ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) /1:0FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) /1:0FT

Мнениеот NOMER14 » 17 сеп 2018 20:01

W84me написа:
ivan56 написа:Какъв отменен гол, бе :lol: :lol:
Той съдията свири един час преди това, ако беше принципен трябваше да даде на вашият жълт картон за разкарване на топката.

За какво свири, ако го питаш, не може да ти каже.

Негърът се опита да свали Обертан на земята, но не успя. Заради този неуспешен опит наду свирката.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) /1:0FT

Мнениеот W84me » 17 сеп 2018 20:36

delqnski47 написа:Имаше очевадно нарушение на Обертан,който даже и не спори след решението.В ситуация,в която изобщо не беше решен мача те трябваше да останат с 10 човека,а тука ми разтяга локуми как са ги рязали,тушове и тем подобни.Щеше да има основание,ако Я НЯМАШЕ тая ситуация.Аз само нея давам,защото гледах мача от 50-тата нататък.Може и да има и други.

Я погледни повторението на ситуацията, през цялото време защитника държи Обертан, не може да го събори и в този момент съдията свири. Не спря да набутваш ситуацията с Белаид, която е след опит за туш срещу Паулиньо и става в 85 минута.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) /1:0FT

Мнениеот Stailio » 17 сеп 2018 21:17

vvessel написа:Откакто Роси не е треньор, при центриране сме трагични. Така паднаха и головете на Ч. Море. Дано не съм прав, но на Стоянович защитата не му е силната страна, а срещне ли по организиран в отбрана отбор и блокира.
Досегашните мачове ги взимахме с масиран натиск в началото и удари от далече. Този мач нито натиск, нито удари. Локото и съдията ни блокираха успешно и нямахме отговор. Някакви хаотични атаки в края и край.


Това малко или много говори, че е слаб.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) /1:0FT

Мнениеот metodito » 17 сеп 2018 22:27

#vra6tajte_nuilo_weeeee!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) /1:0FT

Мнениеот delqnski47 » 17 сеп 2018 22:33

W84me написа:
delqnski47 написа:Имаше очевадно нарушение на Обертан,който даже и не спори след решението.В ситуация,в която изобщо не беше решен мача те трябваше да останат с 10 човека,а тука ми разтяга локуми как са ги рязали,тушове и тем подобни.Щеше да има основание,ако Я НЯМАШЕ тая ситуация.Аз само нея давам,защото гледах мача от 50-тата нататък.Може и да има и други.

Я погледни повторението на ситуацията, през цялото време защитника държи Обертан, не може да го събори и в този момент съдията свири. Не спря да набутваш ситуацията с Белаид, която е след опит за туш срещу Паулиньо и става в 85 минута.

Тушовете не оправдават постъпката на Белаид,щот ние по тая логика можем да си върнем лентата много назад.Иначе е факт,че имаше ущърб срещу вас,но тва си беше кристален червен картон и си оставахте с 10 човека и изобщо този ''натиск''(или каквото беше там,не точно...) към края на мача щяхте да го осъществите още по-трудно.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) /1:0FT

Мнениеот fen1914 » 18 сеп 2018 00:12

Този мач нямаше как да го вземем, дори и да бяхме играли по-добре, предвид това което показаха съдиите. Но всъщност няма как да играеш по-добре, когато от началото на мача "най-добрият съдия" ти показва, че няма да ти позволи това. Но, ако погледнем философски, в крайна сметка в природата винаги има баланс и всички се връща. Безобразно съдийство, а все още не съм чул и прочел реакция от т. нар. ръководство на клуба.

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) /1:0FT

Мнениеот ChuckNorris » 18 сеп 2018 00:23

fen1914 написа:Този мач нямаше как да го вземем, дори и да бяхме играли по-добре, предвид това което показаха съдиите. Но всъщност няма как да играеш по-добре, когато от началото на мача "най-добрият съдия" ти показва, че няма да ти позволи това. Безобразно съдийство, а все още не съм чул и прочел реакция от т. нар. ръководство на клуба.


Което означава, че тенденцията ще продължи с пълна сила. Батков може всякакъв да беше, но такава подигравка с нас нямаше да позволи. Тоя Тодоров щеше да изгърми за не знам колко мача, ако един от най-популярните и с най-много фенове отбор вдигнеше врява. Ние не се борим! Просто няма как да стане без борба. Очаквайте продължение на престъпното съдийство в полза на Литекс и каузата, и против нас! От там очаквайте и намаляване на точковия ни актив и изоставане от борбата за първо място. Всичко става безсмислено!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14196
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот damyanov1963 » 18 сеп 2018 08:13

шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:2-1 за Локо и началото на нова криза за гостуващият отбор :mrgreen:

Май си променяш отношението към Левски към по-добро - Цял гол си ни отпуснал да вкараме :)

За малко да ви позная на точен. Ама пък не ми е кофти и от този резултат :mrgreen:

Ти и преди се хвалеше, че познаваш резултатите на Левски, но аз съм сигурен, че познаваш само загубите, явно преди тях съдиите ти ги казват, а и не вярвам да ти се откъсне от сърцето да дадеш победа за Левски, което ме навежда на мисълта, че последните пет мача преди този, доста си страдал...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) /1:0FT

Мнениеот Corwin » 18 сеп 2018 13:11

metodito написа:#vra6tajte_nuilo_weeeee!

+ 26 точки.

drvasko98
Мнения: 6926
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот drvasko98 » 20 сеп 2018 18:07

mikata написа:Първи грешки на треньора доста объркан състав :idea:


Глупости. Треньорът доказа, че е абсолютен професионалист. Пусна перфектният състав, който ... нямаше как да спечели този мач.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта