ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2672
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот Der Schmarotzer » 21 сеп 2018 22:03

Явно Полачек има очни проблеми, може би астигматизъм :-) или късогледство. Това без майтап - ако всичко му е наред с очите, да се търси спешно друг вратар. Тоя е по-зле и от Младши. А и оня мароканото, аман от такива некадърници
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот specter » 21 сеп 2018 22:06

Цялостното ми мнение за тоя мач - откъм резултат, желание във футболистите за победа, раздаване и вдигане след загубата в Пловдив - отлични! Обаче - изключително много пропуски. Минимум още 3 гола трябваше да им бъдат вкарани - визирам двете положения първото полувреме на Костов и Кабрал и дузпата на Паулиньо. Вратарския пост - явно ще продължаваме да треперим във всеки мач в близко бъдеще... Обертан е изключителна класа и жалко, че тези около него обичат да му опропастяват усилията, иначе щеше да е със завидно количество асистенции. Радвам се за Костов за двата му гола, защото трупа самочувствие, което е изключително важно за нападател. Кабрал като изключим гола не беше нищо особено, а за гола си може да благодари на 100% на Паулиньо, който просто му я сервира като по учебник. За идващите сериозни мачове искам да видя титулярна ни защита (Горанов, Холмар, Яблонски и Цветкович), полузащитата - Тиам и Нашименто (Рейш също бих искал да го видя в игра в идващите мачове), крила - Паулиньо и Обертан, зад нападателя - Мариани с резерва Васчук и нападатели - титулярен Костов, резервен Ривалдиньо. Стига експерименти вече.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот popokutepetel » 21 сеп 2018 22:06

Corwin написа:Сравнително приятно за гледане мачле, от което не бива пак да политаме в небесата. Всъщност, може би четири големи извода:
1. Полачек е ахмак. Трябва да се търси пак вратар, защото тримата кашкавали под рамката дори и заедно да застнат, пак ще намерят начин да си я изпуснат вътре.
2. Буш е пътник. Никой не може да ме убеди, че има за какво да стои в отбора.
3. Белмонт е любимец на Славиша. Няма друго обяснение (впрочем, в отбора има трима дефанзивни полузащитника, което значи, че Белмонт е нужен като резерва, освен ако в школата не се крие някой бисер, което ме съмнява).
4. Психолог за дузпите.

Другото - доста пропуски, Витоша беззъби, мачът не е никакъв критерий.


Естествено, че от тоя мач не могат да се правят изводи. Мачът с новодомците ще е нещо коренно различно. Те играят по принцип антифутбол и ако сложат поръчан съдия ще гледаме както обичайно при тях 40 мин. кюскане и 40-50 нарушения от двата отбора с единични ситуации, които ако ги портим с лека рака сме си отишли на 0:0 или на загуба след случаен гол. Аз ако съм на ръководството на Левски ще държа за тоя мач да има чужд съдия, ама нашите май ще си траят и ще се свиват в ъгъла.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот Sisi 1914 » 21 сеп 2018 22:07

Уникално завръщане на Яблонски! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот olimpi » 21 сеп 2018 22:08

Явно можем да играем и с настроение стига да ни се позволи т.е. да не се пуска излишно твърда и груба игра срещу нас като последните дпредишните два мача.

Витоша не са критерий за каквото и да било., но поне не ни ритаха като магарета.

Трябва ни вратар, Яблонеца е класа, непонятно какво дирят на терена Белаид и Белмонт.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот popokutepetel » 21 сеп 2018 22:12

olimpi написа:Явно можем да играем и с настроение стига да ни се позволи т.е. да не се пуска излишно твърда и груба игра срещу нас като последните дпредишните два мача.

Витоша не са критерий за каквото и да било., но поне не ни ритаха като магарета.

Трябва ни вратар, Яблонеца е класа, непонятно какво дирят на терена Белаид и Белмонт.


В интерес на истината Белмонт днес направи приличен мач на база вижданото от него до момента. Като цяло нямаше фрапантни грешки и при съпоставка с Нашименто си се представи прилично. А Белаид какво прави на терена не знам. Явно го пускат, че да има все пак някакъв драматизъм и да поизравнява играта. Нещо като скрит бонус за противника :lol:

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот SANSIRO7 » 21 сеп 2018 22:12

Не ми хареса, че Паулиньо при положението за дузпата, вместо да подаде на Обертан се заигра сам. Малко лаком ми дойде.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот bilyaletdinov » 21 сеп 2018 22:49

Мисля, че е време Митрев да се завърне на вратата. С този вратар всяко центриране е потенциален гол. Язък, че е 2м. висок...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот goro_man » 21 сеп 2018 22:49

Мачът за мен беше добър имаше настроение по трибуните ( макар и леко празни) и на терена, създадоха се куп положения,Костов е голмайстор ,Яблонски се завърна а мрънкалниците във форума явно издържат до 1:0
Поздрав за всички който чакат да се издъним и Само Левскиииии алеееее

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот goro_man » 21 сеп 2018 22:50

А да...забравих....страхотен сектор А :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Google [Bot], groti, mikata, TristaNNN, WPWW, Киро Пора и 58 госта