ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 сеп 2018 22:52

Можем да имаме забележки към някои неща, но фактът е, че заслужихме убедителната победа.
Разбира се трябва да изискваме повече от момчетата, най-вече в офанзивен план, защото те могат повече.
Не съм навит да се изспуска всяко 2-ро положение.

Ест. можем да сме критични и в деф. план, но както стана дума, там не бяхме в оптималният състав.
А и срещу подобен съперник беше важно да вкараме повече.
Много повече, което се и случи.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот Serafim » 21 сеп 2018 23:27

Митрев ще излезе по-добър вратар от Полачек. Не знам, Блиц бяха писали, че Марин бил осмиван навсякъде, където е играл. До тук доста левашки голове пусна. Все или в обсега му или след непреценени излизанията. Случва се на всички вратари, ама не и всеки път.
Дузпите трябва да ги бие Яблонски или Горанов, аман от такива ниски и слаби удари. Поне да стрелят високо, а не по земята...

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот rane » 21 сеп 2018 23:38

Приличен мач на нашите, с оглед на съперника. Приятно съм изненадан от Белмонт. Доста малко брак имаше в действията му в този мач, за разлика от предишните. Дори на 2-3 пъти опита бързи подавания напред с което се опита да изостри играта, но рендетата Кабрал и Костов имаха проблеми с обработването на топката. Много е мек обаче в дефанзивен план. Все се опитва да отнеме топката без фаул, а на тази позиция това не е здравословно, освен ако не си много добър!
Кабрал явно рядко може да отиграе топката без да си я спре преди това. Заради него отдясно ни липсваше острота. Хубавото е, че на двамата с Цветкович им изтичат договорите през лятото и ако така го карат няма нужда изобщо да се губи времето с тях- или на зима им взимат някой лев, или на лято си взимат довиждане и с двамата.
В този мач левият фланг беше чудесен. Личи си когато Паулиньо е на терена, макар и все още далеч от желаната форма и игрови ритъм. Обертан също направи силен мач. Двамата с Яблонски(голям както винаги) на всяка цена трябва да ги задържим. Горанов също направи силен мач, поне що се касае фаза атака.
Вратаря...алеле майко :oops:
И все пак не бива да забравяме, че играхме срещу Витоша. Чест им прави, че се опитаха да играят футбол, а не се окопаха отзад. Разбира се ранните голове в началото на двете полувремена спомогнаха за това.

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот bold » 22 сеп 2018 00:17

bilyaletdinov написа:Мисля, че е време Митрев да се завърне на вратата. С този вратар всяко центриране е потенциален гол. Язък, че е 2м. висок...

Аз също си го мислех по време на мача.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот Serafim » 22 сеп 2018 00:57

Имам чувството, че ако играем все срещу отбори, които не се затварят, Костов ще стане голмайстор. Рядко изпуска да вкара от положения, от които Буш прави и невъзможното да не вкара. Отделно, че със самото си движение се открива за извеждащи топки и не чака с гръб към вратата, за ралзика от румънеца. Май той (Буш) и Ривалдиньо ще си ходят. Като за последния много зависи от това какво ще покаже другия анонимен бразилец в атака.

kempesmario
Мнения: 1091
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот kempesmario » 22 сеп 2018 06:33

Нищо добро не ни чака : Белмонт отново титуляр, определено най-слабия на терена, Белаид този шмекер отново носи вина за гола на витоша. Голям инат е славиша , желае да разбие най-добрата двойка централни защитници в България. Песемист съм не ни чака нищо добро срещу розовите и лудогорец. Холмар го викат в националния този не го пуска в игра. Имам чувството , че фен на розовите ни е треньор и иска да съсипе отбора. Вратаря също много слаб. Много зле помнете ми думата , ако случайно не се корегира нещо. БУКАРЕВ КАКЪВ ГО ИГРАЕ В ЛЕВСКИ ????? ТОЗИ СЪЩО ЗАПОЧВА ДА МЕ ДРАЗНИ НЕИСТОВО :evil:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Мнениеот modor » 22 сеп 2018 07:24

Ебаси мрънкането, ебаси нещото.... Дано по-скоро дърпат шалтера на форума.
Честита победа! САМО ЛЕВСКИ!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот wilge » 22 сеп 2018 08:17

bold написа:
bilyaletdinov написа:Мисля, че е време Митрев да се завърне на вратата. С този вратар всяко центриране е потенциален гол. Язък, че е 2м. висок...

Аз също си го мислех по време на мача.

Вадуц, Локо Пд и Витоша- три еднообразни центрирания с еднакъв край. Вальо Захариев да се вземе в ръце и да акцентира върху проблема защото действително се очертава проблем. Вратарски проблем. Един не иска, един не може, третия стресиран, четвъртия млад, петия само тренира. Какво става? Петима, вратари- един не става. Петима ЦН- един не става. В добрите години тези два поста бяха най- силните в Левски. Не знам кое е правилно, да акцентираме върху четирите вкарани гола или върху осемте пропуснати.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Мнениеот Warped » 22 сеп 2018 08:37

Очаквах Левски да намери по добър вратар от Митрев, но Полачек не е такъв. От същото ниво като Митрев е, може би характера му е по стабилен и не е такава п*тка като Митрев, но футболно под рамката на вратата е на същото ниво
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Мнениеот koisa » 22 сеп 2018 09:04

Добър мач се получи, но да не забравяме, че това е Витоша все пак... Многото пропуски направиха лошо впечатление, както и поредната неубедителна намеса на Полачек при първото сериозно положение пред нашата врата. Ще има да берем ядове с него на вратата. Иначе ми хареса хъса и желанието, с което играхме днес... Като изключим мача с Куклен, сега започват мачовете на истината и там ще се види реално къде сме в развитието си.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 40 госта