ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) /1:0FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот blue avalanche » 15 сеп 2018 19:56

"...идва след прекъсване..."
"...бяха набрали игрови ритъм..."
Леле-мале...Това прекъсване само за нас ли беше? Или и за Локо-то?
Тая контрола за кво я играха?
Хем искаме НОВИЯ треньор да наложи НОВИТЕ си концепции, хем, ако може, да играем през ден. Сакън да не си изгубим някъде ритъма... И как ще стане??? :o
Футболистите, ако за една седмица си губят ритъма, през зимната пауза направо ще забравят как се играе футбол! :mrgreen:
А, ако от Локо Пд ни се "вдига кръвното" и се насираме от страх, като дойде време за Разград - хич да не тръгваме, бре... :twisted:

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот popokutepetel » 15 сеп 2018 22:21

honda написа:
popokutepetel написа:
metodito написа:
popokutepetel написа:Абе Гонзо малко го идеализираш. Я си спомни първите му два сезона в Левски, когато ни късаше нервите. Общо-взето първите два сезона по спомен се въртеше около 10 гола. После си стана вкарвач и най-вече на Покойниците :lol: . Моите по-сериозни надежди са към Илия Димитров. Момчето показва качества и ако му се даде достатъчно време мисля, че ще стане любимец. Костов също има потенциал.

Това е другия проблем. Намерихме Дембеле - продадохме го след сезон. Намерихме Арш, натирихме го. Гари... тоя нямаше как да го задържим, личеше си, че България му е тясна...


За съжаление Левски никога не се е славел с добър мениджмънт. Рядко имаме сериозни попадения като попълнения, а отгоре на всичко като намерим такъв играч все неговия договор е за кратък срок, а разните дървеса и куци коне като Ривалдиньо с някакви 100 годишни договори. Как става тоя номер не знам, но изпуснахме сума качествени играчи без трансферна сума. Нещата с Обертан като гледам също вървят натам, но пък Ривалдиньо и Белмонт ще си ги имаме още дълго :lol: . Изобщо в Левски и преди и сега има маса малоумия. То е достатъчно да видиш само последната класация на школите и че Левски е в топ 5 на света по произведени футболисти, играещи професионален футбол, а от това отбора не печели абсолютно нищо. И това е от години. Трансферната ни политика също е някаква ужасия. Не знам защо, но имам усещането, че и настоящото ръководство хабер си няма какво правят и какво искат да постигнат. Истината е, че нещата не стоят добре. Това, че в момента сме първи и тръгнахме със Стоянович много добре е супер, но не мисля, че това ниво ще се задържи до края на първенството. За момента съдбата и късмета са с нас, но до кога ще е? Левски няма нужните аргументи нито за титла, нито за сериозен пробив в Европа. За съжаление.

Разбирам те и съм напълно съгласен с теб. Но не забравяй,че преговорите с играчите е двустранен процес. Играчите и агентите им не ядат доматите с коловете. Според теб примерно ако Касъм паша предложат на Обертан 50 000 евро заплата и 300 000 евро на ръка (това са напълно реални параметри) ,дали французина ще преподпише с нас? Все пак воденето на преговори е изкуство, а и живота е изкуството на компромиса. Примерно нашите може да му обещаят 50% от следващ трансфер, а може и на Обертан да му харесва у нас и да не търси ново предизвикателство. Има някои не писани правила ,ако един футболист дойде като свободен агент , то той идва или с нулева откупваща клауза или със символична такава,което значи че въпросния футболист ще си тръгне като свободен агент. Много ярък пример е Аниете-през цялата си кариера не е играл две последователни години за един и същ клуб. Всяко лято нов клуб и нови пари на ръка.


Това е така. И за това обичайната практика особено с продаваемите ти футболисти, които влизат или ще влязат в последната година от договорите си се водят след края на сезона и преди транферния прозорец. Ако не искат да подпишат се търсят опции за продажбата им ако има.
Е има и микренските варианти да ги товариш в багажника или Домузовите да не помиришат една година терен ако не подпишат, но лично аз не съм фен на тези простотии.
Да се надяваме, че всичко ще е ОК и с Обертан и Яблонски и ще подновят.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот Sstefanov » 15 сеп 2018 22:45

Утре съдията, ако вдигне някой картон за нас, няма да е новост. Излизаме да бием!
А на мача с тиренцето, дано им изкормим футболистите. Яко счупени краченца да има, да видят те кон боб яде ли!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот шивача » 15 сеп 2018 22:45

damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
sin4ec написа:
шивача написа:Ако спечелите продължавате да мечтаете, докато реалността не ви блъсне челно. Реално игрово сте една идея по-добре от миналата година, но пак сте трагедия. Първото ви място е голяма доза късмет. Но пък трупате точки, което на зимата ще ви даде опции за по-добра селекция и организация за атака на върха. Но до зимата от играта ви не очаквам нищо впечатляващо.

М а кой мечтае, бе?
Какви мечти?
Лц си е хегемона. Литекс иска да бутне хегемона, ама няма с какво. Няма футболни аргуненти. Ние на този етап също нямаме. Нещата са ясни.

Ми и ти мечтаеш, бе, макар и да го прикриваш :mrgreen: Ясна ми е вашата психика, така че чакаме поредното презимяване и обичайното плюене по футболисти, ръководство и между вас самите си.

Шивач, имаш нещо против мечтите ли?
Има една поговорка - Човек е жив, докато има Надежда! За доказателство ще ти дам един пример - колко от феновете на Лц, преди да ги вземе Домусчиев са си представяли, че някога ще играят в А група? А колко, че ще станат шампиони? А колко, че седем пъти подред, че и купи на страната, че и суперкупи, колко, че ще играят в гр. на ШЛ, че и два пъти, че и ще ги прескочат?
Иначе за прЕЗИМЯването си прав. Вие още отсега мислите как да се прЕЗИМЯвате с 1948, когато влезнат в А група, или както там и е името. Това го видях във Вашия форум :idea:

Синчеца не мечтае, нещо си се объркал. А и като цяло си се объркал, припознал и тн.

Шивач, ти си тотално сбъркан, да знаеш :lol:

Тва беше риторично, ама бях забравил за вашият интелект и другия път ще се изразявам дословно, подкрепено с най-малките детайли :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
TreiD
Мнения: 463
Регистриран на: 31 авг 2012 13:09
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот TreiD » 15 сеп 2018 22:48

Надявам се утре Яблонски да започне на мястото на Белаид, а Нашименто на Белмонт. След днешната победа на ЦСКА-София, трябва утре момчетата да покажат добра игра, за да можем да се върнем там където ни е мястото.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот d.milanov » 15 сеп 2018 23:58

Sstefanov написа:Утре съдията, ако вдигне някой картон за нас, няма да е новост. Излизаме да бием!
А на мача с тиренцето, дано им изкормим футболистите. Яко счупени краченца да има, да видят те кон боб яде ли!

Що такава злоба бе?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот W84me » 16 сеп 2018 00:07

Sstefanov написа:Утре съдията, ако вдигне някой картон за нас, няма да е новост. Излизаме да бием!
А на мача с тиренцето, дано им изкормим футболистите. Яко счупени краченца да има, да видят те кон боб яде ли!

Да пуска Тиам и Васчук срещу Литекс-София и да има раздаване на болнични. Просто такава сган трябва да бъде спряна единствено по такъв начин.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот Neron » 16 сеп 2018 08:04

Много важен и в същото време интересен мач. Интересен, защото до преди прекъсването на шампионата към 65 - 70 минута буквално издъхвахме, което за мен е странно и необяснимо. Оправданието Роси не минава. При него през пролетта бяхме свежи през всичките 90 минути, а сега още в началото на сезона "уморени". Един мач е поне 90 минути и свалим ли пак темпото след почивката забравете да задържим първото място още дълго време.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот modor » 16 сеп 2018 08:41

Сънувах че падаме с 5-2 :lol: Камбуров ни мушна 4 гола, а кривия :arrow: наби съдията :lol: :lol: Шантава работа :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) , 16.09.

Мнениеот Sisi 1914 » 16 сеп 2018 10:06

И с1 гол ни е достатъчен, за да си върнем на върха. 8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, metodito и 133 госта