ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот Kotooshu » 29 сеп 2018 20:13

Изображение
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 29 сеп 2018 20:15

Kotooshu написа:Изображение

Да не величаем излишно Божинов, щото го имаше и това:
"Аз съм най-големият виновник днес. Валери Божинов помогна на ЦСКА за победата."

Така, че... :mrgreen:

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети има пред феншопа на сектор А на Герена

Мнениеот vvessel » 29 сеп 2018 20:15

delqnski47 написа:При нас има един лаф ''Стойчовско 1:0''. :lol: И сега стана така,но в обратната посока.Честита победа,бяхте по-добри.Тактически добре изигран мач като по учебник - така се печели тоя мач.Вкарваш гол и после накъсваш играта и играеш грамотно в защита.

Много точно мнение. Ако беше толкова обективен и с бановете нямаше да отнасяш такива псувни в нашия форум.
[offtopic]Сега да не получа пак някой бан за коментиране на модераторска дейност 8-)[/offtopic]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот Sisi 1914 » 29 сеп 2018 20:17

Показахме им на терена и на трибуните, кой е номер 1! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети има пред феншопа на сектор А на Герена

Мнениеот delqnski47 » 29 сеп 2018 20:19

vvessel написа:
delqnski47 написа:При нас има един лаф ''Стойчовско 1:0''. :lol: И сега стана така,но в обратната посока.Честита победа,бяхте по-добри.Тактически добре изигран мач като по учебник - така се печели тоя мач.Вкарваш гол и после накъсваш играта и играеш грамотно в защита.

Много точно мнение. Ако беше толкова обективен и с бановете нямаше да отнасяш такива псувни в нашия форум.
[offtopic]Сега да не получа пак някой бан за коментиране на модераторска дейност 8-)[/offtopic]

[offtopic]Честно казано не знам що имам толкова кофти репутация в тоя подфорум,при положение че никога не съм си позволявал да обидя някого от вас директно,но това е нормално,все пак се водя модератор някакъв :lol: Иначе псувни към мене бол,но не ми е проблем.Иначе не модерирам само аз червения подфорум и тука ми е малко дразнещо,че веднага на мене ми се пишат псувни по ЛС,а аз даже не знам за кво става въпрос... :lol:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Yoda
Мнения: 1410
Регистриран на: 01 мар 2009 10:36
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот Yoda » 29 сеп 2018 20:19

КОЙ СЕГА Е № 3 .......... ???????????????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Левски-цска -17.11.1968 - 7:2 , 23.09.1994 - 7:1 - 51 години синини от бича !

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети има пред феншопа на сектор А на Герена

Мнениеот vvessel » 29 сеп 2018 20:20

blue avalanche написа:Междупрочем, АБСОЛЮТНО ИЗЛИШНА нервност на Горанов в края!!! И то при нищо и никаква ситуация!

Много правилно тактически забави в края,поне 2 мин. не се игра, накъса се играта и съдията вече имаше повод да даде голямо продължение заради факлите. И без тези спречквания пак щеше да даде 5 мин. , така че много умно действие в ситуацията.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Мнениеот olimpi » 29 сеп 2018 20:20

Стоянович спечели мача тактически, отделно имаме по-добри изпълнители. Защитата с Доктора ни е бетон. Жалко само, че с прибързани действия и липса на концентрация в атака, не можахме да ги качим на разултат щеше да е безценно защото са
жалка припознаваческа сган (разни статистики се вадеха по медиите, какго и плачовете на НА по гонг).
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети има пред феншопа на сектор А на Герена

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 29 сеп 2018 20:21

blue avalanche написа:
delqnski47 написа:Само не разбрах що metodito помисли,че ще ни биете с ''три гола разлика''... :lol:

То, понеже, във вашия форум нямаше прогнози за 3-0, 4-0, 5-0...
Или, викаш, те бяха "резонни". :lol:


Те може да са смятали по 5 гола на точен техен удар!
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети има пред феншопа на сектор А на Герена

Мнениеот popokutepetel » 29 сеп 2018 20:21

delqnski47 написа:
blue avalanche написа:
delqnski47 написа:Само не разбрах що metodito помисли,че ще ни биете с ''три гола разлика''... :lol:

То, понеже, във вашия форум нямаше прогнози за 3-0, 4-0, 5-0...
Или, викаш, те бяха "резонни". :lol:

Същата работа и при ''нашия'' подфорум.Даже оня ден цитирах мнението на metodito,че и аз чета разни такива прогнози при мене.Никъв шанс да стане тоя резултат,ако няма изявен фаворит в тоя дерби мач,каквито бяхме ние доскоро :!: Но това време мина вече(а и беше време,най накрая,да дойде и тая загуба от вас в първенството).Колелото се върти,продължаваме напред. ;)


Ти остави таз песен, че ако си ни бяха дали дузпата и по някакво чудо я бяхме вкарали после можеше да вкараме колкото си искаме ;) . Нищо, другия път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 124 госта