ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) /4:1FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот metodito » 18 сеп 2018 15:55

Има един път пред тренера - четирима нови в сравнение с Локото. Ако не го направи, на следващия ден тук ще се питаме колко ли ще ни накаже ДК. И това ще е най-малкото. Не мога да повярвам, че след мача със Сурдулица, на него му е харесало това, което вижда от Буш. След мача с Етър, Белаид за пореден път удря играч без топка. Ако не от съдията, той трябва да бъде порицан от клуба. За награда е титуляр. Много се надявам мача с Локото да е бил последният тест за някои хора. Ама не трябваше ли тест да е Сурдулица. Иначе това няма да ни е последна загуба. Просто дойде в неприятен момент. А Локото не са слаби. Ще видите. Просто играха тактически правилно и ...да, съдията им бутна леко рамо. Но и на нас бутна - Белаид.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14221
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот damyanov1963 » 18 сеп 2018 16:16

Ами и аз това се питам, за какво ни беше тая контрола, след като тренера е решил да пуска само "победители" и значи ли това, че новите не стават?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот Kris_men2000 » 18 сеп 2018 16:21

metodito написа:
Kris_men2000 написа:
specter написа:
Kris_men2000 написа:Мача е 1:0 за нас с триста мъки.Ние не сме нищо повече от останалите отбори. Всички сме на едно ниво.Мача с Локото го доказа.Няма Паулиньо няма Маулиньо всички са един дол дренки.Какво е повече Паулиньо от другите крила на другите отбори.Нищо.Само , че знае един два финта повече и по някога му връзва.Хванат ли го изкъсо и умира.толкова му е футбола.И не говоря само за него а за всичките тъй наречени звезди на Левски който ги издигаме до небесата като , че ли са Роналдовци.
Това е истината.


Най-много обичам такива генерализации след един слаб мач. Направо да закриваме викам аз... Пак дойде това време. :([/


Не критикувам отбора ,не хуля никого.Просто казвам истинската действителност.Какво лошо съм казал.Знам ,че Левски ще загуби някъде , знам , че това няма да е последната загуба.Но не там е въпроса.Много ги възхвалихме нашите играчи а в действителност не са показали абсолютно нищо.Това е.Просто малко по скромно с възхвалите.Истината е в Евро турнирите и местните дербита.Там ще видим колко са велики нашите засега прехвалени звезди.

Паулиньо, Давид, Холмар, "нищо"? Не си сериозен, нали? А Габи?


А ми какво да ти кажа.Гледа мача с Локото и нищо пълна нула.Имаха на разположение 90 минути и не направиха нищо.Значи не са това за което ги мислим.А и идват мачовете с Тирето и делиормана та даже и със Славия.И тогава ако се надскочат и направят добри мачове аз ще се извиня и с отворени обятия ще поема всичките критики на света.Но до тогава това ми е мнението.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот Kris_men2000 » 18 сеп 2018 16:35

Пламен Николов

Емил Кременлиев Петър Хубчев Гошо Гинчев Цанко Цветанов

Златко Янков

Даниел Боримиров Николай Тодоров Илиян Илиев

Наско Сираков

Мъри Стоилов


Ето това е класа,това са играчи те бяха футбола.Цяла България тях гледаше.Резултати 6:0,7:1,8:0,5:0 и така нататък.Всички трепереха от тях.А сега 1:0,2:1 и треперим до края от противника.Това не е класа,това е стреднячество с леки наченки за нещо повече от всички останали.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот Warped » 18 сеп 2018 18:04

TristaNNN написа:
Warped написа:Демек новите да не играят понеже може да загубим мач..???? Тогава за кво са тук, какво прави ВИана тука щом неиграе, Реиш и французина са играли доскоро, небитрябвало да са в лоша физическа форма. Ако започнат да играят от ноември и тогава покажат лоши игри, зимата ще искат нови отново

Не може новите да играят 'щото тоя или оня във форума смята така и са решили да разместят състава, понеже нали са се събрали треньор-стратег-скаут-селеционер-треньор-стратег-скаут-селеционер-треньор-стратег-скаут-селеционер пред компютрите. Има си треньор да преценява кой в каква форма е, доколко се е адаптирал, как се влага в тренировъчния процес, разбира ли се с останалите съотборници на този етап, природно тъп ли е или просто отказва да спазва тактическите планове за игра, колко пие и има ли торбички под очите сутрин, дали са му посинели пръстите от много щракане по чалготеките, дали сутрин идва с един мазен тутманик и боза с аспартам за закуска баш преди някоя тежка тренировка и прочее "дреболии".

Абе аз за тия неща съм съгласен, ама ако всичко е нормално 80% от тях трябва да се знаят ПРЕДИ да бъде взет играч. ако тоя играч се вземе без да се знаят 50% от нещата дето написа занего значи работата е куче влачи :lol: И то и за тва футбалери играят по 5 мача на сезон взимат по 10к заплата и си бият камшика. За самите играчи сигурно не е и проблем ,че неиграят стига да взимат заплата редовно
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот metodito » 18 сеп 2018 19:37

А ми какво да ти кажа.Гледа мача с Локото и нищо пълна нула.Имаха на разположение 90 минути и не направиха нищо.Значи не са това за което ги мислим.А и идват мачовете с Тирето и делиормана та даже и със Славия.И тогава ако се надскочат и направят добри мачове аз ще се извиня и с отворени обятия ще поема всичките критики на света.Но до тогава това ми е мнението.


Ами, нито Паулиньо, нито Давид бяха титуляри. Къде да ги видиш? А смените бяха плод на безизходица. А БББ си ги знаем.
Последна промяна от metodito на 19 сеп 2018 07:23, променено общо 1 път.

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот thresh » 19 сеп 2018 00:07

Kris_men2000 написа:Пламен Николов

Емил Кременлиев Петър Хубчев Гошо Гинчев Цанко Цветанов

Златко Янков

Даниел Боримиров Николай Тодоров Илиян Илиев

Наско Сираков

Мъри Стоилов


Ето това е класа,това са играчи те бяха футбола.Цяла България тях гледаше.Резултати 6:0,7:1,8:0,5:0 и така нататък.Всички трепереха от тях.А сега 1:0,2:1 и треперим до края от противника.Това не е класа,това е стреднячество с леки наченки за нещо повече от всички останали.


Еха къде ме върна направо. Мачкахме 2-рия и 3-тия в класирането с по 5-6 гола...ех какви времена бяха :cry:

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот ChuckNorris » 19 сеп 2018 00:26

thresh написа:
Kris_men2000 написа:Пламен Николов

Емил Кременлиев Петър Хубчев Гошо Гинчев Цанко Цветанов

Златко Янков

Даниел Боримиров Николай Тодоров Илиян Илиев

Наско Сираков

Мъри Стоилов


Ето това е класа,това са играчи те бяха футбола.Цяла България тях гледаше.Резултати 6:0,7:1,8:0,5:0 и така нататък.Всички трепереха от тях.А сега 1:0,2:1 и треперим до края от противника.Това не е класа,това е стреднячество с леки наченки за нещо повече от всички останали.


Еха къде ме върна направо. Мачкахме 2-рия и 3-тия в класирането с по 5-6 гола...ех какви времена бяха :cry:


Въпреки всичко и този велик отбор на Левски не е постигал пет поредни победи като гост. Така че не е страшно, че и сега не го направихме. Страшна беше играта ни, титулярния ни състав и съдийството.
Съдийството ще продължи да е такова и занапрад. Другите две неща могат да се променят. Зависи само от един човек - Славиша Стоянович. Дано си е взел поука и да си е извадил необходимите изводи. Следващите няколко седмици ще разберем.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот metodito » 19 сеп 2018 07:25

Първа грешка на "Левски" при Стоянович и тук гледам някакви настроения за пуч, едва ли не...? :? Ама RLY? Това беше грешка. Само това. Без грешки, човек не се учи.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) , Петък от 20:00

Мнениеот specter » 19 сеп 2018 08:52

Нещо такова ми се върти в главата като състав за тоя мач... :roll:

Полачек

Цветкович - Холмар - Яблонски - Горанов (Нганиони :?:)

Рейш - Нашименто

Обертан - Васчук - Паулиньо

Костов
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: JACKO и 137 госта