ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот fen1914 » 07 окт 2018 23:49

Браво на отбора и на феновете на стадиона! Има още какво да се работи, но отбора направи много сериозен прогрес след идването на Стоянович. На мен днес играта ми хареса, а и с малко шанс щях да съм още по-доволен, ако ги бяхме размазали с резултат, но за техен късмет на вратата беше по-добрият им вратар. Ще дойде време, когато ще се получават повече бързи комбинации и по-големи резултати, но трябва още време. Мисля, че е добре да се спре с това негативно отношение към наши футболисти - добри или по-малко добри, това са ни играчите и се справят много прилично, като се има предвид от какво ниво тръгнаха в началото на сезона. Вижда се, че когато има подходящ треньор, дори "ментета" могат да станат любимци на публиката. Засега се справят много добре и това се вижда и от пълните трибуни на стадиона. Следващите са Лудогорец. Само Левски!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот Player » 08 окт 2018 00:05

Много сладка победа. То е ясно, че от Славия винаги сме по-добри, но понякога някакъв карък ни пречи да ги бием, а днес и вратаря, им да ги смачкаме. Някаква доза реванш за 9 май, след които се и говориха куп глупости от наши и чужди.
Идва пауза пак и този път, не трябва да повторят отпускането от миналата. Дано няма сериозни контузии. Дано контролата се изиграе разумно и без още контузии. Костов явно е във форма и заслужава да води атаката всеки мач. Поздравления за всички играчи и публика. Мислех, че миналата година срещу Славия - 4:0, като брой публика, сме рекорд за този противник в есенен етап. Но днес надминаха всичките ми очаквания ! Браво !!!

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот goro_man » 08 окт 2018 00:07

Голямо браво на публиката стана шоу и футболистите го усетиха като победата дойде трудно но пък сладко. Специално следих Горанов срещу Йомов като мога да кажа че го надигра напълно, Костов направо ме стопли в хладното второ полувреме а това че играем като отбор направи вечерта сърахотна. Белмонт не беше блестящ но сработеноста му със защитата позволи на Яблонски да направи този страхотен пробов а спринтът с който Вашчук покри един пробив на Горанов показа че играчите вече имат идея какво и как да правят на терена. Нека не се вдигаме в облаците а да се радваме на това което имаме, Лудогорец са сериозен отбор и двубоят там ще покаже колко големи могат да са мечтите ни,за сега благодарност на Стоянович за хубавите вечери...

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот mikata » 08 окт 2018 08:18

Паулиньо не е играча преди контузията,за съжаление май след зимната пауза ще влезе във форма!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот koisa » 08 окт 2018 10:27

За страничните наблюдатели сигурно мача е изглеждал слаб за Левски, но според мен не е точно така. И този път се видя, че Славиша си е написал домашното. Не хвърли отбора да атакува от първата минута и остави Славия да си мислят, че контролират събитията, като това ги вкара в капан. :oops: И още нещо ми направи добро впечатление... За разлика от Роси, който беше "едно си баба знае, едно си баба бае", то Славиша подготвя отбора различно за всеки отделен съперник.
Радвам се за Костов, че максимално се възползва от шансовете, които получава и за момента се отплаща за доверието, което му гласува Славиша. Надявам се скоро като смяна на Костов да влиза Илия Димитров.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот Corwin » 08 окт 2018 11:14

koisa написа:За страничните наблюдатели сигурно мача е изглеждал слаб за Левски, но според мен не е точно така. И този път се видя, че Славиша си е написал домашното. Не хвърли отбора да атакува от първата минута и остави Славия да си мислят, че контролират събитията, като това ги вкара в капан. :oops: И още нещо ми направи добро впечатление... За разлика от Роси, който беше "едно си баба знае, едно си баба бае", то Славиша подготвя отбора различно за всеки отделен съперник.
Радвам се за Костов, че максимално се възползва от шансовете, които получава и за момента се отплаща за доверието, което му гласува Славиша. Надявам се скоро като смяна на Костов да влиза Илия Димитров.

И на мен ми направи впечатление това за стила - адаптираме се сравнително добре към различните мачове и съперници (веднъж не успяхме и загубихме), играем спрямо състоянието и качествата на отделните играчи (ето, аз не съм фен на това и трите ни крила да играят, но явно причината е била, че Обертан е контузен и да може да го раздава плеймейкър).
Лошото е, че лазаретът почна да се пълни.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1365
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот olimpi » 08 окт 2018 11:49

Corwin написа:
koisa написа:За страничните наблюдатели сигурно мача е изглеждал слаб за Левски, но според мен не е точно така. И този път се видя, че Славиша си е написал домашното. Не хвърли отбора да атакува от първата минута и остави Славия да си мислят, че контролират събитията, като това ги вкара в капан. :oops: И още нещо ми направи добро впечатление... За разлика от Роси, който беше "едно си баба знае, едно си баба бае", то Славиша подготвя отбора различно за всеки отделен съперник.
Радвам се за Костов, че максимално се възползва от шансовете, които получава и за момента се отплаща за доверието, което му гласува Славиша. Надявам се скоро като смяна на Костов да влиза Илия Димитров.

И на мен ми направи впечатление това за стила - адаптираме се сравнително добре към различните мачове и съперници (веднъж не успяхме и загубихме), играем спрямо състоянието и качествата на отделните играчи (ето, аз не съм фен на това и трите ни крила да играят, но явно причината е била, че Обертан е контузен и да може да го раздава плеймейкър).
Лошото е, че лазаретът почна да се пълни.



Е нали заради това се взеха португалчето (да замества някой от ЦЗ или Доктора), новото франсе и бразилчето. Сега ако не дай боже Костов окапе и при явно контузени Буш и Ривалдиньо, едва ли ИД ще ни води атаката срещу Делиормана. Тези паузи с националния са добре дошли - малко да си починат основните играчи и да се излекуват някои контузии. Да губи се ритъм, но си закрепваме титулярите.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот phd » 08 окт 2018 11:54

Впрочем, прави впечатление, че чичо Венци отлично си проправя път към седмото място с чудни загуби, които изненадват адски много всички, и с игра в мачовете срещу силните, за които сто процента няма стимулиране от трети отбори. :mrgreen: Вчера обаче нещо пропусна ръка, изглежда не е имало за какво да се натяга чааак толкова....

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот W84me » 08 окт 2018 12:08

Яблонски имаше много включвания в атака и то с топката в крака. За мен това е абсолютно умишлен и тактически ход от Стоянович. Славия бяха хванали Обертан и Паулиньо, но не бяха готови за Яблонски.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1365
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Славия (София) / 2:0 FT

Мнениеот olimpi » 08 окт 2018 12:44

W84me написа:Яблонски имаше много включвания в атака и то с топката в крака. За мен това е абсолютно умишлен и тактически ход от Стоянович. Славия бяха хванали Обертан и Паулиньо, но не бяха готови за Яблонски.


+++++


Даже очаквах да раздаде топката надясно , да влезе зад гърба на Костов и Цветко да му я вдигне ... или да бие от разстояние. Затова Белмон(до) му покриваше зоната...а и с Доктора в средата няма минаване.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта