец по 4. Пак Литекс-София ще е на трето място, ако ще да купи емблемата на Реал Мадрид.
[offtopic]И един месец бан да ми сложиш, пак сте нещо с тире.[/offtopic]
Последна промяна от W84me на 19 окт 2018 14:08, променено общо 1 път.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: sokoleto46 и 95 госта