Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) в събота

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) в събота

Мнениеот way » 13 окт 2018 21:52

blue avalanche написа:
way написа:После плюем Лудогорец, че играят с 10 чужденци. Вижда се и при нас, че с чужденци е по-добре.

Правилният въпрос тук вече е не:
"Защо играме предимно с чужденци?"
а:
"За какво я имаме тази школа ВЪОБЩЕ???"
и:
"За какво получава заплата Боримиров?"
И няма ли,мамка му, някой някога да зададе тези въпроси на ръководството???

За кой от двамата Боримиров става въпрос ? :mrgreen:

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) в събота

Мнениеот Kris_men2000 » 13 окт 2018 22:39

Явно тука в този форум 80% от пишештите са платени Хейтъри срещу юношите.Плюете юношите защото или нищо не разбирате от футбол или така ви е наредено.Някой ще ми каже ли Неможенто колко струва и какво игра в този мач.Пълна нула,леш,тотална щета.Играхме с 10 човека докато не го смениха.В този мач юношите бяха с две класи над този измислен и набеден за добър играч (муха без глава- пъдпъдък) Нашименто.Не пишете и преписвайте като папагали мненията на платените драскачи а ми гледайте малко реално на това което играят юношите.И стига сте ги плюли ами им дайте малко време и доста любов и подкрепа.След една година ще се чудите как да им се извените когато ги величаете и се скъсвате да ги хвалите и обяснявате как цял живот сте вярвали в техните качества.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) в събота

Мнениеот fen1914 » 13 окт 2018 22:42

way написа:
blue avalanche написа:Боже колко КАТАСТРОФАЛЕН е Найденов!!! :mrgreen:
В сравнение с него Белмонт е направо Дунга! :mrgreen: А Белаид - Бекенбауер! :mrgreen:


Да, ама знае какво е Левски, а те не !!!


То и аз знам какво е Левски, но не търся заплата от клуба в края на месеца :)

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) в събота

Мнениеот fen1914 » 13 окт 2018 22:48

Все пак има светлина сред младите от школата и тя идва от М. Петков. Видя се и срещу Радник (Сурдулица), че има добри качества. Не е лошо да му се дава повече шанс за игра в първия отбор.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) в събота

Мнениеот blue avalanche » 13 окт 2018 22:54

Kris_men2000 написа:Явно тука в този форум 80% от пишештите са платени Хейтъри срещу юношите.Плюете юношите защото или нищо не разбирате от футбол или така ви е наредено.Някой ще ми каже ли Неможенто колко струва и какво игра в този мач.Пълна нула,леш,тотална щета.Играхме с 10 човека докато не го смениха.В този мач юношите бяха с две класи над този измислен и набеден за добър играч (муха без глава- пъдпъдък) Нашименто.Не пишете и преписвайте като папагали мненията на платените драскачи а ми гледайте малко реално на това което играят юношите.И стига сте ги плюли ами им дайте малко време и доста любов и подкрепа.След една година ще се чудите как да им се извените когато ги величаете и се скъсвате да ги хвалите и обяснявате как цял живот сте вярвали в техните качества.

Боримиров, ти ли си? :mrgreen:
Я дай прогноза на кой от юношите ТОЧНО ще се извиняваме след една година?
Кого ще величем и ще се скъсваме да хвалим?
Те от Ботев Враца ги разкараха, ама феновете са виновни...
Боримиров ни го върнаха от същите тези Локо Сф, дето днес ги пребихме. Смятай за каква некадърност става въпрос.
Да дадем любов на децата... Тва Левски да не ти е БГ МАМА, бе??? УНИЦЕФ???

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) в събота

Мнениеот blue avalanche » 13 окт 2018 22:57

fen1914 написа:Все пак има светлина сред младите от школата и тя идва от М. Петков. Видя се и срещу Радник (Сурдулица), че има добри качества. Не е лошо да му се дава повече шанс за игра в първия отбор.

Да му се дава шанс в първия отбор? :o
Още малко ще искаш срещу Лудогорец да го пуснат?
Ние нямаме "лесни" мачове. Не можем да си позволяваме експерименти и разхлабване.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) в събота

Мнениеот koisa » 14 окт 2018 00:00

blue avalanche написа:
fen1914 написа:Все пак има светлина сред младите от школата и тя идва от М. Петков. Видя се и срещу Радник (Сурдулица), че има добри качества. Не е лошо да му се дава повече шанс за игра в първия отбор.

Да му се дава шанс в първия отбор? :o
Още малко ще искаш срещу Лудогорец да го пуснат?
Ние нямаме "лесни" мачове. Не можем да си позволяваме експерименти и разхлабване.

Не е казано, че трябва да е задължително титуляр... Но какво пречи примерно срещу Витоша, Верея, Септември, Етър, Ботев Вр, ако водим с 2 гола да го пуснат за по 15-20 мин? Едва ли ще стане чак такова отпускане, ако един юноша влиза за по 15-20 мин. при спечелен мач... :roll:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) в събота

Мнениеот Corwin » 14 окт 2018 00:04

Аз гледах малко, (първото полувреме г/д), и с уговорката, че това е шибана контрола с Локо Сф:
Виана, Нгиогниониони, Реиш ми направиха добро впечатление. Юруков направи 1-2 интересни неща, Боримиров тотална щета (не знам защо ОЩЕ е в Левски. Т.е. знам, ама си има горна възраст, след която не може да играеш в Левски заради баща си...).
А Петков наистина има потенциал, ама е смешно да се коментира, че ще е велик футболист и да се пуска в първия отбор. Вижда се, че нито един юноша не е готов да го пуснеш и да играе, на всички им трябват истински мачове (преотстъпени, дубъл, все тая).
И щях да забравя - това моме Найденов защо го мъчат бек, той изобщо не е за там. Страх ме е, че ще го обявим за некадърник, само защото го принуждават да играе на пост, на който наистина е такъв.
Това са изводите.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) в събота

Мнениеот blue avalanche » 14 окт 2018 00:22

koisa написа:
blue avalanche написа:
fen1914 написа:Все пак има светлина сред младите от школата и тя идва от М. Петков. Видя се и срещу Радник (Сурдулица), че има добри качества. Не е лошо да му се дава повече шанс за игра в първия отбор.

Да му се дава шанс в първия отбор? :o
Още малко ще искаш срещу Лудогорец да го пуснат?
Ние нямаме "лесни" мачове. Не можем да си позволяваме експерименти и разхлабване.

Не е казано, че трябва да е задължително титуляр... Но какво пречи примерно срещу Витоша, Верея, Септември, Етър, Ботев Вр, ако водим с 2 гола да го пуснат за по 15-20 мин? Едва ли ще стане чак такова отпускане, ако един юноша влиза за по 15-20 мин. при спечелен мач... :roll:

Срещу Ботев стана 2-0 в 85-тата минута, срещу Етър бяхме 2-1 докрая... Нали се сещаш, че ние нямаме лесни мачове. Срещу Витоша и Септември беше малко по така... Ама с 2 мача на сезон и по 15-ина минути няма да стане работата...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Локомотив (София) в събота

Мнениеот blue avalanche » 14 окт 2018 00:23

Corwin написа:И щях да забравя - това моме Найденов защо го мъчат бек, той изобщо не е за там.

А къде да го мъчат Найденов? :o


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda, olimpi и 57 госта