ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8886
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот bilyaletdinov » 28 авг 2018 10:03

Очаквам наистина да има малко повече публика, най-вече заради Славиша и това, което се опитва да направи. Ако мача беше една идея по-рано съм сигурен, че щеше да има още повече публика.
Заралийските сателити традиционно ще ни се хвърлят здраво и тук е момента да им покажем къде им е мястото. Вземем ли този мач Славиша ще има малко повече време за работа на спокойствие, а феновете ще се позавърнат на стадиона.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот rane » 28 авг 2018 10:10

ivangenov написа:Берое е по-класния отбор през последните десетина години,така че ако се играе мача няма да е изненада победа за гостуващия отбор.
Колко удобно, а? Ако Левски победи, то мача няма да се е играл, нали :lol:

Потребителски аватар
mon_cool
Мнения: 334
Регистриран на: 15 юни 2009 23:12
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот mon_cool » 28 авг 2018 10:34

Ако играят Яблонски и Паулиньо би трябвало да победим.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот W84me » 28 авг 2018 10:53

sslevski написа:Гледах вчера Берое по телевизията.Изключително стойностен отбор.Извеждащите им пасове в дълбочина са чести,както и центриранията.Играят изключително разнообразно в атака.Имат изпълнители като Камбуров и Райнов и ако не дай боже върже и играта като на Цонев става неприятно.Чака ни интересен мач.Все пак Левски има претенции за нещо голямо и мисля,че победа с 2:0 няма да е изненада.Сега много важно е публиката да се активизира и да помогнем на отбора.Аз лично ще съм там.

И аз ги гледах. Адски щастливи голове на Цонев, ако някой гледа статистиката ще си каже, че е*аси футболиста. Не трябва да ги надценяваме.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот specter » 28 авг 2018 11:06

rane написа:
ivangenov написа:Берое е по-класния отбор през последните десетина години,така че ако се играе мача няма да е изненада победа за гостуващия отбор.
Колко удобно, а? Ако Левски победи, то мача няма да се е играл, нали :lol:


Вечната мантра... Ако Левски бие - съдиите, БФС и някоя друга конспиративна теория, но ако Левски падне - всичко в реда на нещата. :lol: Щеше да е смешно, ако вече не беше тъжно... :lol:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот vratar4eto » 28 авг 2018 11:30

Берое и "Ботев" (Пд) са отбори, които съществуват с единствената мисъл да победят "Левски". Затова е необходимо "сините" да са крайно мобилизирани. Не споделям мнението, че Берое са по-класни напоследък. Всеки отбор от челото миналата година (включително и "Левски") разгроми беройци по веднъж. Всичко си зависи от "Левски" - ако си вкарат положенията и Белаид не прави глупости, всичко ще е ОК

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот Blue_Blood84 » 28 авг 2018 11:47

Прогнозата ми е,трудна,но сладка победа с 2-0.Мача ще е подобен като един друг от 2015-та,когато си напълнихме стадиона срещу тях и ги бихме в последните минути.Излизаме да се надиграваме,с характер и борба се взимат трите точки и така всеки мач докрая.:))))))

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот koisa » 28 авг 2018 11:53

Важното е да бием и Славиша да си направи мини подоготовката с играчите в добро настроение. Как и с колко ще бием на този етап не е важно! ;)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот specter » 28 авг 2018 11:54

Мисля, че е време да се подготвите лека-полека в тая тема да навлизат оранжевите приятелки на бирое, за да ги защитават и да ги подкрепят... :lol:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 авг 2018 12:27

Победата е без алтернатива.
Не бива да допускаме издънки като с Черно Море. Имаме 1-2 невралагични поста, но по пътя на логиката, Белаид и Белмонт не могат да се дънят постоянно.
А и франсето почти сигурно няма да играе... Очаквам триото в центъра да е Тиам - Нашименто - Мариани, така че, остава Белаид да изиграе един силен мач, а той го прави от от време на време. :lol:

Не ми се дават прогнози, отборът ни още търси новият си облик. Тактически стоим добре, но има никак не малки периоди в мачовете, в които буквално се самоизключваме.
Ако не направим дежурните си напоследък 2-3 колективни грешки, няма да имаме проблем.
Напред все някой измежду Костов, Жерсон, Габи или Паулинката ще ги накаже.
А може и да е Бушев, време му е да си октрие актива и през този сезон.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 52 госта