5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот tatusindo » 15 авг 2018 11:01

Като цяло Ники Митов - дъ търсти уан си е наше коте, така че нещо от порядъка на 2:0,3:0 и после да обеснява че им трябва постоянство ...
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот vratar4eto » 15 авг 2018 15:04

TristaNNN написа:
vratar4eto написа:На Яблонеца трансфера беше до часове зимата според същите :mrgreen: Колко часа станаха?

Не вярвам докато не видя снимка на Райнов със синия шал. :arrow:


Ще взема да позная :mrgreen: Истински футбол, истински медии...

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот fen1914 » 16 авг 2018 00:29

Спешно трябва да бъде назначен читав спортен директор и да се осигурят пари за трансфери. Примерът с проваления трансфер на Райнов (включително и предварителното изтичане на информация за такъв трансфер), както и безкрайното и необосновано търпение към Роси са показателни за липсата на професионално и авторитетно спортно ръководство на футболния клуб. В подобна обстановка Стоянович едва ли би издържал много време (ситуацията много напомня на времето на последния престой на Петрович), но се надявам нещо да се промени в по-добра посока.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот koisa » 16 авг 2018 10:17

fen1914 написа:Спешно трябва да бъде назначен читав спортен директор и да се осигурят пари за трансфери. Примерът с проваления трансфер на Райнов (включително и предварителното изтичане на информация за такъв трансфер), както и безкрайното и необосновано търпение към Роси са показателни за липсата на професионално и авторитетно спортно ръководство на футболния клуб. В подобна обстановка Стоянович едва ли би издържал много време (ситуацията много напомня на времето на последния престой на Петрович), но се надявам нещо да се промени в по-добра посока.

От юни (че дори преди това) имаше достатъчно време за намиране на директор и за правене на селекция... Разбира се великото ни ръководство, което някои боготворят реши да прави тънки сметки, че видиш ли като стигнем до плейоф/групи в ЛЕ ще се вземат играчи. :oops: А, какво се оказа? Калпава подготовка, закъсняла селекция, половин отбор контузии - демек старата песен на нов глас. Но всичко е точно! :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот TristaNNN » 16 авг 2018 11:16

koisa написа:
fen1914 написа:Спешно трябва да бъде назначен читав спортен директор и да се осигурят пари за трансфери. Примерът с проваления трансфер на Райнов (включително и предварителното изтичане на информация за такъв трансфер), както и безкрайното и необосновано търпение към Роси са показателни за липсата на професионално и авторитетно спортно ръководство на футболния клуб. В подобна обстановка Стоянович едва ли би издържал много време (ситуацията много напомня на времето на последния престой на Петрович), но се надявам нещо да се промени в по-добра посока.

От юни (че дори преди това) имаше достатъчно време за намиране на директор и за правене на селекция... Разбира се великото ни ръководство, което някои боготворят реши да прави тънки сметки, че видиш ли като стигнем до плейоф/групи в ЛЕ ще се вземат играчи. :oops: А, какво се оказа? Калпава подготовка, закъсняла селекция, половин отбор контузии - демек старата песен на нов глас. Но всичко е точно! :geek:

Закривай :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот Serafim » 16 авг 2018 11:50

TristaNNN написа:
koisa написа:
fen1914 написа:Спешно трябва да бъде назначен читав спортен директор и да се осигурят пари за трансфери. Примерът с проваления трансфер на Райнов (включително и предварителното изтичане на информация за такъв трансфер), както и безкрайното и необосновано търпение към Роси са показателни за липсата на професионално и авторитетно спортно ръководство на футболния клуб. В подобна обстановка Стоянович едва ли би издържал много време (ситуацията много напомня на времето на последния престой на Петрович), но се надявам нещо да се промени в по-добра посока.

От юни (че дори преди това) имаше достатъчно време за намиране на директор и за правене на селекция... Разбира се великото ни ръководство, което някои боготворят реши да прави тънки сметки, че видиш ли като стигнем до плейоф/групи в ЛЕ ще се вземат играчи. :oops: А, какво се оказа? Калпава подготовка, закъсняла селекция, половин отбор контузии - демек старата песен на нов глас. Но всичко е точно! :geek:

Закривай :!:

Не, най-добре, както някой друг каза, да се върнем към Гаджем, Домо, Миланов, Ст.Велев и други. Като няма риба (трансфери) и рака е риба. :)
ПП: Миланов става де, ама..

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот TristaNNN » 16 авг 2018 12:04

Serafim написа:
TristaNNN написа:
koisa написа:
fen1914 написа:Спешно трябва да бъде назначен читав спортен директор и да се осигурят пари за трансфери. Примерът с проваления трансфер на Райнов (включително и предварителното изтичане на информация за такъв трансфер), както и безкрайното и необосновано търпение към Роси са показателни за липсата на професионално и авторитетно спортно ръководство на футболния клуб. В подобна обстановка Стоянович едва ли би издържал много време (ситуацията много напомня на времето на последния престой на Петрович), но се надявам нещо да се промени в по-добра посока.

От юни (че дори преди това) имаше достатъчно време за намиране на директор и за правене на селекция... Разбира се великото ни ръководство, което някои боготворят реши да прави тънки сметки, че видиш ли като стигнем до плейоф/групи в ЛЕ ще се вземат играчи. :oops: А, какво се оказа? Калпава подготовка, закъсняла селекция, половин отбор контузии - демек старата песен на нов глас. Но всичко е точно! :geek:

Закривай :!:

Не, най-добре, както някой друг каза, да се върнем към Гаджем, Домо, Миланов, Ст.Велев и други. Като няма риба (трансфери) и рака е риба. :)
ПП: Миланов става де, ама..

Тогава откривай :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот сини богове » 16 авг 2018 12:08

Пичове, дайте малко по- оптимистично. Положението в Левски не е чак толкова зле. Не казвам, че сме "цъфнали и вързали", но реално и без да вземем нов футболист, имаме що годе приличен отбор. Единствено в момента нямаме заместник на Цветкович. Най- големия проблем в момента е многото контузени футболисти. Ако си представим, че с вълшебна пръчица излекуваме всички, ще се получи следната картинка. Имаме стабилна двойка централни защитници и ако Дидо излекува контузията и влезе в прилична форма, с Белаид могат да запълня всички дупки в отбраната. Цветкович е без алтернатива, тук си трябва нов. Горанов е ясен, при контузии и наказания, Белаид показа, че може да го замести. Халфовата линия, дори без Гомез, е прилична. Нашименто, Мариани и Тиам са класни футболисти, Найденов и Белмонт резерви. Мисля, че Белмонт има качества, май нещо не мелеше с Роси. При по- завързани ситуации, Обертан и Паулиньо могат да играят също атакуващи халфове. В нападение нещата също са прилични. Имаме четирима нападатели, с различни характеристики. Аз лично, много разчитам на Илийката да вдигне ниво. Имаме и крила, тотално отписания Кабрал, тази година показва много голямо израстване. Та все си мисля, че ако Стоянович сглоби отбора и ги накара да играят като отбор, нещата не са чак толкова зле. Естествено, ако се привлече класен футболист, винаги е добре дошъл, но в този ред на мисли, не смятам, че Райнов е някой, за когото много да съжаляваме.
PS: Не коментирах само вратарския пост, там имам мнение, коментирал съм го вече и искренно се надявам Полачек да ме опровергае.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот Serafim » 16 авг 2018 12:58

Специално Мариани каза, че на Белмонт му било много трудно, какво и да значи. Може би не се вписва и е изолиран от другите. Може би е по негова вина. Не винаги е въпрос на това дали даден футболист има качества или не. Нерядко характера е определящ за всичко. Примерно ако Стоичков приежаваше качествата си, но бе с характера на Домовчийски, дали щеше да стигне това ниво?

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот сини богове » 16 авг 2018 13:13

Славиша изглежда комуникативен човек, дано успее да ги мотивира. Според мен, до месец ще стане ясно накъде вървят нещата.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 115 госта