Купа на България: Атлетик (Куклен) - Левски (София)/ 0:6 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Атлетик
49
32%
Левски
106
68%
 
Общо гласове: 155

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10150
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Купа на България: Атлетик (Куклен) - Левски (София) , 25.09.

Мнениеот шивача » 26 сеп 2018 22:01

damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:Познавам повече от половината момчета от Куклен и колкото и невероятно да ви звучи очаквам приятна изненада.
Гласувах за Куклен в анкетата :!:

Имаше ли смисъл да го пишеш изобщо?
Изненада щеше да е, ако не очакваше изненада. Обаче статистиката сочи, че от началото на сезона за 9 мача на Левски си познал само един :P

:lol: я изкарай статистиката, да ти се изсмеем :mrgreen: с лъжи и манипулации по милиционески се стига до вадуц :!:

Е, ако си познал победите на Левски, това означава, че доста си поумнял :P

Същото не може да се каже за теб. Давай линковете, чакаме :lol:

А ти като си толкова умен, защо се подведе по приятелчетата ти от Куклен? Сега си искай да ти върнат десетте лева :)
[offtopic]Има една шопска поговорка - Ако си шаран, с чадър че те уловим![/offtopic]

Не залагам, чиче. Комара е за шарани, а аз си имам "чадър" зад гърба(банката) :)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Купа на България: Атлетик (Куклен) - Левски (София) , 25.09.

Мнениеот Kris_men2000 » 27 сеп 2018 22:29

шивача написа:
Santiago Munezz написа:
шивача написа:Познавам повече от половината момчета от Куклен и колкото и невероятно да ви звучи очаквам приятна изненада.
Гласувах за Куклен в анкетата :!:

Жалко че не им помогна факта, че ги познаваш :| :mrgreen:

Жълто-черен Пловдив написа:Който иска да направи пари, сега е моментът да рискува ;)

Честито на направилите пари :lol:

Жалко я, ама бая зор беше до първия гол :mrgreen: А ако Кукленци си бяха вкарали онова положение ставаше още по-интересно. Все пак са аматьори и окапаха физически в края на първото и от средата на второто. Пък и вие изкарахте късмет. Който е гледал мача знае, че резултата лъже. Все пак честита ви победа :mrgreen:[/qu

Шивач защо говориш празни приказки.Беше ли на стадиона или само си слушал приятелите ти който ти преразказаха мача на цветно.Бях на вторият ред и гледах мача почти от тъч линията.Засрами се малко.Не знам дали резултата лъже но този който ти е разказвал мача на цветно тоста те е лъгал.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта