ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот шивача » 30 сеп 2018 08:53

sin4ec написа:
шивача написа:Божинката яка клетва удари...Иначе заслужена победа днес. Повече единоборства, повече хъс и логично бихте.

[offtopic]Кво сме били, ве? Детето ми сочи грешка на Мариани и вика: аз така ако я сбъркам, тренрера ще ме направи на гъс! Тва не е футбол, а друга игра...[/offtopic]


Хубав или лош-това си ни е футбола.
Вяра, надежда и любов ни трябва към футболчето ни, като любовта е най-голяма от трите.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

CaptainKloss
Мнения: 31
Регистриран на: 08 юли 2018 12:41

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот CaptainKloss » 30 сеп 2018 08:58

и заради него стана атаката и гола,с лека доза шанс,но си е гол.

Какъв шанс бе Делянски!? Нали ако топката беше 5 милиметра по- наляво шеше да влезне във вратата без да се удари у Черньо!
Черньо е голмайстора от всички вратари в Дришата лига!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот rane » 30 сеп 2018 09:36

CaptainKloss написа:
и заради него стана атаката и гола,с лека доза шанс,но си е гол.

Какъв шанс бе Делянски!? Нали ако топката беше 5 милиметра по- наляво шеше да влезне във вратата без да се удари у Черньо!
Черньо е голмайстора от всички вратари в Дришата лига!
Ами тя, ако не се беше ударила във вратаря им отиваше право в непокрития Костов.

CaptainKloss
Мнения: 31
Регистриран на: 08 юли 2018 12:41

Re: Микре Ю (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот CaptainKloss » 30 сеп 2018 09:37

:mrgreen:
Kotooshu написа:
mozart написа:
Der Schmarotzer написа:Някой знае ли, защо оранДжевата публика беше толкова малко, нали са домакини?

Чакат дали числото няма да вземе емблемата преди Микренци. Други пък се обидили и че им викаме Микре и затуй ние отишли на стадиона


Все пак си е трудничко да докара Гнома помаците от ловешките села :twisted:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

CaptainKloss
Мнения: 31
Регистриран на: 08 юли 2018 12:41

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот CaptainKloss » 30 сеп 2018 09:50

Колелото се върти,продължаваме напред.

Делянски, за вас колелото спря на 09.09.2016!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот specter » 30 сеп 2018 09:52

Да изкажа и аз мнението си за мача с преименуваните…

Пълна доминация от началото до края. Като за начало – поздравления за Славиша, екипа му и отбора! Перфектни! Славиша беше избрал точния титулярен състав, направи точните смени и беше подготвил отбора идеално и тактически, и ментално – едно голямо браво! Иска ми се да отлича невероятното ни трио в защитен план Яблонски – Холмар – Тиам. През тия хора няма кой да мине просто… В този мач специално просто размазаха прехваления им нападател Мауридес (много слаб футболист, между другото), както и онзи другия, който влезе впоследствие. А и всеки друг, който дръзваше да тръгне срещу тях. Невероятни! Тиам само в първите 10-15 минути имаше разни интересни отигравания, но след това – безупречен. А и все пак беше с основна заслуга за гола… Обертан не го отличавам, защото той за мен просто си е най-добрият футболист в България и всеки мач е минимум едно ниво над всички останали. Уникален футболист, който трябва да задържим с цената на всичко. За съжаление, Паулиньо не е все още във формата от миналия сезон, но лека-полека започва да я напипва... Мариани също добре, бековете ни - отлични също. Костов - бори се много, имаше много добър удар с глава първото... Белмонт, Васчук и Рейш - също силни включвания от скамейката. Малки черни точки слагам обаче на Полачек и Кабрал.

Мислих си да направя кратък коментар и за другия отбор, обаче просто не знам какво да напиша за тях, освен че са критично слаби във всички фази на играта и трябва да са повече от благодарни, че нашите решиха да се смилят над тях и да не ги натиснат за още голове… Не знам откъде беше дошло това самочувствие преди мача, че ни превъзхождат като класа, като не знам си какво... :lol:

Още веднъж поздравления за всички и честита победа! Изключително важна не само за класирането, а и за психологическото състояние на всички в клуба с оглед много важните мачове, които предстоят. Само Левски!
Последна промяна от specter на 30 сеп 2018 09:54, променено общо 1 път.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14225
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот damyanov1963 » 30 сеп 2018 09:54

Ако, ако...
Голът си е гол, макар и късметлииски, но това е част от играта. Мача не можах да го гледам и по телевизията, следих го по репортажите и форума в гонг. Когато прочетох "страхотен удар на Обертан", си представих топовен изстрел, като тия на Панов, Тишански, Енчев, Гелето Станков, Христо Бонев от едно време, който се удря в напречната греда, след това в гърба на вратаря и влиза в мрежата, а той се оказа един доста анемичен, даже топката тупна в земята преди гредата, но тези удари са коварни и трудни за спасяване, така че аз лично не виждам вина на Чернаускас.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

CaptainKloss
Мнения: 31
Регистриран на: 08 юли 2018 12:41

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот CaptainKloss » 30 сеп 2018 10:13

картинката ще стане една такава...каквато не сме я виждали от доста време.

От както се преместихте от Ловеч в София? :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот wilge » 30 сеп 2018 10:26

Над 50 страници интересни анализи, хвалби, критики, превъзнасяния, тук там червено- оранжево оправдание, а целия мач може да се определи само с няколко думи от от един бивш (вече не само на Левски) треньор: " ТЕЗИ НЕ СА БАШ ЦСКА. НИЕ ЛИТЕКС СИ ГИ БИЕМЕ."
ПП. Как ми се иска сега едно ято бели гъски да го отнесат като бистришките тигри. Най- вече заради един дебел корем с гнусна уста.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 30 сеп 2018 10:29

Някои колеги от "онзи" форум ни надуха главите как техните играчи били по-класни.
Вчера не терена не видях НИТО ЕДИН техен играч, който да е по-класен!
Не заменям нито един от нашите футболисти за някой от техните!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, rockman и 143 госта