ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот SANSIRO7 » 08 окт 2018 13:04

"Славия не игра лошо и ако бяхме вкарали в първите 20 минути някоя от трите ни ситуации, мачът щеше да се развие по друг начин. Левски се възползва от своите ситуации и спечели", каза Петков.

Ето го единия специалист.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 08 окт 2018 13:45

Васчук трябва да получи повече игрови минути и да започне да излиза титуляр... Момчето има качества, бърз, повратлив, борбен, с отлична физика, има и желание клуба да го закупи за постоянно. Ако Славиша работи с него, и той показва същото желание, и доразвие качествата си, няма да се учудя ако след 2 години стане един от най-важните ни и конвертируеми играчи.

Но на първо време се надявам ръководството да успее да задържи важните ни играчи - Тиам, Яблонски, Холмар, Цветкович, Обертан, донякъде Кабрал и Паулиньо... Заедно с Васчук, Костов и Горанов се оформя едно доста добро ядро, да не кажа цял отбор. ;)

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23084
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот W84me » 08 окт 2018 14:07

SANSIRO7 написа:"Славия не игра лошо и ако бяхме вкарали в първите 20 минути някоя от трите ни ситуации, мачът щеше да се развие по друг начин. Левски се възползва от своите ситуации и спечели", каза Петков.

Ето го единия специалист.

Едно от трите положение, където топката замина на 20 метра от вратата :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот metodito » 08 окт 2018 14:39

ТиамО, ТиамО! :mrgreen:
Браво на момчето. Все по-често ми се набива на очи. Да, още като дойде някакъв мениджър каза как бил супер отзад, ма напред - не. Ми... така е, но и Джери беше така...
Горанов. Йомов се чудеше къде да бяга с топката. Бая обаче наритиха и Горанов и Костов. Добре, че идва паузата.
Какво ще правим без Габи?
Странно решение Вашчук да е напред, но според мен това беше дефанзивна смяна. Знаейки, че има свеж човек отпред, Славия имаха едно наум. И според мен Вашчук трябва да е титуляр.
Решението Мариани да е резерва, може би беше провокирано от това, че той обича да ходи напред и така центъра ни се оголваше.
Давид продължава да е звяр, а Холмар е по-спокойния от двамата. Чидесно се допълват. Радвам се, че Славиша реши да махне от титулярите две от трите Б-та.
Белмонт. Към него нямам забележки. Открадна успешно две-три топки, омота толкова, сбърка някой и друг пас. Нормалното ниво, но нищо фатално.
Кабрал. Не беше неговия мач.
Паулиньо. Според мен той е още с неотшумяла контузия. Страни от преки единоборства, не рискува с познатите рейдове по крилото. Дано го видим отново същия след паузата.
Милош... Справи се. Човекът, хвърлящ най-добре пасове в този отбор (изключая Габи). Това не говори много добре за другите.
Полачек. Нямаше работа.
Габи. Какво наистина ще правим без него? Много полезен в центъра. Но с него на крилото сме супер агресивни. Понякога обаче задържа излишно топката. Може би другите не се откриват достатъчно бързо? Не знам, но може малко по-бързо да я дава.
Костов. Продължава да бродира! Към критиците му... Или добро или нищо за тях.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот sinfen14 » 08 окт 2018 15:31

"Какво ще правим без Габи?" - Какво имаш в предвид?

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот Blue_Blood84 » 08 окт 2018 19:07

Той сам казва,че му харесва тука и вижда,че го уважаваме.Голяма роля за оставането на играчите имаме и ние,не само паричките,съвсем различни са играчите откакто се махна Роси.Всяко зло за добро,имам предвид преди време за Бурабя си бяхме ние виновни,че се махна,сега с държанието ни пък задържаме ключови играчи.Обертан вижда,че тука е звездата и го обожаваме,няма причина да си тръгва.:))))

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот way » 08 окт 2018 19:54

Blue_Blood84 написа:Той сам казва,че му харесва тука и вижда,че го уважаваме.Голяма роля за оставането на играчите имаме и ние,не само паричките,съвсем различни са играчите откакто се махна Роси.Всяко зло за добро,имам предвид преди време за Бурабя си бяхме ние виновни,че се махна,сега с държанието ни пък задържаме ключови играчи.Обертан вижда,че тука е звездата и го обожаваме,няма причина да си тръгва.:))))

До мача с Лудогорец. Като пропусне 2-3 полужения и ще го гонят и него да го бият.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот popokutepetel » 08 окт 2018 20:29

W84me написа:Яблонски имаше много включвания в атака и то с топката в крака. За мен това е абсолютно умишлен и тактически ход от Стоянович. Славия бяха хванали Обертан и Паулиньо, но не бяха готови за Яблонски.


То се видя, че е идея на треньора. Не само Яблонски, а и Холмар имаше няколко включвания напред. А той по принцип не напуска нашата половина, освен при статични положения, което показва, че е получил изрични указания от треньора. То се виждаше и от постановката на отбора в цялост - когато централния тръгнеше напред да изнася веднага зоната му се покриваше от Тиам. Това е интересна идея и подход и те първа ще има да изненадва противниците.

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот сини шампиони » 08 окт 2018 20:34

popokutepetel написа:
W84me написа:Яблонски имаше много включвания в атака и то с топката в крака. За мен това е абсолютно умишлен и тактически ход от Стоянович. Славия бяха хванали Обертан и Паулиньо, но не бяха готови за Яблонски.


То се видя, че е идея на треньора. Не само Яблонски, а и Холмар имаше няколко включвания напред. А той по принцип не напуска нашата половина, освен при статични положения, което показва, че е получил изрични указания от треньора. То се виждаше и от постановката на отбора в цялост - когато централния тръгнеше напред да изнася веднага зоната му се покриваше от Тиам. Това е интересна идея и подход и те първа ще има да изненадва противниците.

Най накрая да видим и нещо по-нетрадиционно. Колкото е по- разчупена тактиката на отбора, толкова тя става по-трудно предсказуема за противника. Иначе с това включване на защитниците напред изненада дори и мен, но се радвам че се получи. Дано стане същото и се делиорманци и пътят ни е открит.
И само Левски оле

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот metodito » 09 окт 2018 10:59

sinfen14 написа:"Какво ще правим без Габи?" - Какво имаш в предвид?

Ами в качеството си на убеден песимист и с оглед на това какво се случва обикновено с най-добрите ни футболисти (=бързо ги махат, оставят слабите звена), очаквам скоро... Дано не съм прав. Иначе, той че казва, че тук си му е добре... нищо не значи. Ако един отбор от Чемпиъншип му каже, че ще му дава по 50 000 паунда на седмица, той какво да направи? Нали има семейство, стандарт, и тъ нъ...
Но както казах, аз съм си по дефолт песимист. А дано няма нищо такова.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti, vlong и 43 госта