5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот Corwin » 20 авг 2018 22:26

Момчета, защо така усилено храните Костов? Момчето вярно не е централен нападател (за мен по-скоро е за играч зад нападателя, има поглед за двойни подавания и да краде топки), старае се всеки мач, този сезон вкарва всеки втори. Че то половината игра на нападателя е да се пласира, а той това го има в излишък (затова и всеки мач има по 2-3 положения, в които я вкара на празна врата, я открадне някоя скандална топка). Ясно е, че няма да ни поведе към титла, ама пък че чак го нямало никакъв на терена... я малко по-спокойно.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот fen1914 » 21 авг 2018 02:24

Corwin написа:Момчета, защо така усилено храните Костов? Момчето вярно не е централен нападател (за мен по-скоро е за играч зад нападателя, има поглед за двойни подавания и да краде топки), старае се всеки мач, този сезон вкарва всеки втори. Че то половината игра на нападателя е да се пласира, а той това го има в излишък (затова и всеки мач има по 2-3 положения, в които я вкара на празна врата, я открадне някоя скандална топка). Ясно е, че няма да ни поведе към титла, ама пък че чак го нямало никакъв на терена... я малко по-спокойно.


Костов е добър футболист и може да върши работа. С малко по-добра физическа кондиция и постоянство, спокойно може да вкара поне 15 гола до края на сезона. Мисля, че ако се направи допълнителна селекция и се даде шанс на този треньор, нещата няма да са толкова зле.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот metodito » 21 авг 2018 09:17

Corwin написа:Момчета, защо така усилено храните Костов?

Българин е.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 21 авг 2018 13:23

metodito написа:
Corwin написа:Момчета, защо така усилено храните Костов?

Българин е.

Пък Белмонт не ;) Разбираш ги.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот metodito » 21 авг 2018 14:24

ralka_levskarka написа:
metodito написа:
Corwin написа:Момчета, защо така усилено храните Костов?

Българин е.

Пък Белмонт не ;) Разбираш ги.

Антони засега не е показал защо е в "Левски".

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 21 авг 2018 15:30

Corwin написа:Момчета, защо така усилено храните Костов? Момчето вярно не е централен нападател (за мен по-скоро е за играч зад нападателя, има поглед за двойни подавания и да краде топки), старае се всеки мач, този сезон вкарва всеки втори. Че то половината игра на нападателя е да се пласира, а той това го има в излишък (затова и всеки мач има по 2-3 положения, в които я вкара на празна врата, я открадне някоя скандална топка). Ясно е, че няма да ни поведе към титла, ама пък че чак го нямало никакъв на терена... я малко по-спокойно.

Moмчето се представя повече от прилично и головете му до момента го доказват. Просто някои колеги не си правят труда да преброят колко положения се откриват пред Костов на мач, колко хубави топки стигат до него и т.н. Ако сравним неговия брой положения до този изминал 5-ти кръг с тези на Кешерю, примерно, ще се окаже, че нашият нападател е направо терминатор.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот tatusindo » 21 авг 2018 16:51

Абе обичаме ние да си храним и това е .....
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот Elliah » 21 авг 2018 20:40

Аз пак да си кажа, че предпочитам Костов пред Буш. Ако трябва да съм честен, румънеца е по-добър футболист, но не мисля, че има мегдан за развитие. Костов има, стига да си седне на задника и да се работи правилно с него.
Другото е, че искам да видя Ривалдиньо поне 2 цели мача титуляр. Ей така, за да преценя ние за какво го взехме. Няма такъв партизанин като него :)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 авг 2018 20:58

На Костов му липсва линейна бързина! Всички защитници в ППЛ го застигат. :)

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот specter » 21 авг 2018 21:08

blue avalanche написа:На Костов му липсва линейна бързина! Всички защитници в ППЛ го застигат. :)


Като заговори за бързината му, веднага се сетих за положението, когато Галчев реши да се прави на интересен при фаула в центъра и ритна топката в някой от нашите (не се сещам кой точно) и се получи нещо като обещаваща контра като топката отиде в Костов. Мале, като видях само как се затича, каква скорост демонстрира, чак се изморих и аз... :lol:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта