ППЛ: Етър (Велико Търново) - Левски (София) / 1:2FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Етър (Велико Търново) - Левски (София) / 1:2FT

Мнениеот koisa » 26 авг 2018 00:32

Важни три точки срещу озлобен на макс микренски сателит... А, бяха такъв симпатичен отбор!
Супер добро първо полувреме и супер отвратително второ. Цялата ни защита с изключение на Ейолфсон беше супер зле. Мариани няма защо да се сърди, лош мач за него. Белмонт не знам защо изобщо го пускат, все едно сме с човек по-малко на терена.
Много футбол има в триото Обертан, Паулиньо и Кабрал когато са заедно на терена. Ако имахме и нападател на тяхното ниво щеше да е супер. Не, че Костов не се представя добре... Но друго си е голаджия тип Гонзо/Гара.

Славиша отново ми направи много добро впечатлени с изказването си след мача. Така трябва да бъде, а не да заблуждава и обяснява, че трябвало 5 века да се учим да ходим. За некадърната физическа подготовка на Роси и ко бях писал отдавна, но... както и да е!

Честита ни победа, наред е другия сателит на тирето. ;)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14077
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Етър (Велико Търново) - Левски (София) / 1:2FT

Мнениеот damyanov1963 » 26 авг 2018 00:43

Ако не бяха глобите, заради част от публиката ни и неустойките, заради ЧАСТ от трансферите ни, можехме дс купим Роналдо и Меси и сега нямаше да имаме проблеми да си построим чадър на сектор А, поне такъв, като на Армията :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ППЛ: Етър (Велико Търново) - Левски (София) / 1:2FT

Мнениеот Corwin » 26 авг 2018 01:53

Другата седмица по вестниците - първи!

Вярно e, че сме играли с 4, 6, 10, 11, 12 и 13-ти в класирането, но продължаваме да трупаме точки. Предстои първият по-сложен мач - с Берое, от който ако вземем три точки, отборът ще изкара паузата в шампионата в много добро настроение, а на нас ще ни излязат апокалиптичните мисли от главата. Дано!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14077
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Етър (Велико Търново) - Левски (София) / 1:2FT

Мнениеот damyanov1963 » 26 авг 2018 02:09

koisa написа:Важни три точки срещу озлобен на макс микренски сателит... А, бяха такъв симпатичен отбор!
Супер добро първо полувреме и супер отвратително второ. Цялата ни защита с изключение на Ейолфсон беше супер зле. Мариани няма защо да се сърди, лош мач за него. Белмонт не знам защо изобщо го пускат, все едно сме с човек по-малко на терена.
Много футбол има в триото Обертан, Паулиньо и Кабрал когато са заедно на терена. Ако имахме и нападател на тяхното ниво щеше да е супер. Не, че Костов не се представя добре... Но друго си е голаджия тип Гонзо/Гара.

Славиша отново ми направи много добро впечатлени с изказването си след мача. Така трябва да бъде, а не да заблуждава и обяснява, че трябвало 5 века да се учим да ходим. За некадърната физическа подготовка на Роси и ко бях писал отдавна, но... както и да е!

Честита ни победа, наред е другия сателит на тирето. ;)

Да, те бяха симпатичен отбор, преди да ги поеме ЕВРОПЕЕЦА Балъков, който не само, че не можа да вкара гол на СП 94 ,ами изпусна и дузпа, а когато беше тренер на Черноморец, се извини по ЕВРОПЕЙСКИ, че "умьерих жината от публиката с бутилката", ама нали тогава докара и авера си фреди бобич, който идваше в Бургас, само да си прибере хилядарките от заплатата, а наще журналя ни обясняваха какви АВРОПЕЙЦИ е докарал Митето Жилязков в Чирномориец(ако му бъркам името, да ма прощаа!).
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Етър (Велико Търново) - Левски (София) / 1:2FT

Мнениеот fen1914 » 26 авг 2018 03:29

Добър мач с добър резултат. Прилично първо полувреме, а играта през второто беше повлияна негативно от малоумната постъпка с димката и прекъсването на играта. Има какво да се работи, за да се отстранят слабостите, но само за месец Стоянович показва колко е важно един отбор да има добър треньор. Само Левски!

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: ППЛ: Етър (Велико Търново) - Левски (София) / 1:2FT

Мнениеот balef » 26 авг 2018 08:58

Гледайте позитивно и оставете тези мазохисти уж фенове на Левски! Всички трябва да сме на стадиона и да подкрепяме любимия ни отбор защото точно сега имат огромна нужда от нас ...........

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Етър (Велико Търново) - Левски (София) / 1:2FT

Мнениеот specter » 26 авг 2018 09:43

Corwin написа:Другата седмица по вестниците - първи!

Вярно e, че сме играли с 4, 6, 10, 11, 12 и 13-ти в класирането, но продължаваме да трупаме точки. Предстои първият по-сложен мач - с Берое, от който ако вземем три точки, отборът ще изкара паузата в шампионата в много добро настроение, а на нас ще ни излязат апокалиптичните мисли от главата. Дано!


Така е, но както се казва - шампион се става в тези мачове. В предни години точно в тях се дънихме, а сега взехме 4 такива мача и то като гост + Септември на Герена. Жалко за изпуснатите 2 точки срещу ЧМ, но минало вече... Сега срещу Берое има предпоставки за доста понапълнен стадион (надявам се) и разгромна победа. Дано се случи!
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Етър (Велико Търново) - Левски (София) / 1:2FT

Мнениеот wilge » 26 авг 2018 11:09

много хора се чудят защо показахме две лица в мача. Треньорът го каза: " Имаме проблем с физическата подготовка. Губим физически единоборства. " Какво повече да коментираме. След миниподготовката през паузата за националните отбори може и да видим друго лице. Все пак Стоянович е съвсем от скоро на Герена. Нека му дадем време да ги поошлайфа по негов маниер. Аз все се надявах, че Белмонт ще се прероди (като Кабрал), но очакванията ми изглежда няма да се сбъднат. Двамата с Белаид са аутсайдери. Освобождаването им е наложително. Сигурно стават за резерви, но да вземеш чужденец за резерва си е чиста проба прахосничество. Много българчета биха играли по- добре за в пъти по- скромни заплати. Мариани още е с манталитета на втора швейцарска дивизия. Ще му трябва време да осъзнае, че играе за лидер в първенството. За сега Буш и Ривалдиньо са само имена. Докога? Един Спас знае. Дано сърбинът продължи да пробва младоците. Така бързичко ще ги отсее. Един вече даде индикации, че не става за голям отбор. Остана Илия и Дидо да покажат, че не са перспективни юноши (до кога), а са зрели играчи подходящи за мъжкия отбор.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Етър (Велико Търново) - Левски (София) / 1:2FT

Мнениеот specter » 26 авг 2018 11:41

;)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hN5r0xfKg1Q&app=desktop[/youtube]
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Етър (Велико Търново) - Левски (София) / 1:2FT

Мнениеот TristaNNN » 26 авг 2018 11:44

Вездесъщ Холмар - истинска наслада е да гледаш как това момче мачка противника, където го барне - в наказателното, пред наказателното, на тъча, в центъра, абе навсякъде! 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта