5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот helic » 16 авг 2018 13:32

идеален отбор като за трето място е описал колегата.
Личното ми мнение е, че като изключим двойката централни защитници и донякъде Обертан и Паулиньо, във всички останали постове и командата на господин Домусчиев и тирето ни превъзхождат като единици. Като най-осезаемо е това превъзходство в нападение

THE G.A.M.E
Мнения: 49966
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 авг 2018 13:46

helic написа:Личното ми мнение е, че като изключим двойката централни защитници и донякъде Обертан и Паулиньо, във всички останали постове и командата на господин Домусчиев и тирето ни превъзхождат като единици. Като най-осезаемо е това превъзходство в нападение
Значи ни остава да ги борим с тактика... Както се получи с пребоядисаните миналия сезон, когато отново имаха по добри единици, че и по обигран отбор. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23815
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот delqnski47 » 16 авг 2018 14:07

THE G.A.M.E написа:
helic написа:Личното ми мнение е, че като изключим двойката централни защитници и донякъде Обертан и Паулиньо, във всички останали постове и командата на господин Домусчиев и тирето ни превъзхождат като единици. Като най-осезаемо е това превъзходство в нападение
Значи ни остава да ги борим с тактика... Както се получи с пребоядисаните миналия сезон, когато отново имаха по добри единици, че и по обигран отбор. :mrgreen:

[offtopic]Вземете си бекове,че по крилата ще ви строшим. :lol:
П.П. Всички помним какво се случи с Прохазката на бека срещу Енрике. :lol: А честно казано не знам какво се случи миналия сезон.Сега като се замисля.Ако може да извадиш една статистика. :mrgreen:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот сини богове » 16 авг 2018 14:22

helic написа:идеален отбор като за трето място е описал колегата.
Личното ми мнение е, че като изключим двойката централни защитници и донякъде Обертан и Паулиньо, във всички останали постове и командата на господин Домусчиев и тирето ни превъзхождат като единици. Като най-осезаемо е това превъзходство в нападение

В момента имаме отбор за челната тройка, така е. Времето ще покаже дали ще сме първи, втори или трети. Класиране извън тройката, лично за мен ще е чудовищен провал.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот specter » 16 авг 2018 14:36

delqnski47 написа:
THE G.A.M.E написа:
helic написа:Личното ми мнение е, че като изключим двойката централни защитници и донякъде Обертан и Паулиньо, във всички останали постове и командата на господин Домусчиев и тирето ни превъзхождат като единици. Като най-осезаемо е това превъзходство в нападение
Значи ни остава да ги борим с тактика... Както се получи с пребоядисаните миналия сезон, когато отново имаха по добри единици, че и по обигран отбор. :mrgreen:

[offtopic]Вземете си бекове,че по крилата ще ви строшим. :lol:
П.П. Всички помним какво се случи с Прохазката на бека срещу Енрике. :lol: А честно казано не знам какво се случи миналия сезон.Сега като се замисля.Ако може да извадиш една статистика. :mrgreen:[/offtopic]


[offtopic]Прохазка е всичко друго, но не и бек... Какво може да му се случи точно друго срещу крило? :lol: Видяхме всички как ни строшихте в полуфиналите за купата и след това, когато ни бихте измъчено с 3:2 при отсъствието на сигурно нашия цял титулярен състав... :lol:[/offtopic]
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5141
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот koisa » 16 авг 2018 14:40

Serafim написа:Не, най-добре, както някой друг каза, да се върнем към Гаджем, Домо, Миланов, Ст.Велев и други. Като няма риба (трансфери) и рака е риба. :)
ПП: Миланов става де, ама..

Не знам защо все си внушавате, че трябва да си връщаме бивши "звИзди" като споменатите от теб, щом се стигне до коментиране на закъснялата и недовършена селекция. Което си е факт и според думите на Стоянович. Ако целта е да се направите на остроумни, ОК!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23815
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот delqnski47 » 16 авг 2018 14:44

specter написа:
[offtopic]Прохазка е всичко друго, но не и бек... Какво може да му се случи точно друго срещу крило? :lol: Видяхме всички как ни строшихте в полуфиналите за купата и след това, когато ни бихте измъчено с 3:2 при отсъствието на сигурно нашия цял титулярен състав... :lol:[/offtopic]

[offtopic]Ми именно.Аз зарад тва ви казвам да си вземете бекове. :lol: Имате един Цветкович май.А,и Горанов май беше.Добре,така по става.[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот specter » 16 авг 2018 14:48

delqnski47 написа:
specter написа:
[offtopic]Прохазка е всичко друго, но не и бек... Какво може да му се случи точно друго срещу крило? :lol: Видяхме всички как ни строшихте в полуфиналите за купата и след това, когато ни бихте измъчено с 3:2 при отсъствието на сигурно нашия цял титулярен състав... :lol:[/offtopic]

[offtopic]Ми именно.Аз зарад тва ви казвам да си вземете бекове. :lol: Имате един Цветкович май.А,и Горанов май беше.Добре,така по става.Дет се вика,да са живи и здрави до мачовете с нас,че после ще има ''Прохазка номер 2''. :lol:[/offtopic]


[offtopic]И аз съм на мнение, че ни трябват бекове, ама ръководството ни засега не е , така че да са живи и здрави, верно... :( :mrgreen:[/offtopic]
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Serafim
Мнения: 5237
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот Serafim » 16 авг 2018 14:57

koisa написа:
Serafim написа:Не, най-добре, както някой друг каза, да се върнем към Гаджем, Домо, Миланов, Ст.Велев и други. Като няма риба (трансфери) и рака е риба. :)
ПП: Миланов става де, ама..

Не знам защо все си внушавате, че трябва да си връщаме бивши "звИзди" като споменатите от теб, щом се стигне до коментиране на закъснялата и недовършена селекция. Което си е факт и според думите на Стоянович. Ако целта е да се направите на остроумни, ОК!


Просто се майтапя, не е насочено към никого. Иронизирам българския футболен запалянко, като цяло, който скача от едната крайност в другата. Не един път тука слушахме, как по-добре вместо Роси да върнем Митов, щото все тая.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот ralka_levskarka » 16 авг 2018 15:07

delqnski47 написа:
specter написа:
[offtopic]Прохазка е всичко друго, но не и бек... Какво може да му се случи точно друго срещу крило? :lol: Видяхме всички как ни строшихте в полуфиналите за купата и след това, когато ни бихте измъчено с 3:2 при отсъствието на сигурно нашия цял титулярен състав... :lol:[/offtopic]

[offtopic]Ми именно.Аз зарад тва ви казвам да си вземете бекове. :lol: Имате един Цветкович май.А,и Горанов май беше.Добре,така по става.[/offtopic]

[offtopic]Капитанчето ни ни прееба много повече във всичките мачове с вас, отколкото бека.[/offtopic]
Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, icemanbg33, ikar, LoveAndPeace, vlong и 54 госта