5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот fen1914 » 20 авг 2018 10:56

Само няколко мача и се вижда желание за игра. Определено трябва да се вземат няколко нови футболисти и ако се даде шанс на треньора да работи по-спокойно, ще имаме поводи за оптимизъм. Не е лошо и в ръководството да се назначи човек с опит в управлението на футболните дела, който да помага на Стоянович. Само Левски!

Потребителски аватар
evgenimilenov
Мнения: 471
Регистриран на: 23 юли 2009 23:20
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот evgenimilenov » 20 авг 2018 11:00

Браво на Цветкович.... много добре говори български език!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот specter » 20 авг 2018 11:31

rane написа:
olimpi написа:.....

А и горе го писаха, ще е супер да видим Паулиньов, Кабралов и Обертанов заедно на терена + читав нападател.
На мен пък ми е любопитно, как виждате състава с тези тримата титуляри от първата минута? Единственият вариант тези тримата да са на терена едновременно е да играем без типичен ЦН! Нещо подобно:

Полачек, Цветкович, Яблонски, Холмар, Горанов, Тиам, Мариани, Нашименто, Обертан, Кабрал, Паулиньо


По принцип има варианти как да стане... Например в схема 4-2-3-1 - четиримата в защита са ясни с двама в центъра (Тиам + един измежду Мариани и Нашименто, който все пак да бъде една идея изнесен пред Тиам) и тримата атакуващи зад нападателя - Паулиньо, Обертан и Кабрал. И остава отново нуждата да вземем качествен голаджия, който да материализира положенията, които ще му създават тримата отзад... Но пък аз много бих искал да видя Нашименто и Мариани заедно в игра като халфове с по-офанзивни функции пред Тиам, а в такава схема Кабрал ще изпадне по всяка вероятност. Но пък... Пожелава му на Стоянович да са му такива проблемите - футболистите му да са в добра форма и да се чуди кой да пусне и кой да отпадне от титулярния състав. :mrgreen:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Shisharko
Мнения: 63
Регистриран на: 02 авг 2018 10:39
Skype: Т`ва скайп живо ли е още?!
Местоположение: На седмото небе
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот Shisharko » 20 авг 2018 11:44

Честита победа! 3 точки, нищо повече! С 8 души и половина (Обертан игра на 50%, Стаси и Костов - 0) толкова.
При 2-0 мача свърши и нормално Славиша спря пресата и ги върна малко назад да пестят сили и да дебнат на контра. Обаче за игра на контри ти трябват бързи крила/бекове и класен нападател. Нещо което ние нямаме (нападател). От нашите 4 нападателя не може и половин читав да се сглоби. Явно пак халфовете и защитниците ще са голмайстори.
С. Иванов... Много лоша шега му изигра на това момче гола срещу Лацио. Медиите го понесоха и явно се помисли за завършен футболист. От тогава - никакво развитие, а имаше хляб в него.
По време на мача си мислех, че не е лошо да се прати под наем в Ботев Враца, но след това видях новината, че щели да вземат Божи86 :shock: , така че - по-добре да го пратят в Сливнишки герои или в Хебър :? . Да си навакса пропуснатите последни 4 години и ако има желание да се развива - догодина може и да има място в Левски. За момента и за резерва не става.
от delqnski47 » 15 фев 2019 10:53
"Още малко ми тряя и ви припознавам."

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот olimpi » 20 авг 2018 11:45

rane написа:
olimpi написа:.....

А и горе го писаха, ще е супер да видим Паулиньов, Кабралов и Обертанов заедно на терена + читав нападател.
На мен пък ми е любопитно, как виждате състава с тези тримата титуляри от първата минута? Единственият вариант тези тримата да са на терена едновременно е да играем без типичен ЦН! Нещо подобно:

Полачек, Цветкович, Яблонски, Холмар, Горанов, Тиам, Мариани, Нашименто, Обертан, Кабрал, Паулиньо



Като вчера, но вместо С. Иванов Обертан, а в ляво Паулиньо.

Срещу такива отбори споко може и да се играе (защитата е ясна)

Тиам Мариани


Оберттан
Кабрал Паулиньо


Буш
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот rane » 20 авг 2018 11:52

specter написа:
rane написа:
olimpi написа:.....

А и горе го писаха, ще е супер да видим Паулиньов, Кабралов и Обертанов заедно на терена + читав нападател.
На мен пък ми е любопитно, как виждате състава с тези тримата титуляри от първата минута? Единственият вариант тези тримата да са на терена едновременно е да играем без типичен ЦН! Нещо подобно:

Полачек, Цветкович, Яблонски, Холмар, Горанов, Тиам, Мариани, Нашименто, Обертан, Кабрал, Паулиньо


По принцип има варианти как да стане... Например в схема 4-2-3-1 - четиримата в защита са ясни с двама в центъра (Тиам + един измежду Мариани и Нашименто, който все пак да бъде една идея изнесен пред Тиам) и тримата атакуващи зад нападателя - Паулиньо, Обертан и Кабрал. И остава отново нуждата да вземем качествен голаджия, който да материализира положенията, които ще му създават тримата отзад... Но пък аз много бих искал да видя Нашименто и Мариани заедно в игра като халфове с по-офанзивни функции пред Тиам, а в такава схема Кабрал ще изпадне по всяка вероятност. Но пък... Пожелава му на Стоянович да са му такива проблемите - футболистите му да са в добра форма и да се чуди кой да пусне и кой да отпадне от титулярния състав. :mrgreen:
Да, но това е с условието да се намери голаджия. Към момента няма такъв, съответно за да са тези тримата едновременно на терена трябва да се играе без ЦН!
В момента при нас от 4 ЦН, само в ИД има някаква надежда да стане добър голаджия. Останалите са за освобождаване. Ривалдиньо е вечно контузен и тотална загадка, а Буш и Костов карат хората да си скубят косите и да си тровят нервите! Чудя се, как може такива бездарници да са централни нападатели на Левски :evil:

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот Serafim » 20 авг 2018 11:52

specter написа:
rane написа:
olimpi написа:.....

А и горе го писаха, ще е супер да видим Паулиньов, Кабралов и Обертанов заедно на терена + читав нападател.
На мен пък ми е любопитно, как виждате състава с тези тримата титуляри от първата минута? Единственият вариант тези тримата да са на терена едновременно е да играем без типичен ЦН! Нещо подобно:

Полачек, Цветкович, Яблонски, Холмар, Горанов, Тиам, Мариани, Нашименто, Обертан, Кабрал, Паулиньо


По принцип има варианти как да стане... Например в схема 4-2-3-1 - четиримата в защита са ясни с двама в центъра (Тиам + един измежду Мариани и Нашименто, който все пак да бъде една идея изнесен пред Тиам) и тримата атакуващи зад нападателя - Паулиньо, Обертан и Кабрал. И остава отново нуждата да вземем качествен голаджия, който да материализира положенията, които ще му създават тримата отзад... Но пък аз много бих искал да видя Нашименто и Мариани заедно в игра като халфове с по-офанзивни функции пред Тиам, а в такава схема Кабрал ще изпадне по всяка вероятност. Но пък... Пожелава му на Стоянович да са му такива проблемите - футболистите му да са в добра форма и да се чуди кой да пусне и кой да отпадне от титулярния състав. :mrgreen:


Става с такава схема, даже е желателно да се пробва. Костов е много комбинативен, показа го и вчера. Буш задържа повече топката от него. Единствено ще загубим едно от основните си оръжия - пробивите на Обертан по крилото. На флнга французина преодолява един и вече може да центрира, докато в центъра няма да има тия пространства и задължително ще са двама около него. Не че до тук имаме кой знае колко голям келепир от пробивите му, тъй като не се материализират особено. Но от друга страна Паулиньо би го заместил подобаващо. :lol: Нашименто си е плеймейкър в центъра, той не е за зад нападателя, така че идеално би паснал в тази роля до Тиам. Само Мариани хартисва, който пък си е типична 10-ка, но е въпрос на ротации и експерименти.

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот сини богове » 20 авг 2018 11:58

Все си мисля, че Павлин могат да го пробват централен нападател, Обертанов и Кабралиньо по крилата, другите са ясни. Само да излезем от този омагьосан кръг с контузиите. Мариани и Тиам ще бетонират центъра, Нашименто изнесен малко пред тях.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12253
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 20 авг 2018 12:16

Много хубава футболна вечер, доволен съм. Най-важното е, че днес във вестника пише, че сме първи, това е положението! 8-)
Нашите играха малко незаинтересовано на моменти, но като цяло, с изключение на едно меле, нямаше положения, в които да изтръпваме. Факт е, че Обертанов и Кабралов нямаха ден или пък просто се мардосваха, но пък за сметка на това Марианин направи много силен мач. Така правят големите отбори. Предвид хубавото време и удобния час, можеше да има и малко повече хора на стадиона, но каквото-такова, още няколко победи би трябвало върнат народа по трибуните. Сериозна критика за маркетинговите хора: В магазина имаше само един останал екип Найк, който беше размер "М", и то с името на Белаид, а това е абсурдно за отбор с нашите претенции. Гледам, че и в онлайн магазина няма. :shock:
За финал: При тази развръзка беше много приятно да се гледа и слуша мача на Литекс и Лудогорец в Разград, а пелтеченето на коментаторчетата беше мед за душата. Щото нали, няма как да си измислят редовните глупости и оранжеви лъжи като играе отбора на Домуса и хъкъта-мъката коментират това, което става, тоест това, което не им се иска - милите те, мишчиците ми сладки, голям кеф беше да усещаш припознаваческата им немощ. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот Serafim » 20 авг 2018 13:16

Абе нещо тоя маркетинговия директор тръгна с големите кофи, ама зациклиха нещата. Доставки ли няма, Спорт Депо ли са виновни, не знам, ама пешкира го обира отбора и директора конкретно. Отделно хора се оплакаха от липсата на обратна вързка от клуба, както за фен артикулите, така и за сезонните билети/карти. Направиха иначе там едно видео за Вайбър и разпечатването на билет, което аз критикувах, че е супер непрофесионално... Не се напънаха да представят отбора правилно, с някакво организирано събитие, в някой мол да съберат хората по-сериозно. Беше там в Спорт Депо с Обертанката и Горанката и това е.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 47 госта