ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот modor » 02 сеп 2018 08:45

Тези моменти са безценни.......снимка на бат Нончо! 8-) 8-) 8-) 8-)
[rimg]https://nonchoiliev.com/wp-content/uploads/2018/09/NIL_0909_.jpg[/rimg]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот specter » 02 сеп 2018 09:15

Добър мач за нас. Много съм доволен! През целия мач си бяха спокойно надиграни и ги доминирахме във всяка част на терена. Изключвам може би единствено последните 5-6 минути в мача, когато се бяхме поприбрали, но нормално. Нямаше как да влезнем по по-добър начин в паузата и поздравления за Славиша, който вдигна отбора, както и за самите футболисти, които си личи, че се забавляват на терена и играят освободено. Сега ще може да работят на спокойствие през тази пауза и да свършат качествено и в настроение работата си. Пожелавам си в паузата да привлечем голаджия и ще имаме един завършен отбор.

Честита поредна победа на всички! Дай Боже да го задържим тоя връх докрай! Само Левски!
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот sslevski » 02 сеп 2018 09:17

Искам да попитам всички тук в този форум,защо са тук ,а не на стадиона за да помогнат на отбора? Всеки футболист е важен за клуба,но и всеки фен. И на мен доста неща не ми харесват,но и да ги обсъждам тук няма никакво значение.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот modor » 02 сеп 2018 09:58

sslevski написа:Искам да попитам всички тук в този форум,защо са тук ,а не на стадиона за да помогнат на отбора? Всеки футболист е важен за клуба,но и всеки фен. И на мен доста неща не ми харесват,но и да ги обсъждам тук няма никакво значение.

Щот трябва да останат хора, които да мрънкат :mrgreen: Има хора, които да далеч от София..... и нямат възможност да присъстват на Герена.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 02 сеп 2018 10:23

Аз само да напомня, че в Звезда Славиша има 15 поредни победи :?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот mikata » 02 сеп 2018 10:28

Тиам е с 4 жълти картона досега :(
https://www.sportal.bg/statistics_playe ... yer=138932
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 02 сеп 2018 10:30

mikata написа:Тиам е с 4 жълти картона досега :(
https://www.sportal.bg/statistics_playe ... yer=138932

Изкарва си в Пловдив и ги чисти с Витоша.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот NOMER14 » 02 сеп 2018 10:33

sslevski написа:Искам да попитам всички тук в този форум,защо са тук ,а не на стадиона за да помогнат на отбора? Всеки футболист е важен за клуба,но и всеки фен. И на мен доста неща не ми харесват,но и да ги обсъждам тук няма никакво значение.

Щото съм далеко от София. Иначе като студент във Варна с 38,8 градуса съм ходил на ст.Спартак да викам за наш'те под проливен дъжд. Бил съм и в градинката зад Банята в деня, в който смениха името на отбора ни. Зададе се конна милиция. Добре, че бяха няколко възрастни хора да ме светнат какво става и да ме изведат към ЦУМ-а. Не попаднах в лапите на ДС.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот honda » 02 сеп 2018 10:42

Ще си позволя да споделя моето мнение за вчерашния мач. Както и се очакваше много тежък и труден мач и най-важното завършил с победа за нас. Играхме срещу един от най-добрите отбори в ППЛ , отбор който реално е пред нас в обиграването и сработването . Направили ви впечатление ,че беройци си подаваха топката по-добре от нас и реално за нас беше много трудно да им отнемем топката , а нашата игра е свързана с владеене на топката и атака. За мен Берое са може би най-добре подредения отбор в защита и разполагат в момента с най-добрата защита. , не случайно ние реално създадохме 2-3 положения. В центъра заралии са много добре сработени помежду си. Ние спечелихме този мач благодарение на индивидуалната класа на нашите играчи и на ...Славиша Стоянович ,когато стана ясно ,че много трудно ще правим матиращи атаки, да разсичаме защитата и да разстрелваме вратаря им от удобни позиции , както беше срещу Етър , Септември , Ботев(Вр) , нашите обстрелваха вратата на другия отбор от средна и далечна дистанция ,като ударите се правят "от движение" без подготовка преди защитата да се подредила така беше и срещу Дунав , така беше и вчера.
За нашите определено не беше най-добрия ни мач. На вратата Полачек става все по-уверен, вчера спаси 2 ситуации. В защита общо взето добре , си изключение на Ив.Горанов и което по-лошото не само в този мач. От началото на сезона Горанов не играе добре имаше вина и за гола на Етър, вчера беше направо ужасен -в ситуация в която не се разбраха с Полачек вината е изцяло негова, трябва да застане между нападателя и топката. Белаид въпреки критиките се справя за мен на приемливо ниво, нека не забравяме че той "покрива" и зоната на Горанов ,а там нашия или го нямаше или го подминаваха като доматено колче. Цветкович по-добре от Горанов ,но и за него това не беше най-добрия мач. Холмар- може би най-добрия ни футболист не само в този мач. Тиам -може би най-добрие футболист и в този мач и от началото на сезона. Белмонт - добър мач не само заради решителния и много важен гол. Неговата игра не се вижда много но върши доста работа като може да играе и в двете фази на играта. Мариани- за мен изигра доста добър мач ,той направи пробива в головата атака даде няколко много добри паса, прави впечатление умението му да излиза на ударна позиция. Изглежда ще се окаже попадение, като недостатък като че ли отпада физически в края на мачовете. Обертан не изигра най-добрия си мач ,първото полувреме общо взето го нямаше никакъв, вторто полувреме се разигра,а когато се разиграе трудно има защитник в нашето първенство който може да го спре. Кабрал стара се доста направи каквото можа опита , но не му беше ден и малко или много беше неутрализиран. Буш стара се доста ,но ми струва доста натежал ,самия факт че игра почти цял мач за мен буди недоумение. Паулиньо влезна в игра ,но определено му липсва игрови ритъм .
За съдията - много пъти съм си казвал мнението за този съдия ,когато и да бъде изхвърлен от съдийството ще бъде късно. Все пак ,той е на терена да следи дали се спазват правилата. Допусна доста груба игра . В последните минути с нарушения или несвирени нарушения(доста на брой) се опита да натика Левски в наказателното поле и там едрите и здрави футболисти на Берое спечелиха не малко единоборства .

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Мнениеот mikata » 02 сеп 2018 10:44

Изображение
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 81 госта