ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот Jordan1914 » 22 сеп 2018 11:41

kempesmario написа:Нищо добро не ни чака : Белмонт отново титуляр, определено най-слабия на терена, Белаид този шмекер отново носи вина за гола на витоша. Голям инат е славиша , желае да разбие най-добрата двойка централни защитници в България. Песемист съм не ни чака нищо добро срещу розовите и лудогорец. Холмар го викат в националния този не го пуска в игра. Имам чувството , че фен на розовите ни е треньор и иска да съсипе отбора. Вратаря също много слаб. Много зле помнете ми думата , ако случайно не се корегира нещо. БУКАРЕВ КАКЪВ ГО ИГРАЕ В ЛЕВСКИ ????? ТОЗИ СЪЩО ЗАПОЧВА ДА МЕ ДРАЗНИ НЕИСТОВО :evil:


Аре разбирач,за какъв чеп ти е Холмар в тоя мач,като идва мач с ЦСКА-София?Какво да направи вратарят,при положение,че стрелят с глава от 2м.и топката топа пред него?Утре ще ни извади срещу ЦСКА-София и ще го заобичате!!!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот koisa » 22 сеп 2018 11:52

Jordan1914 написа:Утре ще ни извади срещу ЦСКА-София и ще го заобичате!!!

То и Кръстев ни извади един мач с тях, а сега не го искат и в Ботев Враца.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот ogrizko » 22 сеп 2018 13:42

ogrizko написа:Витоша играят отворен и грамотен футбол ...очаквам да биете по един или друг начин с 3:2 ....като гледам сте доста зле с вратарите, затова и очаквам 2 гола от тигрите :roll:

като брой голове познах поне :lol: просто мача тръгна прекалено добре за вас ...а пък и Яблонски и Паулиньо вдигнаха нивото на отбора и затова стана 4:1 .....инак щеше да си отиде 3:2 ....просто не знам за къде се слагате с тоя вратар, всеки мач почвате от 0:1 освен ако защитата не е перфектна и противника съвсем да няма късмет да улучи вратата :lol:

интересно едно време имахте силни вратари, а сега сте с двамата дето най-много ме забавляват ...пък най-много ми е смешно, че са при вас дето се борите за титли, купи и работи и сте с големи претенции, а пък няма никой на вратата и само гледаме комични и забавни голове един след друг ....ама на мен ми е забавно понеже не съм фен на Левски, а вие как имате толкоз здрави нерви не знам :oops: :oops:

от друга страна трябва да сте много доволни от отбора и треньора си, понеже без ключови играчи като Паулиньо и Яблонски постигнахте добра серия :idea: предвид, че двамата вдигат нивото може да имате успех и следващите мачове, обаче с тия вратари не знам къде сте тръгнали....
Изображение

Потребителски аватар
Rage
Мнения: 82
Регистриран на: 16 авг 2014 21:07
Skype: plamen-pii
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Мнениеот Rage » 22 сеп 2018 14:34

На Пацо тигъра му изтича догворът. Ние даваме добри заплати към момента, според мен би бил супер трансфер. Лошото е че Полачек е с 3г.договор, пак неустойки ще се дават. :evil:

П.С. На Обертан и Яблонкси им изтичат договорите. Спешни мерки трябва да се вземат или ще стане като с Прохазка и Костадинов. :idea:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот blue avalanche » 22 сеп 2018 14:50

ogrizko написа:
ogrizko написа:Витоша играят отворен и грамотен футбол ...очаквам да биете по един или друг начин с 3:2 ....като гледам сте доста зле с вратарите, затова и очаквам 2 гола от тигрите :roll:

като брой голове познах поне :lol: просто мача тръгна прекалено добре за вас ...а пък и Яблонски и Паулиньо вдигнаха нивото на отбора и затова стана 4:1 .....инак щеше да си отиде 3:2 ....просто не знам за къде се слагате с тоя вратар, всеки мач почвате от 0:1 освен ако защитата не е перфектна и противника съвсем да няма късмет да улучи вратата :lol:

интересно едно време имахте силни вратари, а сега сте с двамата дето най-много ме забавляват ...пък най-много ми е смешно, че са при вас дето се борите за титли, купи и работи и сте с големи претенции, а пък няма никой на вратата и само гледаме комични и забавни голове един след друг ....ама на мен ми е забавно понеже не съм фен на Левски, а вие как имате толкоз здрави нерви не знам :oops: :oops:

от друга страна трябва да сте много доволни от отбора и треньора си, понеже без ключови играчи като Паулиньо и Яблонски постигнахте добра серия :idea: предвид, че двамата вдигат нивото може да имате успех и следващите мачове, обаче с тия вратари не знам къде сте тръгнали....

То, пък, щото вашите вратари са еднииии... Ум да ти зайде! Аз предпочитам защитата да е стабилна, а не вратарят да ни "вади" мачовете.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот wilge » 22 сеп 2018 15:40

blue avalanche написа:...
Защо от петимата вратари никой да не става?
Ние не знаем на какво е способен П.Иванов.

Защото е още много млад. Вратарската зрялост настъпва няколко години след тази на полевите играчи. Дунарума е изключение, но всяка правило го има. Левски по традиция има силна вратарска школа, надявам се някой от младоците да успее да се наложи и да стигне до национала. Трябва повечко или по- малко време. И много работа. Ще стане.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Мнениеот wilge » 22 сеп 2018 16:04

Serafim написа:Пацо определено ще е супер трансфер, обаче не съм сигурен, че той самия би искал да се върне в Левски. А и отделно предполагам, че има достатъчно интерес към него от чужбина.


Трансфермаркет пише:
Full Name: Пламен Илиев
Date of Birth: Nov 30, 1991
Place of Birth: Botevgrad Bulgaria
Age: 26
Height: 1,84 m
Nationality: Bulgaria
Position: Goalkeeper
Foot: right
Player agents: Rispect Sports Agency
Current club: Astra Giurgiu
Joined: Feb 1, 2017
Contract until: 30.06.2019
Някои драскачи писаха, че не си е подновил договора и ревнаха да го вземем. Предполагам, че е отказал да преподпише. Сигурно има интерес и се опитват да го продадат, а не по левскарски да си тръгне като свободен агент. (А ни даже и неустойки плащаме.)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Мнениеот metodito » 22 сеп 2018 17:24

Не можах да гледам мача, но независимо от livescore, като чета тук, имам чувството, че сме паднали... :? Гледам и това "менте" Костов вкарва два гола - дева червения некадърник (цитирам по памет един съфорумец...), на зима - вън!

Шегата настрана, не знам какво е това с Белаид и Белмонт. Според мен - дано е така - Славиша им дава последни шансове. Така, както даде и на Буш.

Колко асистенции има вече Мариани? :o Баш май, както казва drvasko си се оформя като плеймейкър момчето. Браво. Бях скептичен към него...

Що се отнася до "Витоша", с три победи и един равен... те няма да го играят боксова круша, както миналата година.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Мнениеот metodito » 22 сеп 2018 17:32

balef написа:
Левски да не дремят а може да се вземе Пламен Илиев - Тигъра !


Тоа е менте, ве. :lol: Даже все още има хора тук, които казват кво нищо не бил. Да благодарим на бат Стою и Гонзо, както и на същите де псуваха Митрев, че не е на Герена. :evil:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Мнениеот metodito » 22 сеп 2018 17:35

modor написа:Ебаси мрънкането, ебаси нещото.... Дано по-скоро дърпат шалтера на форума.
Честита победа! САМО ЛЕВСКИ!


Е, всичко ще върже и цъфне ли, бай Модъре? :lol: Ъъъъ, това за форума? Имаш вътрешно инфо ли? Стига, бе. От десет години имам две регистрации във форуми и в другия не участвам от години (не е спортен)...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 43 госта