ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23667
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот delqnski47 » 03 сеп 2018 10:26

modor написа:Делянскииииии ти си срам за модераторската общност :shock: :lol: :lol: :lol:

8-)
[offtopic]Изображение[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот Blue_Blood84 » 03 сеп 2018 11:15

До първото завъртане на шампионата,два хикса с тирето и лудогорец,ако направим и победи срещу останалите,ще е перфектно.С локо пловдив ще е труден мача,но не са чак толкова силни като преди,славия по принцип играят мача на живота си срещу нас,верея и витоша мисля,че са ясни.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот rane » 03 сеп 2018 11:53

W84me написа:
rane написа:
W84me написа:6-7000, не повече.

Това е бройката само в А и Б! А сектор е над половината пълен. Виж му капацитета, прибави тези в Б и получаваш твоята цифра.

6000 капацитет на А, при 60-70% запълненост. В "Б" не повече от 2000 и 1000-1400 във "В".
Ами към 6-6 500 са в двата сектора. С В стават към 8000, може и леко отгоре да са.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 03 сеп 2018 12:29

Колкото-толкова, факт е, че имаше повече хора на мач от ППЛ от обикновено този сезон и съм сигурен, че ако точките продължават да се увеличават, то и броят на привържениците ще расте пропорционално. Момчетата ни заслужават подкрепа най-вече заради характера, който показват. То е ясно, че игрово има какво още да се желае, но всяко нещо с времето си.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот Groucho » 03 сеп 2018 23:13

phd написа:Тоя паралел между Пастата като съдия и Делянски като модератор доста ми допада. И като компетентност сходни, и като обективност!!! Еваларка, бат Делянски, как ти хрумнА - просто не знам, добра самооценка :lol: :lol: :mrgreen:

Бат Делянски вече с право може да наричаме Малкия Тутманик или Малката Кифла, че Малката Баница е заето от някакъв рефер :roll: :lol:

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 04 сеп 2018 09:46

Blue_Blood84 написа:До първото завъртане на шампионата,два хикса с тирето и лудогорец,ако направим и победи срещу останалите,ще е перфектно.С локо пловдив ще е труден мача,но не са чак толкова силни като преди,славия по принцип играят мача на живота си срещу нас, верея и витоша мисля,че са ясни.


Равните въобще не вършат работа, напротив... Това, което всички искаме, може да стане само с победи над двата основни съперника, както казах по-горе - от мачовете с тирето и лудите (ако е рекъл господ), трябва да вземем поне 4 точки ! Това, разбира се, в най-добрия (и желан) случай, иначе отиваме на двата хикса....... Дано успеем да вземем мача с Локо Пд., по-добри сме, но трябва и да го покажем, а Локо ще играят много здраво. Рецептата е както винаги - ранен гол и после ще видим. Това на теория, но на практика е друго нещо......

Според скромното ми мнение, мача със Славия ще е по-труден, защото освен че винаги играят мача на живота си срещу нас, със сигурност ще бъдат и допълнително "стимулирани".

Serafim
Мнения: 5172
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот Serafim » 05 сеп 2018 08:46

Локо Пловдив са пълни баламурници, с извинение към техните фенове. На Акрапович тактиката му е една - 4-5-1, яко в защита, а напред изритани топки, по възможност към крилата. Нападателя им пресира много и се измаря рано-рано, обикновенно го сменя. Домакини са и ще имат някое и друго положение пред вратата ни, но си мисля, че такъв мач трябва да го вземем при всички положения.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот Blue_Blood84 » 08 сеп 2018 19:24

Има и нещо друго,миналата година и верея и витоша ни взеха точки,дано тоя сезон да са само за голова разлика тия мачове с тях.В разград трудно ще вземем дори и точка.Лудогорец все пак,когато имат важен мач си играят на 100% от възможностите.Все си мисля,че това първенство до разделянето на 6-цата и 8-цата,трите отбора ще сме ръка за ръка заедно в рамките на 3 до 6 точки разлика за някой и вече последните 10 мача ще се реши всичко,но до тогава отбора ни вече ще е друг.Няма да имаме такова изоставане като миналата година още преди разделянето да сме на 10-14-16 точки от лудогорец.Трябва да взимаме всички възможни точки от отборите от дъното,както го правим засега.Миналата година от тия отбори отидоха сигурно едно 6-8 точки преди да влезнем в пейофите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb и 20 госта