ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот rane » 02 сеп 2018 15:40

honda написа:Ще си позволя да споделя моето мнение за вчерашния мач. Както и се очакваше много тежък и труден мач и най-важното завършил с победа за нас. Играхме срещу един от най-добрите отбори в ППЛ , отбор който реално е пред нас в обиграването и сработването . Направили ви впечатление ,че беройци си подаваха топката по-добре от нас и реално за нас беше много трудно да им отнемем топката , а нашата игра е свързана с владеене на топката и атака. За мен Берое са може би най-добре подредения отбор в защита и разполагат в момента с най-добрата защита. , не случайно ние реално създадохме 2-3 положения. В центъра заралии са много добре сработени помежду си. Ние спечелихме този мач благодарение на индивидуалната класа на нашите играчи и на ...Славиша Стоянович ,когато стана ясно ,че много трудно ще правим матиращи атаки, да разсичаме защитата и да разстрелваме вратаря им от удобни позиции , както беше срещу Етър , Септември , Ботев(Вр) , нашите обстрелваха вратата на другия отбор от средна и далечна дистанция ,като ударите се правят "от движение" без подготовка преди защитата да се подредила така беше и срещу Дунав , така беше и вчера.
......
За съдията - много пъти съм си казвал мнението за този съдия ,когато и да бъде изхвърлен от съдийството ще бъде късно. Все пак ,той е на терена да следи дали се спазват правилата. Допусна доста груба игра . В последните минути с нарушения или несвирени нарушения(доста на брой) се опита да натика Левски в наказателното поле и там едрите и здрави футболисти на Берое спечелиха не малко единоборства .
Много хвалебствия за Берое, много нещо. Аз изброих 2-3 положения за Левски само през първото полувреме, а второто освен гола имаше и още 2-3, при едното от тях Берое изчистиха почти от голлинията.
Сългасен съм обаче за съдията! Той беше най-силният играч на Берое. Тези си плачеха за 2 ч.к.(един на Бандаловски още през първото полувреме). Ако си беше свирил нормално, селтаците нямаше да минават центъра през второто полувреме!
Къде беше Камбуров този мач? Напълно обезличен от Холмар. Нашият му чете лекции цял мач. А да не забравяме, че Яблонеца не игра повече от 2-3 минути.
Берое......смешници и грубияни ;) Гледай ги как ще играят срещу Литекс и пак пиши тези хвалебствия :!:

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот rane » 02 сеп 2018 15:42

Air_Smuggler_FU написа:...

3 точки са много малка разлика, трябваше да влезем в мача с тирето поне с 4 точки преднина, също и с лудите. Но пък ако успеем да ги бием в директния мач, тогава дори и 3-те точки ще са поносима разлика. Иначе казано - нищо не правим ако не вземем от тирето и лудите минимум 4 точки, най-добре с бой срещу червените и в най-лошия случай, евентуален Х със зелените........ ;)

...

До мача с тирето имаме още 2 мача преди това. Рано е да се говори с каква разлика ще влезнем!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот rane » 02 сеп 2018 15:46

blue avalanche написа:Противно на мнението на някои колеги, смятам, че Тиам вчера игра под обичайното си ниво. Отнемане на топката -горе-долу добре. Обаче пасовете след това...леле-мале!!! Мнооого брак! А след негови грешки тръгнаха някои опасни атаки и контраатаки.
.....
И на мен това ми направи впечатление, но аз забелязах и голяма умора в него конкретно за този мач. Белмондо изобщо не му помага(самият той обърка доста пасове през първото полувреме). Тиам играеше много по-добре с испанеца като партньор. С Нашименто или естонеца за партньор Тиам ще играе по-добре ми се струва. Иначе Тиам още до края на полусезона ще е с 8-9 картона.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 02 сеп 2018 16:05

За да обявя мача за "добре изигран" ми "пречи" едно обстоятелство. А именно - в последните минути на мача трябваше НИЕ да държим и разиграваме топката в ТЯХНОТО поле!!! И спокойно да изчакваме края. А не ТЕ да разиграват в НАШАТА половина. И да бият разни корнери и фалове.
Така правят добрите отбори. Особено на собствен терен. Но, може би, искам твърде много на този етап.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот specter » 02 сеп 2018 16:18

blue avalanche написа:За да обявя мача за "добре изигран" ми "пречи" едно обстоятелство. А именно - в последните минути на мача трябваше НИЕ да държим и разиграваме топката в ТЯХНОТО поле!!! И спокойно да изчакваме края. А не ТЕ да разиграват в НАШАТА половина. И да бият разни корнери и фалове.
Така правят добрите отбори. Особено на собствен терен. Но, може би, искам твърде много на този етап.


Може би влияние за това оказва и физическата подготовка, за която Славиша говори не един и два пъти. Вероятно просто накрая не издържат и инструкциите да са такива - да се прибираме и да чакаме, защото ако наистина свършва въздухът и тръгнем да пресираме, единственото, което би се случило е да ни хванат на контри и край. Което пък си е рисково, защото трябва да бъдем абсолютно безупречни в защита в такива моменти, но след паузата очаквам да е по различен начин.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 02 сеп 2018 17:44

specter написа:
blue avalanche написа:За да обявя мача за "добре изигран" ми "пречи" едно обстоятелство. А именно - в последните минути на мача трябваше НИЕ да държим и разиграваме топката в ТЯХНОТО поле!!! И спокойно да изчакваме края. А не ТЕ да разиграват в НАШАТА половина. И да бият разни корнери и фалове.
Така правят добрите отбори. Особено на собствен терен. Но, може би, искам твърде много на този етап.


Може би влияние за това оказва и физическата подготовка, за която Славиша говори не един и два пъти. Вероятно просто накрая не издържат и инструкциите да са такива - да се прибираме и да чакаме, защото ако наистина свършва въздухът и тръгнем да пресираме, единственото, което би се случило е да ни хванат на контри и край. Което пък си е рисково, защото трябва да бъдем абсолютно безупречни в защита в такива моменти, но след паузата очаквам да е по различен начин.

Даже не съм казал "да пресираме". ;) Да разиграваме, да се гъзурим до корнера :mrgreen: :mrgreen: ... Просто да държим топката ТАМ.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот specter » 02 сеп 2018 17:51

blue avalanche написа:
specter написа:
blue avalanche написа:За да обявя мача за "добре изигран" ми "пречи" едно обстоятелство. А именно - в последните минути на мача трябваше НИЕ да държим и разиграваме топката в ТЯХНОТО поле!!! И спокойно да изчакваме края. А не ТЕ да разиграват в НАШАТА половина. И да бият разни корнери и фалове.
Така правят добрите отбори. Особено на собствен терен. Но, може би, искам твърде много на този етап.


Може би влияние за това оказва и физическата подготовка, за която Славиша говори не един и два пъти. Вероятно просто накрая не издържат и инструкциите да са такива - да се прибираме и да чакаме, защото ако наистина свършва въздухът и тръгнем да пресираме, единственото, което би се случило е да ни хванат на контри и край. Което пък си е рисково, защото трябва да бъдем абсолютно безупречни в защита в такива моменти, но след паузата очаквам да е по различен начин.

Даже не съм казал "да пресираме". ;) Да разиграваме, да се гъзурим до корнера :mrgreen: :mrgreen: ... Просто да държим топката ТАМ.


Да де, допълнително си го вместих пресирането. :mrgreen: Но явно се предпочита да не се поемат излишни рискове, още повече в такъв мач, когато сме само с 1 гол аванс, а отборът срещу нас не е беззъб... Не че да се затвориш за няколко минути в собствената половина не е достатъчно голям риск, ама... :mrgreen: Ни така- ни така. Ще видим как ще стоим физически след мини подготовката. Вярвам на Славиша, че знае какво трябва да се направи точно, за да изиграваме по 90 минути без кой знае какви затруднения.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот Вълчан » 02 сеп 2018 18:09

Важни са сега точките.Има пауза във първенството където треньорът ще се опита да изчисти някои често допускани грешки както и по правилното позициониране на отбора според противника..Явно всичко ще се нагажда във движение като не е водил подготовка и приятелските мачове тои.То по принцип си е практика някои да води а друг да го наследява по никое време.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот Serafim » 02 сеп 2018 18:16

blue avalanche написа:И още нещо - прекалено много се обяснява със съдиите. По принцип, след като рефера е свирил фала, какъв смисъл има да обясняваш КАКВОТО И ДА Е БИЛО??? Винаги съм се чудил на футболистите. Но те,пък, не блестят с особен интелект.
А за такова нещо навън следват картони.


Питай ван Бомел за това. Всеки мач бе за гонене, но се разминаваше по-често само със ЖК, точно защото се обясняваше с реферите. Много съдии са коментирали впоследствие, че винаги им напомня предходни ситуации, в които не е показал картон за подобно нарушение на противника, постоянно комуникира с тях и винаги печелеше нещо от това.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 02 сеп 2018 18:36

Serafim написа:
blue avalanche написа:И още нещо - прекалено много се обяснява със съдиите. По принцип, след като рефера е свирил фала, какъв смисъл има да обясняваш КАКВОТО И ДА Е БИЛО??? Винаги съм се чудил на футболистите. Но те,пък, не блестят с особен интелект.
А за такова нещо навън следват картони.


Питай ван Бомел за това. Всеки мач бе за гонене, но се разминаваше по-често само със ЖК, точно защото се обясняваше с реферите. Много съдии са коментирали впоследствие, че винаги им напомня предходни ситуации, в които не е показал картон за подобно нарушение на противника, постоянно комуникира с тях и винаги печелеше нещо от това.

Едва ли Ван Бомел е "разговарял" със Сватбата, Пастата, Малката баничка, Никиту, Депутата или Тотомилионера... ;)
На мачовете с Копенхаген "оранжеви" футболисти получиха картони ТОЧНО затова. Едва ли са "напомняли" на белгиеца и турчина за "предходни нарушения". ;)
Да не говорим колко картона са показвани не за самото нарушение, а за реакции СЛЕД това. Аз, поне, се сещам за безброй...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта